blog

Shelagh Fogarty Wiki, Żonaty, Mąż, Partner lub Chłopak, Rodzina

Weteranka i bardzo znana prezenterka radiowa, a także znana jako prezenterka telewizyjna i dziennikarka, którą zauważyłeś jako prezenterkę poprzedniego hitu programu BBC Radio 5 Live „Breakfast Show”, to Shelagh Fogarty. Jest najmłodszym z siedmiorga dzieci swoich rodziców, podczas gdy jej rodzice należeli do irlandzkiego pochodzenia i wyjechali do Anglii pod koniec lat 50., więc później urodziła się w Liverpool England 13 stycznia 1966 roku.

 Shelagh Fogarty Wiki, Żonaty, Mąż, Partner lub Chłopak, Rodzina

Jej rozwój kariery:

Zanim rozpoczęła karierę w profesjonalnym radiu i mediach, kobieta spędziła kilka wcześniejszych lat w lokalnym radiu, a także była stażystką w tradycyjnych stacjach, w tym stażystką w BBC, a także stażystką w Radio Humberside, Radio Guernsey, a wkrótce i później oficjalnie dołączyła do Radia 4 w 1994 roku i pracowała jako freelancer w 1999 roku. Odniosła szczyty sukcesu w dziedzinie mediów, podczas gdy w 2007 roku otrzymała także nagrodę „Sony Silver Award” za program 5 Live Breakfast w kategorii „Najlepsze wiadomości i program o ostatnich wydarzeniach”. Przed gospodarzami gościnnymi w LBC w 2014 r. zadeklarowała, że ​​dołączy do sieci, aby prowadzić swój czas w dni powszednie od 13:00 do 16:00, zastępując Julię Hartley-Brewer.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Ogłoszono, że ma prezenterkę milionera o wartości netto 1,2 miliona dolarów, a jednocześnie płaci ponad tysiąc dolarów jako pensję i pensję. Jest bardzo oddaną i pracowitą prezenterką, a także osobowością medialną, którą szanował cały brytyjski przemysł medialny, a także znana jako dobrze opłacana prezenterka radiowa. Nie zadeklarowała jeszcze, gdzie inwestuje, a także nie ogłosiła, gdzie zdeponowała, więc trudno było też zdobyć jej inwestycje. Ale ma luksusowy dom, a także drogie samochody, które kupiła ze swojej wartości netto. Jest uszczęśliwiona majątkiem netto, a także zadowolona z pensji, jak również powiedziała w jednym z wywiadów.

Czy jest zamężna, czy nadal samotna? Dowiedz się więcej o jej życiu osobistym:

Shelagh Fogarty to także bardzo prywatna osobowość, choć nie zdradziła też wielu faktów na jej temat. Ale według niektórych mediów i wiki nie wyszła jeszcze za mąż, więc wydaje się, że nie ma męża i dzieci. Publicznie twierdziła, że ​​jest rozwiedzioną kobietą, podczas gdy rozwiodła się ze swoim partnerem życiowym zaledwie kilka lat temu, ale nigdy nie znaleźliśmy żadnych wskazówek na temat jej małżeństwa i męża i rozwodu. Więc wyciągamy wniosek, że plotki też nie są prawdziwe, co było również retoryką, a także fałszem. Niektóre najpopularniejsze strony wiki o jej romansach i romansach oraz chłopaku Jamesie Brolinie, weteranie hollywoodzkiego aktora, którego również nie zaakceptowała, powiedziały, że właśnie jej to rzekomo. A pani powiedziała, że ​​James jest jej męskim przyjacielem, a nie chłopakiem, są tylko przyjacielem, a ona również go szanowała, ponieważ jest starszym aktorem z Hollywood. Więc nie dowiedzieliśmy się o jej chłopaku, a także o jej romansach, które trzymała w tajemnicy. Obecnie Shelagh mieszka z rodziną i przyjaciółmi.

Bio i fakty:

50-letnia brytyjska gwiazda mediów Fogarty nie jest żonata, a także nie ujawniła wielu faktów z życia prywatnych osób. Wygląda na to, że nadal skupia się na swoim zawodzie i obowiązkach, dzięki czemu również zarabia ogromne pieniądze i pensję, a sama z łatwością przeżyła. Kobieta stoi ze swoim idealnym wzrostem 5 stóp 8 cali i wagą 76 kg, ale kobieta również wygląda cudownie i nadal uroczo. Ma również atrakcyjną sylwetkę i nadal wygląda jak młoda kobieta. Fogarty wykorzystał również liczbę mediów społecznościowych; tam też ją znalazłeś.

Zalecane