blog

Simon Hobbs Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Net Worth

Jest wielu dziennikarzy, ale niewielu udaje się zostawić ślad nawet w całej swojej karierze, podczas gdy dla Simona Hobbsa zrobił to w ciągu zaledwie kilku sekund. Simon Hobb jest obecnie zwyczajną osobą z przedmieścia, ale kiedyś był dziennikarzem. Był gospodarzem biznesowego kanału informacyjnego CNBC, a także współprezenterem „Squawk on the Street”.

 Simon Hobbs Wiki, Bio, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Net Worth

Jego krótka kariera:

Simon Hobb jest najbardziej znany ze swojego czasu w CNBC, który rozpoczął w 1998 roku, ale wcześniej pracował jako producent radiowy dla Sky News, BBC i Reuters. Współprezentował Squawk Box, Europe Today i jego następcę Today’s Business, zanim w 2003 roku przeniósł się do gospodarza „European Closing Bell” i „Europe Tonight”. Przeniósł się również z europejskiego oddziału CNBC do USA. Tutaj był współgospodarzem „Power Lunch” i „Squawk on the Street”. Opuścił CNBC w czerwcu 2016 r. po tym, jak CNBC nie odnowiło jego umowy.

Jaka jest jego wartość netto i wynagrodzenie?

Simon Hobb jest bardzo utalentowanym dziennikarzem, który w ciągu 18 lat goszczenia i prezentowania wiadomości dla CNBC przez 18 lat. Ponieważ jest tak dobrym dziennikarzem, musi zarabiać równie przyzwoitą sumę majątku netto i pensji. Articlebio.com oszacował, że jego wartość netto wynosi aż 4 miliony dolarów. Jednak jego pensja pozostaje bardzo wielką tajemnicą. Jednak patrząc na jego dużą pensję i zdolności jako dziennikarza, jego pensja bez wątpienia musi być również dużą sumą. „Reference.com” przeszukał CNBC, aby zaoferować swoim gospodarzom ponad 600 000 dolarów wynagrodzenia.

Kim jest jego żona, dziewczyna czy jest gejem?

Simon Hobb może i jest bardzo utalentowanym dziennikarzem, ale nadal wydaje się, że jego życie miłosne i randkowanie nie jest mu obce. Ponieważ w jego biografii wiki nie ma wzmianki o jego żonie ani dzieciach, można bezpiecznie uznać, że nie jest żonaty. Nawet jego randkowe życie jest utrzymywane w tajemnicy przed mediami. Wykonał całkiem dobrą robotę, utrzymując to w tajemnicy, ponieważ nie został zauważony z ani jedną dziewczyną.

Jego krótka biografia:

Simon Hubb po raz pierwszy rozpoczął karierę w mediach w 1998 roku. Dzięki swojemu wykształceniu uzyskał tytuł licencjata z wyróżnieniem w University College London. Zarówno jego wiek, jak i wzrost wciąż nie są wymienione w jego biografii. Możesz go obserwować na jego koncie na Twitterze.

Zalecane