blog

Sharon Case zaręczyła się z Markiem Goosemanem? Poznaj jej historię randkową i więcej

Popularna dzięki rolom w „Młodzi i niespokojni”, Szpitalu ogólnym i Dolinie lalek, Sharon Case zaintrygowała publiczność swoimi doskonałymi umiejętnościami aktorskimi i pięknym wyglądem. Aktorka otrzymała wiele wyróżnień, w tym nagrodę Soap Opera Digest Award w 1998 roku dla Najgorętszej Gwiazdy Kobiet. Była dwukrotnie mężatką, ale rozwiodła się z jego obydwoma mężami. Przywołuje swoją wartość netto poprzez swoją rolę w serialach telewizyjnych i jej charakterystycznej linii biżuterii.

 Sharon Case zaręczyła się z Markiem Goosemanem? Poznaj jej historię randkową i więcej

Sharon i Mark Grossman zaręczeni?

26 maja Melissa Ordway opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z grupą przyjaciół jedzących pizzę i delektujących się winem. Jednak bystre oczy publiczności szybko zauważyły ​​iskierkę pierścienia na serdecznym palcu Sharon. Maniacy Young & Restless szaleli w mediach społecznościowych i krążyła plotka, że ​​Sharon i Mark się zaręczyli. Jednak nie ma potwierdzenia, czy ta wiadomość ma w sobie trochę prawdy. Para spotyka się już od niezwykłego czasu, więc fani desperacko czekają, aż przeniosą swój związek na wyższy poziom. Naprawdę mamy nadzieję, że ta więź nie okaże się tak gorzka, jak poprzednie związki, które miała Sharon.

 Fani są przekonani'Young And Restless' Couple Sharon Case And Mark  Grossman Are Engaged Instagram)

Dwukrotny rozwód!

Sharon Case była wcześniej żoną swojego chłopaka, Sandy Corzine, biznesmena, w kwietniu 2007 roku. Sharon i Sandy spotykały się przez długi czas, zanim zawiązały węzeł. We wczesnych latach para cieszyła się doskonałym związkiem, ale rozstali się w listopadzie 2009 roku, nie ujawniając przyczyny rozwodu. Para przeniosła się teraz do swojego życia i koncentruje się na karierze.

Przed Sandy, Sharon wyszła za mąż za niezidentyfikowaną osobę w 1988. Sharon nigdy nie ujawnia nazwisk i innych szczegółów byłego męża. Utrzymywała z nim relację jako zamkniętą księgę i nigdy o tym nie rozmawiała nawet po rozwodzie. Chociaż Sharon jest dwukrotnie zamężna, nigdy nie cieszyła się z posiadania dzieci i wypełniania obowiązków rodzicielskich.

Nie powitała jeszcze własnych dzieci, ale łączy ją wspaniały związek ze swoją siostrzenicą. 25 listopada 2017 r. udostępniła dwa filmy ze swoją siostrzenicą, wykonując kilka zabawnych kroków tanecznych. W dniu 27 listopada 2017 r. opublikowała zdjęcie swojej rodziny spożywającej obiad z okazji Święta Dziękczynienia.

Krótki życiorys

Urodzona 9 lutego 1971 roku Sharon dorastała w Detroit w stanie Michigan. W dzieciństwie zajmowała się tańcem, zwłaszcza baletem i jazzem. Sharon przeniosła się z Detroit do Chatsworth w wieku trzech lat. Sharon jest obdarzona wysokim wzrostem 1,70 metra (5 stóp i 7 cali) i uwodzicielskim ciałem, które podkreśla jej osobowość.

Wartość netto

Sharon Case ma majątek netto w wysokości 3 milionów dolarów. Jej wieloletnia kariera przyczyniła się do zgromadzenia większości jej bogactwa.

Zalecane