blog

Shalita Grant Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, wzrost, wartość netto

Aktorstwo to nie tylko udawanie, ale sprawienie, by publiczność uwierzyła w niemożliwe. Wszechstronna aktorka Shalita Grant podbiła miliony serc swoimi oczyszczającymi umiejętnościami aktorskimi i wykonawczymi. Shalita Grand to amerykańska aktorka znana z roli agentki NCIS Sonji Percy w NCIS: Nowy Orlean i Aurelii Johnson, zbiegłej niewolnicy na „Mercy Street”.

 Shalita Grant Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, wzrost, wartość netto

Kariera i postęp:

Shalita Grant zdobyła wiele pochwał i uznania jeszcze przed pojawieniem się na ekranie telewizyjnym i filmach. Aktorka zdobyła nagrodę Theatre World Award 2013 za wybitny debiut na Broadwayu za rolę Cassandry w komedii „Wania i Sonia oraz Masza i Spike”. Pracowała na kilku scenach, takich jak The Philanderer dla The Pearl Theatre Company, a także produkcje The Public Theatre w The Winter’s Tale i The Merchant of Venice.

Oprócz tego Shalita Grant rozpoczęła karierę telewizyjną od gościnnych ról w serialach telewizyjnych, takich jak „The Good Wife”, „Bones”, „Battle Creek” i „Melissa & Joey”. Wystąpiła w wielu małych filmach, w tym „Empire Corner”, „Invisible” i nominowanym do Oscara dokumencie „Rehearsing a Dream”.

Ile jest warta Shalita?

Wspaniała aktorka Shalita Grant otrzymała sporo miłości i szacunku dzięki swoim staraniom w sektorze. Oprócz tego zebrała olbrzymią fortunę ekonomiczną ze swoich prac w teatrach, serialach telewizyjnych i filmach. Chociaż aktorka nie ujawniła się w jasnych liczbach, podejrzewamy, że cieszy się ogromną wartością netto w tysiącach.

Czy Shalita spotyka się ze swoim sekretnym chłopakiem? Czy jest singlem?

Shalita Grant zawsze trzymała swoje życie osobiste w tajemnicy i z dala od oczu opinii publicznej. Aktorka nigdy nie zdradziła ani krzty osobistych spraw w wywiadach i na swoim koncie na Instagramie. Jednak jej Twitter wydaje się wskazywać inaczej na jej status związku i życie miłosne. W sierpniu 2015 r. Jaymes Vaughan, prezenter telewizyjny i dziennikarz, wspomniał o niej w poście na Twitterze, mówiąc „Moja nowa dziewczyna”.

Post Jayme i odpowiedź Shalita, w której nazwała go „mój chłopak”, dały początek plotkom o ich związku. Jednak nie wydaje się to poprawne, ponieważ Jaymes należy do preferencji gejów. Seksualność Jaymesa jasno pokazuje, że nie są niczym więcej niż przyjaciółmi. Ale to odkrycie musiało złamać serca tych fanów, którzy czekali, aż wyjdzie za mąż i będzie świętować związek mąż-żona.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, należącej do afroamerykańskiej grupy etnicznej, Shalita Grant urodziła się 28 sierpnia 1988 roku w Baltimore, Maryland, USA. Dorastała w Petersburgu w stanie Wirginia ze swoimi wspierającymi rodzicami i studiowała w Baltimore School for the Arts w Maryland. Aktorka otrzymała stypendium, aby zapisać się do Julliard School na jej licencjat z dramatu, gdy miała siedemnaście lat. Ma niewielki wzrost 4 stopy 11 cali i wymiary ciała 32-24-34.

Zalecane