blog

Shantel VanSanten Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Jest aktorką, której celem jest podróżowanie po świecie i pisanie o nim któregoś dnia. Pojawiała się w popularnych magazynach, w tym Teen Vogue i Seventeen. Dobrze zgadłeś; mówimy o amerykańskiej modelce i aktorce, Shantel VanSanten, która jest znana z roli Quinna Jamesa w serialu telewizyjnym CW One Tree Hill obok Robbiego Jonesa i Stephena Collettiego.

  Shantel VanSanten Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Kariera i postęp:

Shantel zadebiutowała na ekranie telewizyjnym z reality show NBC Sports Illustrated: Swimsuit Model Search. Następnie ogłoszono, że została wybrana do filmowej adaptacji powieści t.A.T.u. Wróć. Aktorka pojawiła się na ekranie telewizora tylko w pierwszych latach, a potem przeniosła się do filmów. Grała wpływowe role w wielu serialach telewizyjnych, w tym Steel Angel Kurumi, CSI: NY, Piękna i bestia, Gang Related, The Night Shift, The Flash, Rush Hour, Timeless i Shooter.

Zobacz: Charlie Kirk Wiki, Żonaty, Net Worth, Rodzice

Ponadto weszła do filmów z filmu Savage Spirit w 2006 roku. Zagrała kilka filmów, w tym Otwarte drzwi, Ostateczne przeznaczenie, Ty i ja, W mojej kieszeni, Wspomnienie i Coś niegodziwego. Wystąpiła także w teledysku Fragile Bird w 2011 roku.

Ile jest warte Shantela?

Wspaniała aktorka, Shantel, podobno cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 5 milionów dolarów. Model zarobił na to swoją kilkuletnią pracę w sektorze aktorskim. Jej występy w serialach telewizyjnych, filmach i zarobki z reklamowania marek, kontraktów na modelki i innych projektów pomogły jej zgromadzić tak ogromną kwotę. Wartość Shantel ma doskonałe perspektywy wzrostu w kolejnych dniach ze względu na jej ciągłą pracę w sektorze.

Historia związku z chłopakami; Z kim ona się spotyka?

Shantel spotykała się z brytyjskim aktorem Jonem Fletcherem. Shantel i jej były chłopak po raz pierwszy spotkali się podczas zdjęć do serialu „The Messengers”. Odseparowana para była często widywana razem w wydarzeniach i okazjach. Plotki o ich związku rozprzestrzeniły się w mediach po tym, jak widziano ich razem w Paryżu 24 września 2015 r. W tamtym czasie duet wydawał się poważnie traktować związek i nie przegapił publikowania swoich zdjęć na Instagramie.

Nie przegap: Camren Bicondova Net Worth, pochodzenie etniczne, chłopak

Para rzeczywiście promieniowała ogromną miłością i uczuciami do siebie, ale nie wspomniała o planach ślubu w mediach i wywiadach. Shantel i rzekomy mąż, który ma być duetem, byli być może zajęci swoimi karierami i nie chcą wskoczyć w więź małżeńską. Ale później para rozstała się z nieznanego powodu. Gwiazda była wcześniej powiązana z James Lafferty (2009-2010) i Michaela Johnsona (2008-2009).

Shantel przeniosła się do innego związku i obecnie spotyka się Kanadyjski aktor Victor Webster, znany z: Nicholas Alamain oraz Dni naszego życia . Victor jest również zawodnikiem sztuk walki i posiada czarny pas w Tae Kwon Do i brazylijskim Jiu Jitsu. Ona i jej chłopak Victor rozpoczęli swoje życie miłosne w 2017 roku i są obecnie w trakcie kilkuletnich romansów.

Zakochane ptaki wyruszyły w podróż do Meksyku, gdzie zostały zauważone w Live Aqua Cancun Beach Resort i Live Aqua Boutique Playa Del Carmen. Para aktualizuje również swój związek w mediach społecznościowych, utrzymując relację idealną do zdjęć. 22 kwietnia 2019 r. ich zdjęcie pojawiło się na Instagramie, gdzie wspólnie świętowali Wielkanoc.

Shantel VanSanten ze swoim nowym chłopakiem Victorem Websterem świętuje Wielkanoc w kwietniu 2019 r. (Zdjęcie: Instagram)

Od teraz duet miłosny rozkoszuje się dwoma latami błogiego związku bez śladów ich możliwego rozstania i separacji.

Dowiedz się więcej: Josh Killacky Wiki, wiek, dziewczyna, wesoły

Miłość do treningu!!

Cóż, wszyscy widzieliśmy idealną sylwetkę Shantela, a niektórzy z nas również jej zazdrościli. Jednak aktorka nie tylko była obdarzona tą sylwetką, ale utrzymywała ją dzięki regularnym treningom. Spędza dużo czasu na siłowni i stara się zachować dobrą kondycję i równowagę. Często publikuje również filmy z treningów na swoim koncie na Twitterze i Instagramie, aby zainspirować swoich fanów.

Krótki życiorys

Shantel VanSanten urodził się 25 lipca 1985 roku w Luverne w Minnesocie. Aktorka należała do holenderskiego i norweskiego pochodzenia i dorastała w Spring w Teksasie. Shantel jest absolwentką Incarnate Word Academy i Texas Christian University w Fort Worth w Teksasie. Celebrytka ma niesamowitą wysokość 5 stóp 8 cali i wspaniały wygląd.

Zalecane