blog

Shep Rose Wiki, urodziny, żonaty, dziewczyna, wartość netto, restauracja, rodzina

Shep Rose, człowiek nastawiony na biznes, pochodzi z zamożnej rodziny, ale utorował sobie drogę w branży nieruchomości, z powodzeniem prowadząc restaurację. Oprócz kariery Rose zyskał sławę dzięki randkowemu reality show „Southern Charm”, w którym był blisko z niektórymi innymi uczestnikami.

  Shep Rose Wiki, urodziny, żonaty, dziewczyna, wartość netto, restauracja, rodzina

Kariera i postęp:

Rose pochodzi z bogatej rodziny i posiada geny prawdziwego biznesmena. Z zawodu jest właścicielem restauracji, a także znalazł się w centrum uwagi, dokumentując swoje życie w Southern Charm, popularnej serii Bravo.

Po ukończeniu edukacji Rose początkowo przeniósł się do Dubaju. Przez cały pobyt w Dubaju sprzedawał domy biznesowe zajmujące się nieruchomościami komercyjnymi. Rose miała wszystkie pomysły i właściwą etykę biznesmena. Oprócz sprzedaży nieruchomości jest obecnie dumnym właścicielem Charleston Bar i The Palace Hotel.

Ile jest wart Shep's Net?

Shep Rose zarobił wystarczająco dużo bogactwa dzięki swoim przedsięwzięciom restauracyjnym. Dumny właściciel restauracji nie ogranicza się tylko do świata biznesu, ale był częścią randkowego reality show „Southern Charm”, dzięki któremu zyskał miliony obserwujących. Rose zarobiła wystarczająco dużo i zgromadziła szacunkową wartość netto 4 milion od 2019 r.

Czytaj dalej: Tori Bowie żonaty, randki, rodzina, wartość netto

Rozwijanie jego historii randek!

Rose umawiał się wcześniej ze swoją byłą dziewczyną, Danni Biard, podczas gdy byli częścią tego samego programu „Southern Charmer”. Spodziewaj się tych informacji, inne szczegóły dotyczące ich związku i powodu rozłamu nie pojawiły się w mediach.

Oprócz Danni w wiadomościach pojawiła się również Rose jego romans z kolegą, Landonem Clementsem. Przyznała nawet, że… sporządzony dawno temu, a teraz łączy ją serdeczna więź. Clements korzysta również z kilku sugestywnych spraw, a także osobistych rad od Rose.

Podobnie Rose była również powiązana ze swoim fryzjerem, Chelsea Meissner i pewną aktorką z Chicago, której nazwisko nie zostało wyraźnie ujawnione. Wygląda na to, że Rose lubi przebywać z dziewczynami przez większość czasu i kocha ich towarzystwo.

Jest również widziany w pobliżu innego uczestnika Bravo Series, w tym Dorindy Medley i Jaxa Taylora. Mimo że był związany z tymi paniami, nie mógł się ożenić i uczynić żadnej z nich swoją żoną.

Chociaż jego status związku był przez jakiś czas niejasny, od maja 2019 r. Shep nie spotykał się z nikim. Jednak w sezonie 6 Southern Charm ujawnił koledze Danni o dziewczynie, którą widział w Chicago. Ujawnił, że spędził cudowny czas z tajemniczą kobietą i niczym więcej. Ale w końcu ten statek również nie płynął zbyt długo, Shep ujawnił, że został porzucony po tygodniu na imprezie Chelsea.

Później, w sierpniu 2019 roku, Shep był widziany w towarzystwie gwiazdy Below Deck Mediterranean, Anastasii Surmavy. Opublikował zdjęcie, na którym bawi się na imprezie przy basenie z Anastasią na swoim Instagramie w sierpniu 2019 r. i wydawało się, że proponuje jej gigantyczny pierścionek. Dalej cytował zdjęcie z „Kiedy spotykasz jednorożca, musisz spróbować założyć na niego pierścionek”.

Shep jest bardzo blisko związany ze swoją rodziną; udał się na wzgórza, Appalachy w Północnej Karolinie, aby spędzić czas z rodziną i świętować swoje 40. urodziny niedawno we wrześniu 2019 roku.

Przeczytaj także: Ty Hodges Net Worth, wesoły, Żonaty, Filmy

Uczęszczał do szkoły średniej w Wirginii, ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Georgia i poszedł na Uniwersytet Vanderbilt, aby ukończyć kursy na poziomie biznesowym. Przystojny biznesmen ma imponującą wysokość 6 stóp i 5 cali i należy do rasy białej.

Zalecane