blog

Sierra Furtado Bio: wiek, wzrost, chłopak, wartość netto

Internetowa sensacja Sierra Furtado słynie z własnego kanału YouTube o nazwie Sierra Furtado, na którym publikuje filmy i blogi o modzie, makijażu, trendach i majsterkowaniu. Współpracowała także ze słynnym YouTuberem Brent Rivera. Od teraz Sierra zbiera lukratywne zarobki ze swojej kariery. Jest również w błogości ze swoim chłopakiem, który stał się narzeczonym.

  Sierra Furtado Bio: wiek, wzrost, chłopak, wartość netto

Jaka jest wartość netto Sierra Furtado?

Od 28 stycznia 2017 r. Sierra Furtado ma wartość netto 0,06 mln USD. Znaczącą część swojego bogactwa czerpała jako wizażystka. Zarabia również na swoim kanale YouTube. Według Socialblade szacunkowe miesięczne zarobki Sierra z YouTube wahają się od 546 do 8,7 tys. Podobnie zarabia rocznie od 6,6 tys. do 104,9 tys. USD na swoim kanale YouTube.

Nie Tęsknić: Ron Claiborne Żonaty, żona, wesoły, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Sierra założyła YouTube 24 października 2012 r., otwierając kanał o makijażu. Obecnie ma 2,7 miliona subskrybentów na swoim kanale YouTube i ma ponad 146 milionów wyświetleń.

W młodym wieku Sierra interesowała się tańcem i chodziła na lekcje tańca do 18 roku życia.

Niedawno, 14 sierpnia 2018 r., Sierra ogłosiła na Instagramie, że nawiązała współpracę z „Garage Clothing” i stworzyła ich linię ubrań dla limitowanej edycji. Wcześniej, w lipcu 2018 roku, zapowiedziała na wideo na YouTube, że uruchomiła swoją linię ubrań.

Sierra Furtado zaręczyła się z chłopakiem po roku wspólnoty!

Sierra Furtado była zaręczona ze swoim chłopakiem o imieniu Alex Terranova. Zaręczyny ogłosiła 25 maja 2017 r., udostępniając zdjęcie ze swoim chłopakiem na Instagramie. Na zdjęciu Alex był widziany na jednym kolanie, gdy zadawał pytanie swojej ukochanej. Ponadto, Sierra napisała napis „ , „Teraz możesz mówić do mnie FEYONCÉ”.

Zamykanie ust Sierra Furtado ze swoim narzeczonym, Alex Terranova (fot.: Instagram)

Alex również nie omieszka pokazać swojej miłości do swojej pani miłości. Tego samego dnia przesłał swoje zdjęcie z Sierrą i pokazał jej swoją miłość do niej.

Przeczytaj także: Carter Oosterhouse Ślub, żona, wesoły, wartość netto

Para przekroczyła 1. rocznicę zaręczyn i jest w błogim związku.

Rodzina Sierra Furtado: funkcja siostry w filmach na YouTube

Córka Louise i Angelo Furtado, Sierra Furtado została wychowana wraz z rodzeństwem o imieniu Amanda i Corbin. Łączy ją wspaniała więź ze swoją starszą siostrą i często przedstawia ją w swoich filmach na YouTube.

W dniu 21 stycznia 2018 r. Sierra zamieściła na YouTube film, w którym widziano ją ze swoją siostrą. W filmie przemienia swoją siostrę w siebie, przyjmując podwójne wyzwanie makijażu.

Sierra udostępniła również film ze ślubu swojej siostry na Youtube 24 sierpnia 2017 r.

Podobnie Sierra również bardzo uwielbia swoją babcię. 13 sierpnia 2018 r. jej ojciec przyprowadził babcię do jej sklepu z odzieżą, aby pokazać jej ostatni pierwszy dzień. Przesłała nawet zdjęcie swojej babci i napisała w podpisie „Cele babci”.

Więcej informacji o gwiazdach YouTube: Alex Ernst Wiki: wiek, wzrost, dziewczyna, wartość netto

Krótki życiorys

Sierra Furtado urodziła się 24 września 1993 roku w Montrealu w Quebecu. Później dorastała w pobliżu Vancouver i ukończyła edukację przedszkolną w przedszkolu French Immersion. Kanadyjska vlogerka Sierra, która stoi na wysokości 1,63 metra (5 stóp i 3 cali), należy do mieszanych grup etnicznych (portugalskich i angielskich). Biegle posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Zalecane