blog

Shona McGarty Wiki, chłopak, randki, żonaty, mąż, wartość netto

Wspaniała aktorska, wszechstronnie utalentowana i uwielbiana przez miliony fanów za rolę Whitney Dean w telenoweli BBC EastEnders to Shona McGarty. Jest aktorką stworzoną dla światła reflektorów, ponieważ jest dobrze ubraną gwiazdą, która żyje z gwiazdami wielkiej ligi. Nie tylko jest znana z aktorstwa, ale jej umiejętności taneczne przyniosły jej większą sławę niż dotychczas.

 Shona McGarty Wiki, chłopak, randki, żonaty, mąż, wartość netto

Kariera i postęp:

Przez sześć lat była zaangażowana w amatorski teatr muzyczny z grupą o nazwie Traffic Lights, zanim dołączyła do EastEnders. Wkrótce po tym, jak uczęszczał do szkoły teatralnej Young Stars, grając jako Królowa Serca w Alicji w Krainie Czarów, a także grając jako Glenda Dobra Czarownica w Czarnoksiężniku z Krainy Oz. Pracowała dla EastEnders od 2008 roku i nadal gra rolę Whitney Dean w telenoweli BBC. Nadal grając bezlitośnie dobrze, w serialu nadal występuje w brytyjskiej operze mydlanej, nadal występując dla swoich fanów.

Jaka jest jej wartość netto?

Prawdopodobnie ma milion dolarów jako wartość netto, a jeśli chodzi o jej pensję, ma około 250 do 300 tysięcy funtów rocznie. Chociaż większość jej mediów społecznościowych składa się z filmów z najnowszego jej programu, nie mówi zbyt wiele o swojej sytuacji finansowej. McGarty był nominowany do nagrody dla najlepszego debiutanta podczas British Soap Awards w 2009 roku, a także nominowany do nagrody za najlepszy pojedynczy odcinek oraz za najlepszą fabułę.

Skandaliczna sprawa!

Umawia się i ma chłopaka, Ryana Wilkinsa, wokalistę boysbandu. Poznali się w 2013 roku przez wspólnego znajomego z „Projekt Weekend”, zaczęli się spotykać i widziano trzymających się za ręce w drugim tygodniu kwietnia 2013. Więżąc ze swoją znajomą muzyką, oboje nie zdecydowali się na małżeństwo ani na męża jej nowego chłopaka, ale Shona może być ukrywanie ciąży z mediów, ponieważ według niektórych źródeł wiki została kiedyś przyłapana na ukrywaniu brzucha przed kamerami. Nie powiedziała wiele więcej na ten temat, ale jeśli jest w ciąży, prawdopodobnym ojcem byłby Ryan.

Shona umawiała się wcześniej ze swoim partnerem z EastEnders, Mattem Lapinskasem. Obaj zaczęli chodzić w 2011 roku, kiedy ogłosili to w telewizji, kiedy Matt skończył tańczyć na lodzie i wstał z miejsc widowni. Zerwali wkrótce po tym, jak w 2013 roku, po czterech latach bycia razem w związku, i twierdzili, że to jego partnerka taneczna, Brianne, miała romans, powodując ich zerwanie, od tego czasu przeniosła się ze swoim nowym chłopakiem.

Krótki życiorys:

Urodzona 14 października 1991 r., obecnie ma 25 lat i wychowuje się w Borehamwood w Hertfordshire; ma średnio 5 stóp i 3 cale wzrostu. Z narodowością angielską i białym pochodzeniem etnicznym. Jej rodzicami są Patrick McGarty, jej ojciec i Jennifer McNamara mieszkają obecnie w Londynie, a ona ma rodzeństwo o imieniu Camilla McGarty.

Zalecane