blog

Sheree Zampino Wiki, mąż, rozwód, dzieci, rodzice, wartość netto

Przedsiębiorca Sheree Zampino zyskała sławę jako była żona gwiazdy Facetów w Czerni, Willa Smitha. Jest właścicielką i dyrektorem naczelnym własnej firmy do pielęgnacji skóry o nazwie Sheree Elizabeth LLC. Wystąpiła także w reality show VH1 „Hollywood Exes”. Ma dwoje dzieci z dwóch różnych mężów. Rozwiodła się z obydwoma mężami i teraz prowadzi Sheree Elizabeth LLC.

 Sheree Zampino Wiki, mąż, rozwód, dzieci, rodzice, wartość netto

Sheree popiera byłego męża po oskarżeniu o homoseksualizm; Godzi się z żoną Willa

Sheree Zampino okazała się wspierać swojego pierwszego byłego męża, Willa Smitha, kiedy amerykańska aktorka Alexis Arquette oskarżyła go o bycie gejem w 2016 roku.

Alexis oskarżyła Willa o bycie gejem i twierdziła, że ​​przyczyną rozstania Sheree i Willa była orientacja seksualna Willa. Alexis powiedziała dalej, że Will został złapany na gorącym uczynku z facetem, który się całuje.

Później Sheree stanęła po stronie swojego byłego męża, zaprzeczając oskarżeniom, po tym jak przyjęła Facebook i napisał, że Will był hetero, kiedy się pobrali, i nadal był hetero w 2016 roku.

Sheree Zampino zamężna po raz drugi; Przytacza niedające się pogodzić różnice jako przyczynę rozwodu

Po długich dwunastu latach rozłąki z Willem Sheree Zampino wyszła za mąż za byłego gracza NFL, Terrella Fletchera w 2007 roku. Chociaż para była w spokojnym związku, ich różnice zaczęły się ujawniać na początku 2014 roku. Po ponad siedmiu latach małżeństwa, Sheree rozwiodła się z mężem w lipcu 2014 r. Zgodnie z dokumentami sądowymi otrzymanymi z sądu okręgowego w Los Angeles, Sheree podała niedające się pogodzić różnice jako przyczynę rozwodu.

Poznała się ze swoim chłopakiem przez wspólnego przyjaciela w grudniu 2002 roku. Jodie Fletcher i jej mąż również urodzili córkę o imieniu Jodie Fletcher.

Jak Sheree Zampino wezwała Net Worth?

Sheree Zampino zgromadziła 6 milionów dolarów netto dzięki swojej karierze przedsiębiorcy. Zebrała znaczące części bogactwa od swojej własnej firmy do pielęgnacji skóry o nazwie Sheree Elizabeth LLC. Otrzymała również listę płac jako członek obsady reality show VH1 „ Byli z Hollywood.

Sheree, 50-letni przedsiębiorca, założył własną firmę do pielęgnacji skóry, Sheree Elizabeth LLC w 2009 roku. Od tej pory Sheree pracuje jako dyrektor generalny firmy.

Krótki życiorys

Pochodząca z Nowego Jorku Sheree Zampino urodziła się 16 listopada 1967 roku. Ukryła informacje o swoich rodzicach. Ma jednak ojca o imieniu Les Zampino. Sheree, który stoi na wysokości 1,51 metra (4 '11'), należy do pochodzenia afroamerykańskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie zgodnie z wiki.

Ostatnia aktualizacja 3 lipca 2018 r.

Zalecane