blog

Silas Weir Mitchell Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Wspaniała osobowość i znakomity aktor Silas to znana w branży amerykańska osobowość telewizyjna. Popularny dzięki serialowi Ucieczka z więzienia grającego rolę Charlesa „Haywire” Patoshika w telewizji Fox. Z bardzo odważną osobowością Silas jest bardzo cenionym i utalentowanym aktorem, podczas gdy przez dziesięciolecia grał w wielu serialach telewizyjnych i filmach.

 Silas Weir Mitchell Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Profesjonalne życie:

Aktor Grimm rozpoczął swoją karierę w połowie lat dziewięćdziesiątych, kiedy pracował w małych teatrach i produkcjach filmowych. Po raz pierwszy pojawił się w społeczności gwiazd, grając jako Charles Patoshik w serialu Prison Break w 2005 roku. W ciągu ponad dwóch dekad sygnały pojawiły się w wielu filmach, takich jak Części prywatne, Patriota, Inferno, Heart of the Beholder ,  Wyścig szczurów, Fob, Szary człowiek, Halloween 2. Szary człowiek, Halloween 2. Ponadto pojawił się na ekranach telewizyjnych m.in. w serialach Silk Stalkings, Dexter, Bliżej, Numb3rs i Mentalista. Później od 2011 roku zdobywa sławę dzięki serialowi NBC Grimm.

Wartość netto:

Amerykańskiemu aktorowi udało się do tej pory zebrać szacowaną całkowitą wartość netto na 3 miliony dolarów. Zagrał w dziesiątkach przebojowych filmów i seriali telewizyjnych, a także wystąpił w wywiadach z różnymi kanałami. Grał w popularnych serialach i zapewne był w stanie zaoszczędzić sporo dochodów i oszczędności. Może też mieć swoją poboczną działalność. Pracował tak ciężko, a teraz żyje życiem, o jakim marzył. Wydaje się, że jako wyrafinowany celebryta prowadzi wysokiej jakości życie.

Życie osobiste:

Chociaż był bardzo aktywny w branży w zakresie swojej pracy zawodowej, jego życie osobiste było bardzo niskie. Nie ujawnił jeszcze swojej rodziny i życia miłosnego. Być może na razie nie spotyka się z żadną kobietą, a także nie jest w związku z nikim. Co zaskakujące, nie ma nawet żadnych zapisów dotyczących byłej dziewczyny. W wieku 47 lat nie jest jeszcze żonaty; być może szuka odpowiedniej osoby na żonę i życiową partnerkę. Co więcej, jego plotki o byciu gejem wydają się nieważne. Jednak na ekranie poślubił swojego partnera z filmu Grimm, ale w rzeczywistości wydają się być dobrymi przyjaciółmi.

Krótki życiorys:

Urodzony 30 września 1969 roku Silas Weir Mitchell został nazwany na cześć XIX-wiecznego lekarza i autora o tym samym nazwisku. Dorastał w Filadelfii w Pensylwanii ze swoją rodziną. Silas ukończył studia teatralne i religijne na Brown University, a także uzyskał tytuł magistra sztuk pięknych na Uniwersytecie Kalifornijskim. Po ukończeniu Brown spędził trochę czasu w Nowym Jorku, występując w mniejszych produkcjach teatralnych. Przy wzroście sześciu stóp i trzech cali, zapewniającym jego urodę, jest bardzo uroczą osobowością. Jednak aktor Grimm, Salis, nie jest tak aktualny w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram.

Zalecane