blog

Simone Ormesher Wiki: wiek, wzrost, rodzina, chłopak, randki, praca, wartość netto

Gwiazda rzeczywistości, Simone Ormesher, stała się powszechnie znana, gdy w 2017 roku podpaliła swoją urodą i elegancją w filmie Bachelor. Była w centrum uwagi ze swoim trójkątem miłosnym z Elorą i przystojniakiem Apollo Jacksonem, co było główną atrakcją serialu od czasu jej wprowadzenia w najnowszym sezonie BIP.

 Simone Ormesher Wiki: wiek, wzrost, rodzina, chłopak, randki, praca, wartość netto

Po nieudanej próbie zdobycia serca Matty J, dała odczuć swoją obecność w PKG którego premiera odbyła się 25 marca 2018 r. Generuje niezły dramat w miarę rozwoju trwającego dramatu. Klęska trójkąta miłosnego Simone między przyjaciółką, która zmieniła się w spór, Elorą i Apollem była jednym z głównych wątków PKG .

Simone i jej była najlepsza przyjaciółka, Elora Murger, zakochały się w przybyszem Apollo Jacksonie i odnowiły swoją starą rywalizację po tym, jak Apollo wolał Simone od Elory. Chociaż Apollo i Simone nie mają jeszcze związku chłopak-dziewczyna, pocałowała się ze swoim mężczyzną 18 kwietnia 2018 roku.

Simone i Apollo dzielą się namiętnym pocałunkiem opublikowane 18 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Cóż, po ich sporze odmłodził się w ostatnim odcinku PMN, Elora ujawniła tajemnicę ich rywalizacji. Elora wyjaśniono w odcinku PKG w kwietniu 2018 roku Simone spała ze swoim zakochanym Courtney Dober, która wywołała nienawiść wśród byłych najlepszych kumpli.

Inny uczestnik, Legh Costa, przyszedł po wsparcie Simone i wezwał Elorę do wzięcia odpowiedzialności za jej wątpliwą akcję, która wprowadziła seksualność Simone w telewizji.

Przeszłość Simone!

Simone miała do podzielenia się przeszłym romansem. Miała chłopaka, którego tożsamość nie została jeszcze ujawniona. Chociaż ich historia randek wciąż pozostaje tajemnicą, wyznała, że ​​w wieku 22 lat przeszła zabieg powiększenia piersi w Tajlandii, a jej ówczesny chłopak zapłacił za operację.

Simone uwielbia drwić z siebie. Czasami staje się zbyt krytyczna wobec swoich występów. Kawaler Alum opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa 6 marca 2018 r. i porównała je do swojego współczesnego wyglądu na swoim Instagramie. Gwiazda telewizyjna udostępniła obraz z podpisem, „Moja rodzina ciągle powtarza, że ​​byłem brzydkim dzieckiem?”

Niemniej jednak Simone zawsze była droga dla swoich rodziców. Uwielbia udostępniać wiele zdjęć swojego ojca i matki, ale nie ujawniła ich prawdziwych imion.

Jej krótka biografia:

Simone Ormesher urodziła się w Manchesterze w Anglii z angielskim pochodzeniem. Simone, lat 26, boi się wzrostu, ale walczyła z tym problemem w 2017 roku, kiedy z powodzeniem próbowała skoczyć ze spadochronem. Angielska piękność, która obecnie mieszka w Melbourne, ma skwierczącą sylwetkę i ciężko pracuje, aby utrzymać swoje ciało w najlepszej formie.

Zalecane