blog

Simone Alexandra Johnson Wiki: Chłopak, Randki, Sprawy, Wzrost, 2017

Nie musisz się o nic martwić, kiedy masz za ojca „The Rock” Dwayne Johnson. Simone Alexandra Johnson jest najstarszą córką Dwayne Johnson i odziedziczyła niektóre z jego majestatycznych uroków. Simone, która marzy o zostaniu gwiazdą jak jego ojciec, stała się nagłówkami wiadomości, gdy została mianowana Ambasadorką Złotego Globu 2018 w listopadzie 2017 roku.

 Simone Alexandra Johnson Wiki: Chłopak, Randki, Sprawy, Wzrost, 2017

Kariera zawodowa i wartość netto:

Simone Alexander Johnson jest obecnie bardziej w wiadomościach, tak jak ona wcześniej wyznaczony jako Ambasador Złotych Globów 2018 w listopadzie 2017 r.

To było więcej niż surrealistyczne uczucie, gdy szesnastoletnia dziewczyna zajmowała najbardziej prestiżowe stanowisko, które zasługuje na popularność wśród publiczności. Simone nie tylko otrzymała nominację, ale miała nawet możliwość dzielenia się sceną ze swoim niezwykle utalentowanym ojcem i aktorem, Dwaynem „The Rock” Johnsonem.

W swoim przemówieniu akceptacyjnym zacytowała:

„Miałem szczęście, że dorastałem w domu z silnymi wzorami do naśladowania i czuję się zaszczycony reprezentowaniem HFPA z okazji jej 75. rocznicy”

Dodała ponadto:

„Jako świeżo upieczony Ambasador Złotego Globu mam nadzieję, że będę wzorem do naśladowania dla młodych ludzi na całym świecie i umożliwię im wypowiadanie się na tematy, które ich pasjonują”.

Chociaż nie stanęła przed kamerą, jest prawdopodobnie kolejną wielką postacią w branży rozrywkowej, podobnie jak jej ojciec. Gwiazdorski dzieciak jest na radarze wszystkich ludzi i nie będzie błędem, że w nadchodzących latach Simone prawdopodobnie wejdzie w but swojego ojca do komercyjnej strefy aktorstwa.

Czy Simone umawia się na randki?

Nie całkiem! Simone jest singlem i nie ma doniesień o tym, że gwiezdny dzieciak miałby jakieś możliwe romanse. Dziewczyna, która marzy o magicznej karierze jak jej tata, ma jeszcze wiele do osiągnięcia, co może być powodem, dla którego jest samotna i nie ma chłopaka.

Johnson nawet śmiesznie groził, że udusi faceta, który umawia się z jego córeczką. Chociaż aktor był u szczytu dowcipu i humoru, jest to oznaką bardzo opiekuńczego ojca, który zawsze chce dobrych rzeczy dla swoich dzieci w ich życiu.

Rodzina Simone:

Simone jest najstarszą córką Johnsona z jego pierwszej żony, Dany Garcia którzy pobrali się 3 maja 1997 roku. Po prawie dziesięciu latach związku, mąż i żona wspólnie postanowili pokojowo rozstać się. Chociaż związek, który się zakończył, trwa już prawie dekadę, obu byłych nadal łączy doskonała więź biznesowa i są sojusznikami, jeśli chodzi o pracę zawodową.

Ambasador Globes ma przyrodnie rodzeństwo o imieniu Jasmine z dziewczyny Johnsona, Lauren Hashian. Simone jest bardzo droga swojemu ojcu i dlatego ma idealną więź z Hashianem, który prawdopodobnie jest przyjacielem. Rodzina nie jest jeszcze kompletna, ponieważ „Brahma Bull” Johnson podzielił się szczęściem oczekiwania na drugą córeczkę, którą Dwayne ogłosił w grudniu 2017 roku.

Krótka biografia Simone:

Simone Alexandra Johnson urodziła się 14 sierpnia 2001 r. w mieście w Stanach Zjednoczonych i obecnie ma 16 lat. Simone ma obywatelstwo amerykańskie i należy do grupy etnicznej Samoa. Ma 5 stóp i 10 cali wzrostu i utrzymuje swoją sylwetkę.

Zalecane