blog

Shawn Booth Wiki, Wiek, Żonaty, Zaręczony, Dziewczyna, Randki, Wzrost

Gwiazda telewizyjnej rzeczywistości, lepiej znana jako narzeczona kanadyjskiej piękności Kaitlyn Bristowe, Shawn Booth jest z zawodu trenerem fizycznym i był w wiadomościach jako idealna para z Kaitlyn. Przystojniak był w umyśle każdej dziewczyny, kiedy wygrał elitarny program, The Bachelorette. Wygrywając show i zdobywając popularność z jednej strony i mając jedną z najpiękniejszych kobiet z drugiej, ma wszystko, dosłownie. Jednak dla Shawna jego miłość do Kaitlyn jest wszystkim, czego teraz potrzebuje.

  Shawn Booth Wiki, Wiek, Żonaty, Zaręczony, Dziewczyna, Randki, Wzrost

Kariera i życie zawodowe

Shawn Booth, absolwent Keene State College w New Hampshire, pracował jako konsultant firmy ubezpieczeniowej. Chciał odkrywać nowe horyzonty w swoim życiu, za co porzucił pracę, by wziąć udział w Bachelorette, którą ostatecznie wygrał. Następnie uruchomił „Plan zdrowych posiłków autorstwa Shawna Bootha”, który składa się ze szczegółowego planu posiłków i programów treningowych dla entuzjastów fitnessu.

Przeczytaj także: Mathew Knowles Net Worth, żona, dzieci, rodzice

Shawn jako zawodowy trener fizyczny kontynuuje swój zawód nawet po wygraniu konkursu. Jego finanse Kaitlyn Bristowe wspiera go w jego dążeniu do fitnessu. Trener fizyczny zjednoczył się ze swoim rywalem Viallem, zapuszczając razem wąsy, a nawet szerząc świadomość na temat raka prostaty i jąder, a w międzyczasie zebrali ponad 24 000 USD na cele charytatywne.

Zaręczony od trzech lat! Czy planują się pobrać?

Po spotkaniu w programie Bachelorette, zaczął spotykać się z Kaitlyn i po kilku randkach , nawiązali więź, która przerodziła się w miłość. 4 maja 2015 roku Shawn zaproponował jej pierścionek zaręczynowy, który przyjęła.

Shawn przeniósł się do domu Kaitlyn wkrótce potem i żyje szczęśliwie. Przy okazji dwuletniej rocznicy zaręczyn przystojniak podzielił się swoimi spostrzeżeniami i powiedział, że lubi, że nie czują presji i nie spieszą się z ustaleniem daty.

Nie przegap: Michelle Buteau Wiki: Wiek, żonaty, mąż, chłopak, rodzice, wartość netto

Kaitlyn w styczniu 2017 r. powiedziała, że ​​para była kiepska w planowaniu i nie cieszy się na ślub, ale nalegała, że ​​są szczęśliwi tam, gdzie są teraz rzeczy. Ich długi związek wynika z tego, że nie wskoczyli na inny program, ale wrócili do normalnego życia. Kaitlyn, która mówi, że za każdym razem są razem i tęskni za nim, gdy jest w podróży, gdy razem jedzą, śpią, oddychają i pracują.

Podczas gdy wielu fanów Bachelorette przez lata było świadkami publicznych rozpadów i romansów, Shawn i jego narzeczona Kaitlyn 4 maja 2018 r. obchodzili trzecią rocznicę zaręczyn. Para, która wkrótce ma się pobrać, również odniosła się do swoich planów ślubnych w ekskluzywnym wywiadzie dla E! Aktualności.

Duet chce uczcić ten wyjątkowy dzień przed rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Absolwentka Leduc Composite High School potwierdza, że ​​oczekuje odprężającego ślubu i chce zapisać swoją przysięgę ślubną własnymi słowami. Podczas gdy chcą świętować swoją miłość przed swoimi bliskimi, różowe zaślubiny wypełnione kolorami, kwiatami i innymi rzeczami nie wchodzą w rachubę dla obojga.

Kilka miesięcy po ich trzeciej rocznicy, Shawn i Kaitlyn podobno mieli b. Plotki powstały, gdy sama pojechała do Kanady, podczas gdy Shawn skupił się na swojej nowej siłowni Bootcamp w Nashville. Panieński Pani wystąpiła w podcastie Off the Vine z Kaitlyn Bristowe w sierpniu 2018 roku i zapewniła swoich fanów, że pomimo napiętego harmonogramu para nadal jest razem. Powiedziała dalej, że duet to „ 110 procent oddanych sobie nawzajem ”.

Zapomnienie wieku chłopaka nie pomaga Kaitlyn !!

Kaitlyn, która jest kochającą dziewczyną, zaplanowała dla niej wielkie urodziny . Ale zapomniała o jednym, a jest to jego wiek. W zabawnym obrocie wydarzeń Kaitlyn ustawił balony w kształcie 32, ale Shawn obchodził swoje 31. urodziny 18 maja.

Zobacz też: Camila Nakagawa Wiki, Ojciec, Pochodzenie etniczne, Wartość netto | Gwiazda Wyzwania

Piękno później opublikowało zdezorientowane zdjęcie Shawna wskazującego na uszkodzone balony, ku uciesze jej fanów.

Shawn przeszedł przez doświadczenie śmierci!

Po ukończeniu college'u trener miał straszną zderzenie czołowe i musiał spędzić dziesięć miesięcy na stole terapeutycznym. Przystojniak był trzymany na OIOM przez dwa tygodnie, po czym stracił 30 funtów, ale wyzdrowiał, aby zachować wspaniałą sylwetkę.

Krótkie biografie Shawna

Shawn Booth urodził się w Windsor w stanie Connecticut, ale później przeniósł się do Nashville w stanie Tennessee. Przystojniak, który obecnie ma 31 lat, obchodzi urodziny 18 maja. Shawn, który urodził się w 1987 roku, należy do rasy białej. Przystojny facet ma 6 stóp i 2 cale wzrostu.

Jego wiki byłaby niekompletna bez wspominania o jego doskonałej budowie ciała. Sam trener fizyczny posiada malownicze ciało z wyrwanymi mięśniami brzucha i mięśniami.

Zalecane