blog

Sharna Burgess Żonaty, mąż, partner, chłopak, randki, kawaler

Australijska zawodowa tancerka towarzyska i choreografka Sharna Burgess była tematem rozmów w mieście o wygraniu Trofeum Mirrorball 27. sezonu Tańca z Gwiazdami u boku Bobby Bones. Urocza i elegancka gwiazda reality show Burgess, która urodziła się jako Sharna May Burgess 21 czerwca 1985 roku w Wagga w Nowej Południowej Walii, jest znana jako zawodowa tancerka „Dancing with the Stars” w serialu ABC.

  Sharna Burgess Żonaty, Mąż, Partner, Chłopak, Randki, Kawalerka

Urocza i elegancka gwiazda reality show Burgess, która urodziła się jako Sharna May Burgess 21 czerwca 1985 roku w Wagga w Nowej Południowej Walii, jest znana jako zawodowa tancerka „Dancing with the Stars” w serialu ABC.

Zwycięzca 27. sezonu DWTS; Brawa od fanów!

Sharna Burgess i jej partner do tańca, Bobby Bones, są nowymi mistrzami Tańca z Gwiazdami w sezonie 27!

Sharna była chwalona przez swoich fanów za niezwykłą chemię taneczną ze swoim partnerem pokazowym Bobbym w Dancing With The Stars. Para nie tylko angażowała publiczność taneczną chemią, ale była też parą fan-made i przez długi czas była ze sobą złączona. Udało jej się jednak uciec od plotek o jej romantycznej chemii z Bobbym.

Przeczytaj także: Mackenzie Ziegler Wiki, wiek, rodzice, DWTS, wartość netto

Obecnie ten duet DWTS warzy internet po tym, jak zostali zwycięzcami 27. sezonu DWTS. Oficjalna strona DWTS na Twitterze ogłosiła zwycięzcę programu, udostępniając zdjęcie Sharny i jej towarzysza tańca Bobby'ego, trzymających błyszczące trofeum Mirrorball.

Sharna pojawiła się w swoim pierwszym programie telewizyjnym w Australijskim tańcu z gwiazdami i So You Think You Can Dance Holland. Sharna dołączyła do Dancing with the Stars w sezonie 13, jednocześnie asystując choreografowi So You Think You Can Dance, Jasonowi Gilkisonowi. Sharna została również partnerem Andy Dick w jednej z pór roku. Wróciła jako profesjonalistka na sezon 17, tym razem współpracując z emerytowaną gwiazdą NFL Keyshawnem Johnsonem. Burgess zmierzyła się z olimpijskim tancerzem na lodzie Charliem White'em w sezonie 18. W bieżącym sezonie 24 Sharna Burgess łączy się z Professional Bull Rider Bonner Bolton, gdzie otrzymała słabe punkty i ostrą krytykę ze strony sędziów.

Zbyt sparaliżowany, by tańczyć!

Jej ostatnie zaangażowanie i wiadomości są tragiczne, o których ostatnio mówiła o swoim partnerze tanecznym Bonner Bolton. Wyjaśnia, jak został tymczasowo sparaliżowany podczas zawodów ujeżdżania byków. Gdy tańcząca para tańczyła, oboje nawiązali więź i wykorzystali kwestię przeżycia bliskiego śmierci na parkiecie. Jak wyjaśnili obaj, ich bliskość podczas pokazu była imitacją ich wzajemnego zamiłowania.

Miała wywiad z ET, w którym sprawy stały się pyskate, gdy zapytano ją o swojego zawodowego jeźdźca byków Bonner Bolton, czy byłaby dla niego kawalerem. Z kolei odpowiedziała, że ​​nie miałaby nic przeciwko umawianiu się z nim lub dawaniu mu szansy na zaimponowanie jej, ponieważ oboje są singlem. W pełni wykorzystując swój związek podczas występu, obaj dawali zalotne komplementy podczas prób przed każdym występem.

Nie przegap: Crystal Westbrooks Wiki, chłopak, randki, wartość netto, wzrost

Czy Sharna jest zamężna czy samotna?

Na początku 2010 roku Sharna była podobno w związku ze swoim chłopakiem, Paulem Kirklandem. Para rozkwitała zarodkiem romansu i utrzymywała ze sobą silną więź. Niestety, ich związek nie miał bajkowego zakończenia i rozstali się po pięciu latach, zanim zostali jej mężem.

Mając wspaniałą figurę ciała, Sharna była powiązana z wieloma sławnymi mężczyznami. Na początku maja 2017 r. aktor „Śmiałego i pięknego” , Pierson Fode zwrócił na siebie uwagę publiczności po tym, jak w wywiadzie z 1 maja 2017 r. wygadał, że jego celebrytą jest Sharna Burgess. Ujawnił również swoje pragnienie umawiania się z Sharną. Peirson i wyznał;

„Jest dzieckiem, jest taka seksowna. O mój Boże, to szokujące. To znaczy, na pewno się w niej podkochuję, nie wiem, czy się spotykamy”.

Później, w kwietniu 2017 r., E! Wiadomości potwierdziły, że Sharna zabrała Piersona na wyścig w Hinchcliffe. Ponadto obie pary przesłały odpowiednio zdjęcia na swoje Instagram.

Więcej informacji o gwieździe DWTS: Alan Bersten Wiki: Wiek, wesoły, partner, żona, randki, DWTS

Podobno w 2018 roku Sharna spotykała się z byłym amerykańskim obrońcą futbolu Joshem Normanem w programie Taniec z gwiazdami: sportowcy. Niewiele mediów podejrzewa ją nawet, że para może mieć intymny związek. Jednak plotki zniknęły wkrótce po tym, jak Sharna otworzyła prawdę w ET Online w kwietniu 2018 r. Podczas rozmowy z ankieterem powiedziała;

Jestem jedyną samotną kobietą w serialu, więc naturalnie, jeśli jest ktoś, dla kogo ludzie pomyślą, że jest showmance, to najwyraźniej jestem twoją dziewczyną.

Podobno zwycięzca DWTS jest również w związku ze swoim partnerem tanecznym Bonner Bolton. Chemia między nimi wydaje się być wysoka, mimo że para nie chce zaakceptować plotki. Jednak para utrzymuje związek niczym więcej niż przyjaciele. Obecnie Sharna jest samotną kobietą, która koncentruje się na swojej karierze.

Zalecane