blog

Sky Katz Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki

Najczęściej spotykamy chłopców, których pociąga gatunek rapu, ale Skylar Katz ma do opowiedzenia inną historię. Skylar Katz zaczęła śpiewać piosenki rapowe od piątego roku życia i nadal wyprzedza swoją karierę jako raper. Swoje talenty pokazała w słynnym reality show „America’s Got Talent” i współpracowała już z najlepszymi artystami.

 Sky Katz Wiki: wiek, wzrost, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki oraz Hejterzy. Znana jest z roli Tess w programie Disney Channel, Dom Kruka.

Rodzina Sky Katz: Ojciec jako jej król; Ma troje rodzeństwa!

Najmłodsza córka Mike'a i Fran Katz, Sky Katz dorastała wraz z trójką rodzeństwa ; starsze siostry o imionach Hailey, Madison i Dylan. Jej ojciec jest podiatrą, a matka gospodynią domową.

Sky jest przywiązana do rodziców, zwłaszcza do ojca. 27 września 2017 r. udostępniła zdjęcie swojemu tacie na Twitterze, wyrażając swoje oddanie mu. Ponadto w podpisie wspomniała, że ​​jej tata zawsze będzie jej królem.

Skylar z ojcem, opublikowano 27 września 2017 r. (Foto: Twitter)

13-letnia raperka również aktualizuje Instagram zdjęciem swojego rodzeństwa. Sky przesłał obrazek z siostrą Hailey w dniu 14 kwietnia 2017 r.

Ponadto 15 czerwca 2015 roku zamieściła na Instagramie zdjęcie, a ona podpisany , nic nie jest ważne niż rodzina . Obecnie Sky Katz spędza czas ze swoją rodziną.

Czy Sky Katz randkuje, czy nadal jest singlem?

Sky Katz jest aktywna w swoim poście w mediach społecznościowych i wciąż obnosi się ze zdjęciem z rodziną. Widzimy również, jak pokazuje swoją karierę na Instagramie. Sky jednak ukrywa swoje możliwe romanse.

Od teraz Skyler cieszy się swoją obecnością z rodziną i koncentruje się na swojej karierze. Nie powiedziała jeszcze słowa o zrobieniu chłopaka, co sugeruje, że nadal jest samotna.

Jak Sky Katz zebrał wartość netto?

Sky Katz zebrał wartość netto, występując w kilku programach telewizyjnych, takich jak Dom Kruka oraz Dom i rodzina

Sky zyskała uznanie po byciu uczestnikiem reality show: Ameryka ma talent' sezon 11, w którym zadziwiła tłum swoim rapem. Śpiewała single Świeży oraz ' Hejterzy .

Sky odkryła o swoim talencie jako raper, gdy miała pięć lat. Do trzynastego roku życia pracowała z jakimś znanym nazwiskiem gatunku. Oprócz kariery rapowej pojawiła się w kilku programach telewizyjnych, takich jak „Dom Kruka” (2017), „Dom i rodzina” (2012) i 'Złupić' (2016).

30 czerwca 2018 wystąpiła w światowej premierze Hotel Transylwania 3: Letnie wakacje wraz z głównymi gwiazdami filmu Seleną Gomez.

Krótki życiorys

Urodzona w 2004 roku w Melville w stanie Nowy Jork, Sky Katz co roku obchodzi swoje urodziny 12 grudnia. Jej prawdziwe imię to Skylar Katz. Posiada obywatelstwo amerykańskie, należy do rasy białej zgodnie z wiki. Jest wielką fanką Nicki Minaj i uwielbia grać w koszykówkę. Stoi na wysokości 1,53 metra (5').

Ostatnia aktualizacja: 3 lipca 2018 r.

Zalecane