blog

Shaun So Wiki: Wiek, ślub, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o mężu Anny Chlumsky

Pozornie multiekspert w różnych dziedzinach życia, Shaun So jest jedną z wzorcowych osobowości tego, jak powinna wyglądać idealna współczesna osoba. Przedsiębiorca wydaje się być wyjątkowo patriotą pełniącym służbę intelektualną jako członek armii amerykańskiej. Shaun nie tylko służył jako armia w swoim kraju, ale także założył kilka firm ze swoimi umiejętnościami przedsiębiorczymi. Podobnie nie tylko prowadzi udaną karierę, ale także dostatnie życie rodzinne. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej pracowitej osobie?

  Shaun So Wiki: Wiek, ślub, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o Annie Chlumsky's Husband

Niezwykłe życie zawodowe Shauna So

Zaraz po ukończeniu University of Chicago w BA Shaun So pracował jako Armia Wojskowa Stanów Zjednoczonych od czerwca 2003 do kwietnia 2006 roku. Najpierw pracował jako analityk wywiadu, a od lipca przeniósł się do McNeil Technologies jako wykonawca obrony. 2006 do marca 2009. Przez osiem lat był agentem specjalnym kontrwywiadu w armii amerykańskiej od 2003 do 2011 roku.

Shaun był związany z Cubby, miejskim start-upem zajmującym się logistyką, skoncentrowanym na krótkoterminowym przechowywaniu i dostawach, jako współzałożyciel i dyrektor generalny od czerwca 2011 do kwietnia 2012. Był także współpracownikiem Forbesa od maja 2012 do grudnia 2014, który pomagał firmom poruszać się biurokratyczne piony rządowe z firmą STOR Technologies.

Teraz Shaun jest partnerem zarządzającym i dyrektorem generalnym Firma So w której rozpoczął pracę od kwietnia 2012 roku. Firma produkuje treści cyfrowe i usługi projektowe zorientowane na człowieka dla organizacji sektora publicznego i prywatnego.

Ile jest wart netto Shauna So?

Zarobki Shauna nigdy nie zostały ujawnione opinii publicznej, przez co niezwykle trudno jest określić wartość jego wartości netto. Ale sądząc po jego sukcesie i byciu dyrektorem generalnym Więc firma , ma niewątpliwie doskonałą wartość netto. Jednak jego żona ma imponującą wartość netto 1 miliona dolarów, którą zarobiła w swojej karierze aktorskiej.

Wspaniałe życie rodzinne Shauna So

Shaun So to szczęśliwie żonaty mężczyzna z dwójką pięknych dzieci. Shaun poznał Annę Chlumsky na Uniwersytecie w Chicago w 2000 roku podczas studiów. Para pozostawała w związku przez lata, a nawet byli w związku na odległość, kiedy Shaun wstąpił do rezerwy wojskowej i został wysłany do Afganistanu.

Shaun wrócił do domu w styczniu 2006 roku i zaproponował Annie w maju małżeństwo z nim. Para zaręczyła się w 2007 roku, a po pięciu miesiącach postanowili zawiązać węzeł. W marcu 2008 roku para pobrała się w ślubie łączącym dwie tradycje kulturowe, ponieważ rodzina Shauna jest chińska, a rodzina Anny jest katolicka.

Shaun i Anna powitali swoją pierwszą córkę, Penelope Joan So, 11 lipca 2013 r. w Nowym Jorku, a 28 lipca 2016 r. ponownie powitali nowego członka rodziny, również córkę o imieniu Clara Elizabeth So.

Para prowadzi obecnie dostatnie życie rodzinne w Nowym Jorku z namiętną więzią i wzajemnym zrozumieniem.

Kim jest Anna Chlumsky?

37-letnia Anna Chlumsky to amerykańska aktorka, która rozpoczęła karierę jako aktorka dziecięca i zyskała sławę dzięki głównym rolom w słynnym filmie Moja dziewczyna (1991) i jego kontynuacja Moja dziewczyna 2 (1994).

W latach 1999-2005 Anna zrobiła sobie przerwę w aktorstwie na studia. Po ukończeniu Akademia Walthera Christiana w 1999 roku Anna poszła do college'u w Uniwersytet w Chicago skąd zdobyła stopień naukowy Licencjat ze studiów międzynarodowych w 2002 roku. Po ukończeniu studiów dołączyła do pracy jako weryfikator faktów w Ankiecie Zagat i pracowała jako asystentka redakcyjna w wydawnictwie science fiction i fantasy HarperCollins.

Wróciła do aktorstwa ponownie w 2006 roku z rolami w kilku niezależnych filmach, w tym Krwawy samochód (2007 ) oraz W pętli (2009). A od 2012 roku Anna wcieliła się w postać Amy w serialu HBO „ Veep” za co otrzymała pięć kolejnych nominacji do Primetime Emmy Award .

Krótkie biografie Shauna

Prezes Zarządu Firma So, Shaun So, który obecnie ma 37 lat, urodził się w 1980 roku. Jednak jego dokładne miejsce urodzenia i data urodzenia nie zostały ujawnione w mediach, co sprawia, że ​​trudno jest poznać, kiedy obchodzi swoje urodziny. Jak na wiki, Shaun otrzymał Bachelor of Arts stopień z Uniwersytet w Chicago w Politologia i Magister (MBA) z Uniwersytet Miejski w Nowym Jorku.

Zalecane