blog

Sierra Capri Wiki: wiek, wzrost, rodzina, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, singiel

Netflix wyemitował kolejny serial telewizyjny o dorastaniu On My Block 16 marca 2018 r. Wraz z premierą serialu Netflix przyciągnął kolejną topową gwiazdę telewizyjną, Sierrę Capri, lat 20. Nawet w młodym wieku, z jej charyzmatycznym talentem , była w stanie zagrać wymagającą postać, a dzięki temu krytycy i fani pokładali w niej duże nadzieje, że w nadchodzących dniach stanie się legendą.

  Sierra Capri Wiki: wiek, wzrost, rodzina, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, singiel

Jak Sierra Capri zebrała wartość netto?

Sierra Capri zebrała majątek dzięki swojej karierze aktorskiej. Znaczącą część swojego bogactwa otrzymuje z seriali telewizyjnych Na moim bloku od premiery pierwszego odcinka serialu 16 marca 2018 r. Sierra zebrała też pokaźną fortunę na amerykańskim dramacie biograficznym, Ukryte postacie które mają zbiór kasowy w wysokości 236 milionów dolarów z budżetu 25 milionów dolarów.

Dowiedz się więcej: Desi Perkins Wiki, wiek, pochodzenie etniczne, ślub

Podczas gdy Netflix rozpoczął casting do serialu Na moim bloku ; mieszkała w Atlancie w stanie Georgia. Wysłała swoje taśmy do Netflix, a po miesiącu spotkań i testów wcieliła się w rolę Monse Finnie.

Obecnie pracuje nad serialem Netflix Na moim bloku wraz z członkami obsady Jason Genao i Diego Tinoco. Mówiąc o swojej roli Monse na ekranie w oczekiwanym drugim sezonie, Sierra rozmawiała z ET Online w marcu 2019 r. i powiedziała, że ​​czuje, że historia będzie bardziej zagłębiać się w ich postacie.

Aktorka, która była podekscytowana swoją postacią w drugim sezonie, potwierdziła, że ​​będzie więcej eksploracji jej historii z kobietą, którą poznała w Brentwood, którą uważała za swoją matkę.

ekranowa chemia Sierra Capri ze współaktorem; Umawiasz się z nim poza ekranem czy jeszcze singlem?

Od premiery serialu Netflix Na moim bloku zdumieni paparazzi byli ciekawi spraw związanych z relacjami Sierra. Sierra była z nią powiązana aktor drugoplanowy Diego Tinoco przez jej fana po obejrzeniu między nimi chemii na ekranie.

24 marca 2018 r. para na ekranie wzięła udział w pomarańczowym dywanie dla Nagrody Nickelodeon Kid's Choice 2018 w Inglewood w Kalifornii. Biuletyny medialne szybko doszły do ​​wniosku, że Deigo jest jej pozaekranowym chłopakiem.

Ty chcesz wiedzieć: Randy Bick Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Kathy Griffin, Net Worth

Sierra Capri i Diego Tinoco na konkursie Nickelodeon Kid's Choice Awards 2018 (źródło: zimbio.com)

Para na ekranie w lutym 2019 r. uczestniczył w Regent Beverly Wilshire Hotel w Beverly Hills w Kalifornii na gali 2019 National Hispanic Media Coalition Impact Awards. Sierra założyła szykowną czarną sukienkę, podczas gdy Diego też był w czarnym stroju. Dołączyli do Jessiki Marie Garcia i Isabelli Gomez.

Podczas drugiego sezonu Na moim bloku uruchomiona na Netflix 29 marca 2019, dzień później, Zaprezentowano Sierra jej przyjaźń z siedzącym obok niego Diego. Aktorka powiedziała, że ​​duet transmitował londyńską fotografkę Nadine Ijewere.

Pomimo ich ekranowego talentu, Diego wydaje się nie mieć dziewczyny, a nawet przyznał, że Sierra jest tylko jego najlepszym przyjacielem. Sierra również nie ma jeszcze ogłoszenia o ich związku. Obecnie podobno jest samotna.

Rodzina Sierry Capri: Matka jako inspiracja, rodzice są jej największymi zwolennikami!

Sierra udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej mamy, życząc jej z okazji Dnia Matki w 2017 roku i napisała, że ​​jest jej inspiracją, przyjaciółką i mentorem.

Dowiedz się więcej: Charlene White Żonaty, Mąż, Partner, Odchudzanie, Wynagrodzenie

Krótki życiorys

Sierra Capri urodziła się w Baltimore w stanie Maryland w USA 8 września 1998 r. Sierra ma wysokość 1,67 m (5 stóp i 6 cali) i należy do grupy etnicznej Afro-Latina. Sierra ukończyła młodszy rok z Armstrong Uniwersytet stanowy jako kierunek biologia.

Zalecane