blog

Shanna Riley Wiki: Wiek, rodzina, praca, rozwód, romans/singel – wszystko o byłej żonie Romana Atwooda

Dzięki boskiej mocy Internetu ludzie, którzy są niczym dla świata, mogą stać się tematem plotek z dnia na dzień, i to samo dotyczy Shanny Riley. Po gorzkim rozwodzie między Shanną a słynną gwiazdą YouTube, Roman Atwood stał się wirusowy w Internecie; ludzie zaczęli odkrywać historię byłej żony Romana Atwooda, Shanny. W związku z tym pomóżmy Ci dowiedzieć się więcej o Shannie Riley, która ma obecnie trzydzieści pięć lat.

 Shanna Riley Wiki: Wiek, rodzina, praca, rozwód, romans / singiel - wszystko o Roman Atwood's Ex-Wife

Życie małżeńskie Shanny z Romanem Atwoodem

Wspaniała Shanna wyszła za mąż za gwiazdę YouTube, Romana Atwooda, 17 listopada 2001 r. w hrabstwie Licking w stanie Ohio. Para miała zaledwie 18 lat, kiedy wymienili śluby.

Trzy lata później, 18 października 2004 roku, para została pobłogosławiona synem o imieniu Noah Atwood. Z biegiem czasu relacje Shanny i jej męża stały się kwaśne, co ostatecznie doprowadziło ich do rozstania się. Mąż Shanny złożył pozew o rozwód w 2008 roku i związek zakończył się między tymi zakochanymi ptakami.

Powód rozwodu

Roman Atwood złożył wniosek o rozwód po tym, jak dowiedział się, że jego żona Shanna go oszukuje. Shanna rzekomo oszukała Romana z producentem, z którym raz się pokłócił po tym, jak w 2007 roku ten wpadł na jego podjazd.

Kiedy para się rozstała, ich zaciekła walka stała się jeszcze gorsza. Noah, syn pary, spędzał dni powszednie z mamą, a weekendy z tatą. Podczas weekendu Noah, w 2015 roku, spędzał czas z tatą, kręcąc filmy i vlogując. Tymczasem Shanna złożyła orzeczenie sądowe przeciwko Romanowi, aby nie umieszczać ich syna na vlogu Romana na YouTube, ponieważ twierdziła, że ​​Roman wykorzystuje swojego syna do zarabiania pieniędzy.

Jednak Roman wygrał sprawę i pozwolono mu umieścić Noah na swoich blogach i filmach.

Ale walka na tym się nie zakończyła. Roman przeniósł swoje prywatne sprawy do mediów społecznościowych, nazywając Shannę suką w tweecie opublikowanym 25 marca 2015 r. Jego frustrację i złość na żonę w separacji można zobaczyć na jego filmie na YouTube o nazwie „Moja żona mnie zdradziła” który jest już usunięty.

W tej chwili Roman ma nową dziewczynę, Brittney Smith, i spędza czas ze swoimi uroczymi dziećmi, Noah, Kane i Cora. Kane i Cora to dzieci Romana z Brittney. Jednak osobiste sprawy Shanny wciąż pozostają w tajemnicy. Może spotykać się potajemnie lub może szukać idealnego partnera.

Kariera i wartość netto Shanny Riley

Dzięki wglądowi w życie zawodowe Shanny nie wyszły na jaw żadne dalsze informacje dotyczące jej kariery i pracy. Shanna stała się plotkarą w Internecie po brzydkim rozwodzie z mężem Romanem Atwoodem.

Ponieważ Shanna trzymała swoje doświadczenie zawodowe z dala od światła reflektorów, informacje o jej wartości netto również są ograniczone. Jednak jej były mąż, Roman, zgromadził na swoim kanale YouTube ponad 10 milionów subskrybentów. Chociaż zarobki Shanny były prywatne, wartość netto Romana szacuje się na około 12 milionów dolarów.

Krótki życiorys

Urodzona 21 lutego 1983 r. Shanna Riley wychowała się w stanie Utah. Zgodnie z wiki Shanna ma obecnie trzydzieści pięć lat. Mówiąc o rodzinie Shanny, jest bardzo mniej informacji o jej rodzicach, ponieważ jest bardzo małomówna w ujawnianiu swojego pochodzenia. Zanim rozwiodła się z Romanem, spędzała miło czas z Romanem i jego synem, Noah.

Zalecane