blog

Siri Pinter Bio w wieku 37 lat! Pierścionek zaręczynowy, ślub, mąż i znakomita rodzina

Siri Pinter to producentka filmowa znana ze swoich prac w serialu telewizyjnym Frasier. Pojawiła się również jako regularna współpracowniczka żywności w serialu NBC Dzisiaj. Siri rozwinęła swoją karierę, pracując w dziale castingów serialu telewizyjnego The Rebel Billionaire: Branson's Quest for the Best.

  Siri Pinter Bio w wieku 37 lat! Pierścionek zaręczynowy, ślub, mąż i znakomita rodzina

Wesele z udziałem trojga dzieci; Obdarzony pierścionek zaręczynowy

Siri Pinter jest żoną prowadzącego program telewizyjny, Carsona Daly. Para potajemnie związała się w dniu 23 grudnia 2015 r. Po dość długim związku. Odbyli małą ceremonię zaślubin na oczach członków rodziny. Ich troje dzieci, Jackson James Daly, Etta Jones Daly i London Rose Daly, również uczestniczyło w ich ślubie.

Odkryć: Pamela Adlon Córki, Mąż, Partner

Podczas gdy wielu obchodziło Boże Narodzenie, Siri i Carson cieszyli się z zaślubin. Siri szła do ołtarza ze swoim starszym synem Jacksonem. Po ślubie wykwintna pięcioosobowa rodzina pozowała z szerokim uśmiechem na twarzy.

Wszystkie ich dzieci urodziły się przed ślubem. Para powitała syna Jacksona 15 marca 2009 r. Przyjęli swoje drugie dziecko jako córkę Ettę 6 września 2012 r. Podczas małżeństwa ich trzecie dziecko, Londyn, miało 16 miesięcy. Ich córka London urodziła się 20 sierpnia 2014 roku.

Siri i jej mąż Carlson również świętowali swoją roczną rocznicę 23 grudnia 2016 r. Asystentka producenta udostępniła ich zdjęcie na swoim Instagramie, wznosząc toast szampanem. Ponadto 8 czerwca 2017 r. Siri opublikowała swoje rodzinne zdjęcie na Instagramie. W podpisie napisała, że ​​nadszedł czas, aby jej dzieci dołączyły do ​​szkoły.

Siri Pinter i jej wspaniała pięcioosobowa rodzina na zdjęciu udostępnionym 8 czerwca 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Siri i Carson są razem, odkąd zaczęli się spotykać w 2007 roku. Para poznała się w programie Carson NBC, Ostatnie połączenie . Po umawianiu się ze sobą przez sześć lat para zaręczyła się w 2013 roku. Siri obnosiła się również z pierścionkiem zaręczynowym 5 października 2013 roku podczas wycieczki do Los Angeles. Pokazała swój pierścionek z brylantem w Los Angeles, niosąc swojego syna, Jacksona, który miał trzy lata.

Przed Siri Carson był zaręczony z aktorką Tarą Reid, którą poznał w marcu 2000 roku i zaczął się spotykać. Po roku podzielili się pierścionkiem zaręczynowym w 2001 roku; jednak data ich małżeństwa nie została ustalona. Chociaż para dzieliła romantyczny związek, ich więź nie mogła trwać długo.

Przeczytaj także: Rahart Adams Wiki, Dziewczyna, Randki, Rodzina

Jaka jest wartość netto Siri Pinter?

Siri Pinter w większości zebrała swoją wartość netto dzięki swojej pracy jako producentka filmowa. Otrzymywała sezonowe płatności z amerykańskiego talk-show, Dziś związany z NBC. Jej występ jako producent w serialu telewizyjnym, Frasier w latach 2003-2004 przyczyniła się również do podniesienia jej zarobków.

Mąż Siri, Carson Daly, zgromadził majątek w wysokości 25 milionów dolarów dzięki swojej karierze jako gospodarz programu telewizyjnego. Podobno zarabia 5 milionów dolarów rocznie za prowadzenie amerykańskiego serialu telewizyjnego, Głos. Carson jest także współzałożycielem 456 Przedsiębiorstwo i rozrywka, niezależna wytwórnia płytowa.

Siri pojawiła się jako asystentka producenta w wieku 22 lat w serialu Frasier . Pracowała w 21 odcinkach i przeniosła się jako personel produkcyjny w serialu telewizyjnym 2005 Zaangażowany . Służyła także w filmie telewizyjnym z 2006 roku nikogo Oglądanie jako asystent produkcji. Jej godne uwagi występy w serialach telewizyjnych to Rachael Ray, Megyn Kelly Today, Ostatnia rozmowa z Carson Daly, oraz Dom i rodzina. Wystąpiła jako Specjalna Dostarczycielka Żywności w Dziś od 2015 do 2018 roku.

Brat popełnił samobójstwo

Siri Pinter ujawniła śmierć swojego młodszego brata, Morgana Pintera, podczas Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w październiku 2018 roku. Udostępniła zdjęcie brata na swoim Instagramie i stwierdziła, że ​​zmarł na skutek samobójstwa w kwietniu 2018 roku. rodzeństwo było miłą i głęboko mądrą osobą, która kochała swoją rodzinę i nieustannie walczyła o to, by być lepszym człowiekiem.

W tej samej notatce dodała, że ​​będzie spacerować z rodziną i przyjaciółmi, aby uczcić pamięć Morgana i walczyć o innych, którzy walczą z przypadkiem samobójstwa. Miała pracować nad zaprogramowanymi darowiznami, które trafią na cel Amerykańskiej Fundacji Zapobiegania Samobójstwom, polegający na obniżeniu rocznego wskaźnika samobójstw o ​​20% do 2025 roku.

Dowiedz się więcej: Kaylyn Slevin Wiki, wiek, rodzice, chłopak

Krótki życiorys

Siri Pinter urodził się jako Siri Deboer Pinter 4 lutego 1981 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jest mniejsza niż jej mąż Carson Daly, który ma 1,89 m wzrostu (6 stóp 2 cale). Zgodnie z wiki, pasjonuje się jedzeniem i pisze blogi kulinarne na Siriously Delicious.

Zalecane