blog

Sheena Parveen Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost

Ludzie przyznają, że najbardziej denerwującą częścią każdego programu informacyjnego jest pogoda, ale ten piękny meteorolog sprawia, że ​​ludzie wątpią w ich teorię i oglądają jej rolę w kółko. Sheena Parveen, która lubi raportować o pogodzie, jest obdarzona ogromną wiedzą o pięknie i pogodzie, co czyni jednego z najwyżej ocenianych meteorologów. Meteorolog NBC 10 spotyka się obecnie z kanadyjskim hokeistą Scottem Harellem.

  Sheena Parveen Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost

Kariera i życie zawodowe

Sheena Parveen ukończyła Meteorologiczny Uniwersytet Stanowy na Florydzie i twierdziła, że ​​kocha to, co robi. Po ukończeniu studiów pracowała w WTVT FOX13 i WCTV na Florydzie.

Nie przegap: Lynn Toler Wiek, mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Ale dopiero gdy pracowała w NBC10, zyskała uznanie i zaczęła wykorzystywać każdą okazję i wspinać się po drabinie sukcesu. Po dwóch udanych latach w NBC 10 postanowiła odejść i zbadać nowe możliwości w NBCWashington.

Obecnie jest zajęta pracą dla NBC w San Diego. Zadebiutowała w NBC w San Diego 17 października 2018 roku, a teraz prognozuje pogodę w San Diego. Jest wykształconą, dobrze wyszkoloną i doświadczoną meteorologiem, a zespół NBC cieszy się, że ma ją w swojej roli.

Parveen wspomniała również, że była zachwycona pracą z porannym zespołem prognozy pogody NBC.

Ile jest warta netto Sheeny?

Według źródeł jest jedną z najwyżej płatnych prezenterek telewizyjnych w historii amerykańskich mediów. Zgarnia przyzwoitą pensję w wysokości 1,7 miliona dolarów z NBC Washington i zwiększa swoją wartość netto do przyzwoitej marży w wysokości 3 milionów dolarów.

Poza tym, że występuje jako meteorolog, zajmuje się również promowaniem marki i reklamą, a także uzyskuje znaczne dochody.

Nie zapomnij: Jon Gries Żonaty, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Sheena spotyka się z mistrzem hokeja na lodzie Scottem Harellem!

Sheena jest jedną z najgorętszych perspektyw w branży informacyjnej i każdy chłopak marzył, by zdobyć jej serce. Meteorolog zaczął spotykać się z pięciokrotnie nagradzanym prezenterem wiadomości, Jamisonem Uhlerem, zanim dołączył do NBC 10. Urocza para uniknęła jakichkolwiek rewelacji w mediach.

Mniej więcej po roku meteorolog zaczął spotykać się z kanadyjskim hokeistą Scottem Harellem. Scott jest wielokrotnie widywany, gdy Sheena spędza czas i dobrze się bawi. Sheena była widziana ze swoim chłopakiem Scottem w strefie VIP w Dusk at Caesars.

Szczęśliwa para nadal się spotyka, ale nie jest pewna, czy weźmie ślub. Ale Scott, jakim jest graczem, byłby idealnym mężem dla każdej dziewczyny.

Para, która unika uwagi mediów, spotyka się od ponad czterech lat i z pewnością rozważa możliwość dalszego zaangażowania w siebie.

Dowiedz się więcej: Lynda Baquero żonaty, mąż, rodzina, wartość netto

Udostępniła swoje zdjęcie uroczemu szczeniakowi 18 października 2018 r. na swoim Instagramie i wspomniała, że ​​szczeniak jest dostępny do adopcji. Dzięki temu każdy może się domyślić, że jest miłośniczką zwierząt i uwielbia mieć zwierzaka. Daje również poczęstunek fanom, dając im zajawkę swoich zwierzaków.

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, Sheena Parveen urodziła się z rodziców Sherry i Mike'a Parveenów i ma 31 lat, a 30 maja obchodzi swoje urodziny. Prezenter pogody ma niski wzrost 5 stóp i 2 cale. Sheena wychowała się na wybrzeżu Zatoki na Florydzie i należy do mieszanej grupy etnicznej Persów, Niemców i rdzennych Amerykanów.

Sheena studiowała na Florida State University, skąd uzyskała tytuł licencjata z meteorologii. Jest również Certified Broadcast Meteorologist, która otrzymała pieczęć CBM od Amerykańskiego Towarzystwa Meteorologicznego.

Zalecane