blog

Shane Kilcher Wiki: Wiek, rodzina, praca/zawód, wartość netto, uraz, wypadek

Shane Kilcher to amerykańska osobowość telewizyjna, która jest najbardziej znana z serialu telewizji kablowej Alaska: The Last Frontier. To odważny człowiek, który wraz ze swoją rodzinną ekipą Kilcherów mierzy się z wieloma wyzwaniami w serialu, a ostatnio miał straszny wypadek, który całkowicie zmienił jego życie. Shane Kilcher ma za zadanie dbać o ich gospodarstwo i wykonywać wszystkie funkcje budynków i konstrukcji w bezlitosnej naturze Alaski.

  Shane Kilcher Wiki: Wiek, rodzina, praca/zawód, wartość netto, uraz, wypadek Michelle Joy Phelps Wiki, mąż, rodzina, wartość netto

Oprócz dochodów członkowie jego rodziny zgromadzili również ogromne zarobki dla rodziny. Jego ojciec, Atz Kilcher , czerpie wartość netto ze swojego zawodu 5 milionów dolarów, podczas gdy jego siostra Jewel, amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka, ma wartość netto 30 milionów dolarów.

Żonaty z Kelli Ware

Shane Kilcher ożenił się z Kelli Ware Kilcher, pielęgniarką, 26 kwietnia 1990 roku. Jest kilka par, które mają z nią związek, jak Shane i Kelli Kilcher.

Od kwietnia 1989 roku są razem i do tej pory cieszą się wirem romansu. Po raz pierwszy zaczęli spotykać się na przyjęciu urodzinowym przyjaciela.

O miłości i przywiązaniu między nimi można również świadczyć na ich stanowiskach społecznych. 26 kwietnia 2015 r. Kelli udostępniła post na swoim Facebooku, odzwierciedlając ich miłość i przyjaźń do męża. Ona napisała,

25 lat temu poszedłem na imprezę i w końcu przyznałem, że kocham mojego Shane'a! Od tamtej pory jesteśmy razem. Ciągle na niego patrzę i pamiętam dokładnie dzień, w którym go spotkałam i jak wyglądał. Wciąż czuję miłość i motyle każdego dnia i nie mogę się doczekać następnych 25!

Para, która cieszy się swoim 30-letnim związkiem, ma czwórkę uroczych dzieci. Shane jest ojcem trzech synów Jaretha, Keenana i Rieda oraz córki Jenny.

Mindy Sterling Wiki: młody, wiek, kawaler, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Córka pary, Jenna Kilcher, zapisała się na Cheese University i obecnie pracuje w McDonald's. Jest w związku z Owenem Fellem od 14 maja 2014 r. Ponadto Shane i Kelli są dziadkami. Jeden z ich synów, Keenan, jest żonaty z Jennicą Kilcher i ma z nią syna.

Związek z rodziną

Shane jest synem Lenedry Carroll i Atza Kilchera. Atz Kilcher jest gwiazdą rzeczywistości kto wystąpił w Alaska: Ostatnia granica. Jego dziadkowie Yule i Ruth Kilcher uciekli z twierdzy Hitlera w Europie Wschodniej i przenieśli się na pustynię. W rodzinie Shane'a ma dwoje młodszego rodzeństwa; siostra o imieniu Jewel i brat o imieniu Atz Lee Kilcher. Ma także przyrodniego brata o imieniu Nikos Kilcher.

Rodzice Shane'a rozwiedli się w 1982 roku, kiedy jego siostra Jewel miała zaledwie osiem lat. Jego siostra Jewel jest nominowaną do nagrody Grammy piosenkarką. W ich serialu występuje jego brat, Atz Lee Kilcher Alaska: Ostatnia granica.

Shin Lim Wiki: Net Worth, Narzeczony | AGT 2018 sezon 13 fakty o mistrzach

Kelli próbowała powstrzymać strumień dociekliwych fanów, którzy chcieli wiedzieć, czy Shane nadal odczuwa dyskomfort, czy też nosi ortezę na plecy. Kelli wyjaśniła, że ​​Shane pracował nad długim powrotem do zdrowia i ma się dobrze.

Sama kontuzja spowodowała nieobecność Shane'a w drugiej połowie siódmego sezonu Alaska: Ostatnia granica. Podczas gdy program zakończył się w lutym 2018 r., jego stan zdrowia poprawił się, ale Shane jeszcze nie wrócił do programu. Nie oznacza to jednak, że zapomniał o swoich fanach. Jest aktywny na Facebooku i dostarcza aktualizacje swoim obserwującym.

Nie po raz pierwszy zagroda doznała poważnej kontuzji. Brat Shane'a, Atz Lee Kilcher, również doznał przebicia płuc i wielu złamań kości w 2015 roku.

Krótki życiorys

Shane Kilcher, lat 48, urodził się w 1971 roku jako syn Atza Kilchera i Lenedry J. Carroll. Swoje urodziny obchodzi 6 ten maja. Jak na wiki, poszedł do Liceum Stellera . Jest najstarszym z rodzeństwa i należy do rasy białej. Stoi na wysokim wzroście i ma zdrową sylwetkę.

Zalecane