blog

Simon Saran Wiki: Wiek, rodzina, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto, Farrah Abraham

Jeśli jesteście fanami serialu rzeczywistości MTV Teen Mom OG, prawdopodobnie znacie skomplikowaną relację Simona Sarana z Farrah Abraham. Ale w rzeczywistości relacja jest bardziej zagmatwana poza małym ekranem. Cóż, jeśli zastanawiacie się, czy dowiedzieć się czegoś o Simonie z jego ponownie, odchodzącą dziewczyną, ten artykuł ci pomoże. Więc bez zbędnych ceregieli, czytaj dalej!

  Simon Saran Wiki: Wiek, rodzina, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto, Farrah Abraham

Simon Love Zamieszanie!

Mówiąc o romansie Simona, Simon był w związku ze swoją ekranową partnerką Farrah Abraham. Para była w związku randkowym od 2015 roku. Często widywano ją, jak obnosiła się ze swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Farrah zabrała się do Twittera i wymieniła Simona jako najlepszą walentynkę w Walentynki w 2015 roku.

Czytaj więcej: Kid Capri Wiki, Net Worth, Żonaty, Dzieci

Ale przejażdżka kolejką górską tej pary dobiegła końca. Rzeczywista data jest wciąż nieznana, ale para zakończyła związek.

Relacja z Farrah Abrahamem i poza nią!

Życie miłosne Simona było niezłą przejażdżką, odkąd się poznał Nastoletnie Mamy gwiazda, Farrah Abraham. Para po raz pierwszy zaczęła spotykać się około 2015 roku. Od tego czasu ich związek ciągle się powtarza.

Zerwali w tym samym roku, w którym się spotykali w 2015 roku. Ale wkrótce pogodzili się ze swoim związkiem. W końcu, po dwóch latach randkowania, para miała dość i w 2017 roku zadzwoniła do swojego związku.

Jeśli chodzi o obecne warunki, to w styczniu 2019 r. w jednym z odcinków Były na plaży? Szymon skonfrontował się z Sarą. Stamtąd sprawy znacznie się nasilały, a Simon nazwał Farrah kłamcą i wieloma innymi słowami. Simon powiedział również, że on i Sarah zakończyli swój związek w złym stanie i że Simon był tam, aby pogodzić się z nią i nie chować urazy z powodu wspólnie spędzonego czasu.

Od tego czasu wydaje się, że ich romans nieco się obniżył. Ale nadal nie możesz być pewien, jaka przyszłość przyniesie Saran i Farrah.

Więcej dramatu o związku czy koniec?

W Internecie krążyło wiele plotek o ich ponownie romantycznym związku. Wiadomość krążyła, gdy duet miał wakacje w Grecji, ale Farrah i Simon obaj dali pogłoski i twierdzili, że jest to „Just Friend”.

Zanim wiadomość o ich powrocie trafiła na pierwsze strony gazet, w lipcu 2017 r. Simon twierdził, że Farrah jest w ciąży ze swoim dzieckiem, co później okazało się fałszywe. Farrah ma już córkę o imieniu Sophia z poprzedniego związku z Derekiem Underwoodem, który zginął w 2008 roku w wypadku samochodowym.

Podobny: Żona Charlesa Bakera, wesoły, wartość netto, rodzina

We wrześniu 2017 r. Simon wyjaśnił swój status „Just Friendship”, kiedy powiedział serwisowi E!News, że:

Jesteśmy tylko przyjaciółmi i myślę, że będzie lepiej, jeśli utrzymamy to na tym poziomie. Jej gra w głowę zmieniła moje zdanie. Jest w tym świetna. Zdecydowanie wie, jak pocieszyć i wprawić w lepszy nastrój.

I na razie wydaje się, że oboje znaleźli miłość do życia. Farrah może spotykać się z Aden Stay, 40-letnim kaskaderem, kiedy udostępnia zdjęcie z podpisem: '#datenight najlepsza randka kiedykolwiek ta wie, jak zamówić.'

Co więcej, wcześniej 10 lipca 2017 r. Simon również opublikował zdjęcie z kobietą w ramieniu, co wydaje się, że Simon spotykał się ze swoją możliwą dziewczyną.

Ciekawe: Alik Alfus Wiki, dziewczyna, tata, wartość netto, teraz

Ponieważ Simon jest dobrze ugruntowanym magnatem nieruchomości i dealerem samochodów, być może zgromadził wystarczającą wartość netto. Ale trzymał swoje okładki z zarobkami w pudełku.

Poza tym wartość netto Simona, jego była dziewczyna Farrah Abraham, jako gwiazda reality show, zyskała ponad milion dolarów w swojej karierze. Ale ponieważ para się rozstała, brakuje majątku Simona.

Krótki życiorys

Urodzony w 1988 roku w Stanach Zjednoczonych Simon Saran obchodzi swoje urodziny 9 listopada każdego roku. Nie ma żadnych informacji dotyczących rodziny Simona, ponieważ trzymał ją w ryzach. Zgodnie z wiki, Simon, lat 30, ukończył studia licencjackie z urbanistyki od Uniwersytet Kalifornijski w San Diego w 2010 roku. Należy do narodowości amerykańskiej i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Zalecane