blog

Shane Farley Wiki: Wiek, urodziny, żonaty, żona, rozwód, rodzina, wartość netto

Zdobywca nagrody Daytime Emmy, Shane Farley, jest najbardziej znany jako producent wykonawczy talk show FABLife. Shane był także producentem wykonawczym Big Evening Buzz z Carrie Keagan. Poza karierą zawodową Shane rozgrzewa tabloidy jako chłopak Giady De Laurentiis, słynnego amerykańskiego szefa kuchni.

 Shane Farley Wiki: Wiek, urodziny, żonaty, żona, rozwód, rodzina, wartość netto

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pensja
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost

The Nagroda Emmy w ciągu dnia Shane Farley jest najbardziej znany jako producent wykonawczy talk show FABLife . Shane był również producentem wykonawczym Wielki Wieczorny Buzz z Carrie Keagan . Poza karierą zawodową Shane rozgrzewa tabloidy jako chłopak Giady De Laurentiis, słynnego amerykańskiego szefa kuchni.

Ile jest warte netto Shane'a?

Shane Farley, lat 45, gromadzi swoją wartość netto będąc producentem talk show. Obecnie produkuje przebojowy talk show Steve'a Harveya. Przez całą karierę Shane służył jako producent w programach takich jak Rachael Ray Show, Big Morning Buzz na żywo z Nickiem Lacheyem i Pokaz Tony'ego Danzy, co pomogło mu wygenerować ogromną fortunę.

W 2006 roku Shane pracował jako producent przez pięć sezonów Rachel Ray pokaz gotowania w ciągu dnia. Pomogło mu to zdobyć wiele nagród Emmy. Mało tego, był showrunnerem na fikcyjnej Giadzie talk show CBS z Bobbym Flayem.

Oprócz zarobków Shane'a, jego dziewczyna Giada zgromadziła majątek w wysokości 20 milionów dolarów, będąc znanym włosko-amerykańskim szefem kuchni, pisarzem i osobowością telewizyjną.

Rozkoszne życie małżeńskie Shane'a Farleya

Shane Farley i Giada De Laurentiis poznali się w 2013 roku. W tym czasie Shane został zatrudniony do talk show z Giada i Bobby Flay. W tym czasie Giada była w związku z Toddem Thompsonem, podczas gdy Shane był żonaty z Jennifer Giamo, trenerką osobistą z Nowego Jorku.

Rok później Giada rozstała się z Toddem w 2014 roku. Para, która była razem przez 11 lat, jest rodzicami córki o imieniu Jade. Przez około półtora roku Giada pozostała kawalerem. Niedługo potem plotki o jej randkach z Shane'em zaczęły pojawiać się w tabloidach.

W marcu 2015 r. Shane złożył wniosek o rozwód ze swoją żoną Jennifer. A w grudniu 2015 r. Jennifer zarzuciła Giadzie romans z jej mężem w separacji, nawet gdy był z nią związany małżeńskim związkiem.

Po tym, jak Shane rozstał się ze swoją byłą żoną, on i Giada zaczęli spędzać razem i kochać chwilę. Shane ma również świetną więź ze swoją pasierbicą Jade. W wywiadzie dla PEOPLE w lutym 2018 r. Shane powiedział:

„Jade ma dwoje wspaniałych rodziców, więc mogę być częścią jej życia bez żadnej presji”.

Cóż, Shane również uwielbia spędzać czas ze swoją kochanką i Jade.

Od tej chwili Shane cieszy się każdą chwilą ze swoją małą rodziną, która obejmuje swoją dziewczynę i pasierbicę.

Krótki życiorys

Producent telewizyjny Shane Farley urodził się w 1972 roku i ma obecnie 45 lat. Chociaż rok i wiek Shane'a są dostępne, na stronach wiki brakuje jego urodzin. Shane jest około 5 cali wyższy od swojej dziewczyny Giady, która stoi na wysokości 1,57 m (5 stóp 3 cali). Shane należy do pół Włocha z pochodzenia etnicznego

Zalecane