blog

Shane Deary Wiki: Wiek, Praca, Keri Russell, Rozwód, Rozwód, Związek, Dzieci, Rodzina, Teraz

Shane Deary pozostawał w związku małżeńskim z Keri przez siedem lat, dopóki nie przeszli polubownego rozwodu w 2013 roku. Większość swojej wartości netto zebrał ze swojej firmy Deary Construction. Większość swojej wartości netto zebrał ze swojej firmy Deary Construction. Słynny biznesmen dorastał jako syn jednego z najbardziej szanowanych wykonawców w Martha's Vineyard w stanie Massachusetts wraz ze swoim młodszym bratem.

  Shane Deary Wiki: Wiek, Praca, Keri Russell, Rozwód, Rozwód, Związek, Dzieci, Rodzina, Teraz

Rozwód polubownie: rozwód z żoną aktorki w 2013 r.

Shane Deary podzielił ślub z amerykańską aktorką Keri Russell w 2007 roku. Pobrali się w Walentynki na prywatnym weselu w gronie bliskich przyjaciół i członków rodziny. Keri, gwiazda Amerykanów, na ślubie była w piątym miesiącu ciąży. Zgodna para umawiała się na rok przed ślubem.

Zobacz też: Darcey Silva Wiki: Wiek, wartość netto, były mąż, Jesse Meester

Romantyczny ślub odbył się podczas śnieżnej nocy na Manhattanie w Nowym Jorku po przyjęciu w restauracji Harrison następnego dnia. Shane, amator surfer, pozostawał w związku małżeńskim z Keri przez siedem lat, dopóki nie doszło do polubownego rozwodu w 2013 roku. Jednak rozwiedziona para zgodziła się wychowywać razem swoje dzieci, mimo że nie była w związku. W tym samym roku, po rozstaniu z Shanem, Keri poślubiła swojego chłopaka, amerykańskiego aktora Matthew Rhysa i urodziła syna pod koniec maja 2016 roku.

Dowiedz się więcej: Dan Nathan CNBC, Wartość netto, Bio, Wiek

Historia randek Shane'a pozostaje nieznana, podczas gdy jego była żona Keri spotykała się w przeszłości z kilkoma sławnymi mężczyznami, w tym z amerykańskim piosenkarzem Tonym Luccą i brytyjskim kanadyjskim aktorem filmowym Scottem Speedmanem, jej Szczęście co-star.

Po rozstaniu z Shane'em szybko ruszyła w swoje życie. Keri zaczęła spotykać się ze swoim nowym chłopakiem, Matthew Rhysem, który jest jej byłym partnerem. Jednak obie gwiazdy utrzymywały swój związek na niskim poziomie, odmawiając potwierdzenia plotek, że były przedmiotem poza ekranem, a także na nim. Po potwierdzeniu ich romansu, ekranowa i prawdziwa para, Keri i Matthew, nie przestali się o siebie tryskać, promując piąty sezon ich uznanego dramatu szpiegowskiego. Amerykanie . Pochwaliła go, mówiąc, że był najzabawniejszym facetem, jakiego kiedykolwiek spotkała. Później, w maju 2016 roku, para ujawniła również imię swojego pierwszego dziecka jako Sam.

Keri obecnie przygotowuje się i pracuje nad swoją rolą z Matthew (chłopakiem) w nowym filmie „Gwiezdne wojny”. Jej postać w tym filmie podobno jest przeznaczona do ciężkich scen walki.

Od 2018 roku Shane jest podobno kawalerem i singlem. On i Keri mają dwoje dzieci; Rzeka 11 i Willa Deary 5.

Jaka jest wartość netto Shane'a Deary'ego?

Shane Deary jest sprawnym rzemieślnikiem, który zajmuje się meblami i budownictwem. Większość swojej wartości netto zebrał ze swojej firmy Deary Construction, która jest licencjonowaną i ubezpieczoną firmą, która łączy kreatywność i elastyczność w swoich projektach. Na stronie internetowej firmy można przeczytać, że posiada ona wszelkiego rodzaju gatunki drewna i meble, aby zapewnić klientom wysokiej jakości usługi. Firma z Brooklynu oferuje w szczególności trzy usługi: mieszkaniową, handlową i stolarską.

Deary zarabia znaczną część rocznej pensji od firmy, ponieważ nie tylko jest właścicielem firmy, ale także dla niej pracuje.

Słynny biznesmen dorastał jako syn jednego z najbardziej szanowanych wykonawców w Martha's Vineyard w stanie Massachusetts wraz ze swoim młodszym bratem. W młodym wieku duet braci pomógł ojcu zbudować dom wiejski z odzyskanych materiałów.

Może ci się spodobać również: Brandon Victor Dixon żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wzrost, wartość netto

Po ślubie z Keri zbudował nawet wspólne podwórko z tajną bramą ogrodową, aby jego dzieci mogły się razem bawić w ogrodzie. Są formalną parą; Shane i Keri kupili po ślubie dom z piaskowca z 1860 roku. Jego była żona Keri ma szacowany majątek na 8 milionów dolarów. szacuje się, że zarabia około 100 tysięcy dolarów na odcinku w swoich różnych programach telewizyjnych.

Krótki życiorys

Shane Deary dorastał w Massachusetts ze swoim ojcem i bratem. Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Jak na wiki, cieszy się wolnym czasem, próbując poprawić swoje umiejętności jako surfer.

Zalecane