blog

Snezana Markoski Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, w ciąży

Niezależna i silna kobieta, która jest wzorem dla milionów kobiet, Snezana Markoski nigdy nie boi się pokazywać śmiałości i błysku, co czyni ją osobliwym charakterem w stadzie. Gorąca brunetka została wybrana na partnerkę trenera fitness Sama Wooda w trzecim sezonie The Bachelor. Plotka głosi, że szczęśliwa para, która spędzała wakacje w nieznanym miejscu, składa niepotwierdzoną przysięgę małżeńską.

  Snezana Markoski Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, w ciąży

Kariera i postęp

Urodzona w Australii piękność to gwiazda telewizyjnej rzeczywistości i pracująca kobieta. Zanim zdobyła sławę dzięki tytułowi licencjata, pracowała jako przedstawicielka naukowa ds. sprzedaży w swoim rodzinnym mieście.

Znalazła się w roli zawodniczki w Bachelor dla tasmańskiego przystojniaka Sama Wooda, który ostatecznie wygrała. Gwiazda robiła sobie przerwę od reality show i spędzała wakacje w nieznanym miejscu w Australii.

Czytaj więcej: Tracy Grimshaw zamężna, lesbijka, romans, wartość netto

Ile jest warta netto Snezany?

Entuzjastka gorącego fitnessu zarabia na wartość netto dzięki swojej pracy i występowaniu w reality show. Snezana wraz z Samem są właścicielami luksusowego domu w Melbourne o wartości 1,625 miliona dolarów. Snezana posiada oszałamiający pierścionek zaręczynowy od Sama, który ma kosztować około 50 000 dolarów.

Snezana wita czwartego w rodzinie!

Snezana, która jest już samotną matką 13-letniej córki Ewy od jej byłego męża Jasona. Ich krótki związek zakończył się, gdy Ewa miała zaledwie dwa miesiące.

Sam zaczął spotykać się ze Snezaną, kiedy wybrał ją na swoją partnerkę w Kawaler sezon 3 w 2015 roku. Sam zaręczyła się ze swoim ówczesnym chłopakiem, Samem, który podarował jej drogi pierścionek. Nie tylko to, 34-letni partner biznesowy z Melbourne wziął na siebie odpowiedzialność za Eve jako ojczyma. W ciągu kilku lat, mieszkając razem, Snezana zaszła z nią w ciążę. pierwsze dziecko z Samem, który często publikował zdjęcia Snezany i jej brzuszka.

Czytać o: Brianna Jaramillo Wiki, Wiek, Ojciec dziecka, Randki, Rodzina

Brunetka powitała swoją drugą córkę Willow Wendy Wood w październiku 2018 roku. Kilka dni po jej przybyciu Sam udostępnił post na Instagramie 12 października 2017 roku, trzymając na rękach swoją córeczkę.

Wraz z dwumiesięczną córką Willow rodzina świętowała również swoje pierwsze święta Bożego Narodzenia w 2018 roku.

Snezana z mężem Samem i ich córkami Ewą i Willow 26 grudnia 2017 (zdjęcie: Instagram)

Para cieszy się udostępnianiem wielu zdjęć Willow na swoich odpowiednich uchwytach w mediach społecznościowych. Sam zabrał swoje konto na Instagramie 15 lipca 2018 r., aby udostępnić zdjęcie swojej dziewięcioletniej córki i jego przyszłej żony i napisał: „Bez filtra… bez słów”.

Podobnie jak upływające dni, Willow swoje pierwsze urodziny skończyła 12 października 2018 roku. Tymczasem matka dwójki dzieci opublikowała na swoim koncie na Instagramie krótki film, w którym Willow stawia swój pierwszy mały krok. Jej kolejna córka, Ewa, była również obecna, aby być świadkiem obchodów pierwszych urodzin jej małego rodzeństwa.

Czy para wyszła za mąż potajemnie?

Niedawno Sam ujawnił, że ślub został przełożony z powodu ciąży Snezany. Ale jak pojawiają się doniesienia, małżeństwo pary pojawiło się podczas wakacji w nieujawnionym miejscu w lipcu. Historie są oparte na zdjęciu zamieszczonym przez Sama całującego Snezanę i napisanego „Możesz teraz pocałować…”

Para nie ogłosiła, czy są oficjalnie małżeństwem, czy nie. Ale na razie ludzie spekulują, że ogłoszenie jest teraz tylko formalnością.

Możesz polubić: Jaclyn Schwartzberg Bio: Wiek, żonaty, mąż

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, Snezana obchodzi swoje urodziny 10 października. Atrakcyjna brunetka, która urodziła się w Australii Zachodniej, jest maniakiem fitnessu i wydaje swoje hojne dochody na instrument do fitnessu. Dzięki temu jest obdarzona oszałamiającym ciałem już w wieku 38 lat. Snezana posiada obywatelstwo australijskie i obecnie mieszka w Melbourne. Brunetka jest obdarzona wysokim wzrostem.

Mówiąc o swoim wykształceniu, Snezana uzyskała stopień licencjata w dziedzinie genetyki molekularnej i biotechnologii. Gwiazda reality show ciężko pracowała nad swoim studium w międzyczasie, aby opiekować się swoją dorastającą córką, Eve. Jej narzeczony Sam również w równym stopniu poparł swojego partnera w uzyskaniu dyplomu uniwersyteckiego.

Zalecane