blog

Shayna Taylor Wiki, wiek, chłopak, randki, romanse, wartość netto, praca

Dwie pewne drogi do popularności to oszałamiający profil w mediach społecznościowych lub związek z kimś popularnym. Po tym nie ma żadnego sekretnego życia, a Shayna Taylor, która była na obu drogach, wie o tym lepiej niż ktokolwiek inny. Jeśli jej konto na Instagramie „The Bikini Kitchen” nie jest na tyle znane, żeby wszyscy ją widzieli, to zawsze istnieje jej związek z Live! Poprowadź Ryana Seacresta. Shayna, która ma krzywe i kształt ciała, za które można umrzeć, inspiruje ludzi do zdrowej żywności i utrzymania ciała.

  Shayna Taylor Wiki, wiek, chłopak, randki, romanse, wartość netto, praca

Kariera i życie zawodowe

Bogini fitnessu jest z zawodu modelką, ale ma wiele aspektów swojego życia. Piękność jest również wyszkolonym prywatnym kucharzem i ma konto na Instagramie o nazwie „mybikinikitchen”, gdzie dzieli się przepisami na pyszne, ale zdrowe produkty spożywcze.

Zobacz: Brigette Lundy-Paine Wiki: Wiek, urodziny, randki, rodzice

Jest także trenerem fizycznym i entuzjastką fitnessu. W 2012 roku podpisała dwuletni kontrakt z Wilhelmina Models wraz z Bryden Jenkins. Jej osobiste konto na Instagramie jest wypełnione niesamowitymi zdjęciami egzotycznej blondynki w oddychającej lokalizacje.

Ponadto jest dobrze wyszkolonym kucharzem. Uczęszczała do The Art Institute of California i została szefową kuchni w Ritz Carlton w południowej Kalifornii. Wystąpiła także w programie Ryana Seacresta” Zamieszkaj z Kelly i Ryanem ’ na swoim segmencie gotowania kilkakrotnie.

Jej chłopak, Ryan, niedawno dostał pracę jako współprowadzący Live! ilość pracy, którą wykonuje; wydaje się, że jest wszechobecny.

Ile jest warta netto Shayny?

Profesjonalna modelka jest dziewczyną z okładki różnych magazynów. Ale Shayna lubi żyć skromnie, a jej wartość netto wciąż jest za zasłoną. Ale jej partner Ryan Seacrest jest łowcą pracy i pracuje prawie 24 godziny na dobę.

Przeczytaj także: Tracy Grimshaw zamężna, lesbijka, romans, wartość netto

Shayna i Ryan mieszkają teraz razem w wynajętym luksusowym domu, który na Manhattanie kosztuje 75 000 dolarów miesięcznie.

Shayna spotyka się z Ryanem po raz drugi!!!

Shayna umawiała się wcześniej z osobowością medialną Ryanem, ale rozstała się w grudniu 2014 roku. Ale para odmłodziła swój romans i teraz znów jest na scenie randkowej.

Po załataniu para wystąpiła publicznie na gali MOCA 29 kwietnia, oficjalnie na Instagramie w maju.

Blondynka od tego czasu była widziana na wakacjach z Ryanem. W czerwcu para została zauważona na plaży w Miami. Ryan w swobodnym przebraniu wydawał się bardzo szczęśliwy i wygodny w towarzystwie Shayny, która przez cały dzień zniechęcała się kucykiem.

Jeśli chcesz mieć piekielną ucztę, odwiedź Instagram Shayna, jesteś gotowy na ucztę. Prywatny kucharz udostępnia wspaniałe zdjęcia jej w bikini w zapierających dech w piersiach miejscach. Shayna również dzieliła przestrzeń z Ryanem i nie miała nic przeciwko pozowaniu ze swoim chłopakiem.

Dowiedz się więcej: Lauren Pesce Wiki, wiek, ślub, zaręczyny, praca, wartość netto

Zbliżając się do roku 2018, duet został zauważony we Francji, ciesząc się zalanym słońcem europejskim ucieczką. Para była wcześniej widziana na wybrzeżu Włoch w Portofino, zanim odwiedziła Francję.

Oficjalnie oddzielne?

Relacja Shayny z gospodarzem American Idol, Ryanem Secrestem, uderzyła w kolejny wstrząs, gdy para odwołała swój związek po czterech latach randek.

Ona i jej chłopak rozstali się w lutym 2019 roku po czterech latach związku. Para rozstała się po tym, jak okazało się, że ich pomysł na przyszłość nie pasuje do siebie.

Shayna chciała wyjść za mąż i ustatkować się, podczas gdy Ryan nie planował ustatkowania się. W rezultacie para uznała, że ​​doskonale jest, gdy prowadzą własne życie. To już drugi raz, kiedy para zerwała ze sobą. Zerwali w grudniu 2014 roku, ale wrócili ze sobą. I znowu ich drogi się rozeszły.

Po zerwaniu z Shayną Ryan był widziany z trzema różnymi kobietami, podczas gdy Shayna wydawała się trzymać głowę dla siebie.

Ale wszystko nie jest tym, czym się wydaje, po trzech miesiącach zerwania doniesiono, że Ryan i Shayna ponownie spotykają się i że tym razem Ryan jest bardzo zdeterminowany, aby zatrzymać Shaynę na dobre.

Bliski im informator powiedział, że w sierpniu 2019 r. Ryan próbuje odzyskać ją na dobre i dokłada wszelkich starań, aby poprawić się osobiście. Oznacza to, że powiedział jej nawet, że idzie na terapię, aby zrozumieć, co go napędza. Może trzeci raz to urok. Zobaczmy, co przyszłość przyniesie parze.

Krótki życiorys

Shayna Taylor urodziła się jako Shayna Theresa Taylor w Nowym Meksyku w Ameryce. Według źródeł wiki, Shayna obchodzi swoje urodziny 24 marca i obecnie ma 26 lat. Blondynka o wzroście 5 stóp i 9 cali ma wspaniałą krzywiznę godną aplauzu. Shayna należy do pochodzenia meksykańsko-amerykańskiego.

Rodzice Shayny żyją bardzo nisko i wolą pozostać poza mediami. Jednak Shayna opublikowała zdjęcie swojej rodziny i powiedziała, że ​​zdała sobie sprawę, jak ważna jest dla niej rodzina, i jest niesamowicie błogosławiona, że ​​ma silne, logiczne i kochające kobiety, które będą jej towarzyszyć.

Zalecane