blog

Sofia Ojeda Wiki, Bio, Żonaty, Ślub, Mąż, W ciąży, Dziecko

Bardzo popularnym gospodarzem słynnego programu telewizyjnego, który jest prezenterem Weeknight 7, 10, 11 ze Scottem Shafferem, który dołączył do zespołu Newswatch 16 w listopadzie 2010 roku jako reporterka beatu Lackawanna County, jest Sofia Ojeda. Kobieta urodziła się w Limie w Peru 5 maja 1983 r. Kobieta urodziła się w Peru, a jej rodzice później przesiedli się i dorastali w USA, New Jersey z rodzeństwem.

  Sofia Ojeda Wiki, Bio, Żonaty, Ślub, Mąż, W ciąży, Dziecko Jeremy Meeks Wiki, żona, dziewczyna, wesoły, akt aresztowania, więzienie, rodzina

Później w 2015 roku w mediach pojawiła się wiadomość, że Sofia jest w ciąży z pierwszym dzieckiem. A 6 września 2015 r. udostępniła na Twitterze zdjęcie z mężem w rocznicę ślubu.

Sofia Ojeda Wiki i bio

Sofia Ojeda urodziła się w Limie w Peru 5 maja 1983 r. Kobieta urodziła się jej rodzicom w Peru, ale później zmieniła się i dorastała w USA, New Jersey z rodzeństwem, więc obecnie należy do narodowości amerykańskiej. Pani ukończyła studia z zakresu komunikacji na Uniwersytecie New Jersey.

Ciekawe: Charlotte Sullivan Wiki, żonaty, mąż lub chłopak, randki

35-letnia niesamowita piękność KPRCH2 Sofia Ojeda to szlachta obdarzona gorącą i ładną figurą ciała. Swoją uroczą twarzą i atrakcyjną, zaokrągloną sylwetką zebrała świadomość całej publiczności. Nosiła uwodzicielskie ciało mierzące 32-24-34 cale, a także stoi o wzroście 5 stóp 11 cali i ponad 58 kg wadze. Sofia jest również aktywna na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Wynagrodzenie i wartość netto Sofii Ojedy

Amerykańska osobowość medialna Sofia Ojeda ma szacunkową wartość netto w wysokości około 2 milionów dolarów, a także otrzymuje ogromne wynagrodzenie dzięki swojej pracy i zawodowi w kanale telewizyjnym „KPRC”, a także dobrze prowadzi wiele programów i programów. Pani zarobiła te kwoty netto dzięki swojemu zawodowi i pracy w znanej i wysoko płatnej telewizji.

Chcesz odwiedzić: Jen Harley Wiki, wiek, praca, aresztowanie - wszystko o Ronnie Ortiz-Magro Ex

Przed uderzeniem w wielki stan Pensylwania Sofia spędziła trochę czasu w Empire State. Pełniła funkcję porannego prezentera i reportera w WETM w Elmirze. Kobieta pracowała również w WIVT/WBGH w Binghamton jako prezenterka/reporterka przez ponad cztery lata.

Przed wejściem na poziom południowy Sofia była najpierw w Nowym Jorku w WABC jako asystentka biurka, a później została niezależną reporterką w News 12 the Bronx. Pracowała również w Newscast 16 w 2010 roku jako reporter i współprowadzący ze Scottem Shafferem. Ale w końcu, w 2015 roku, kobieta dołączyła do KPRC, filii Houston NBC, do weekendowego zespołu informacyjnego stacji. Według magazynu Paysa szacunkowa pensja Kotwicy Lokalu 2 Kprc i reportera wynosi od 87 531 USD do 95 189 USD.

Zalecane