blog

Sofia Wylie Wiki, wiek, urodziny, wzrost, rodzice, rodzeństwo, program telewizyjny

Jeśli chodzi o młodą performerkę, która może dać pełną dawkę każdego składnika rozrywki, jakim jest taniec, śpiew i aktorstwo, od razu pojawia się nazwisko Sofia Wylie. Nie tylko dzieciak Disneya z niesamowitymi umiejętnościami aktorskimi, ale obdarzony wyjątkowymi umiejętnościami tańca i śpiewu w połączeniu z jej słodkim i rozgrzewającym urokiem. Pełen pakiet rozrywki odebrał jej trening aktorski w Second City Training Center.

 Sofia Wylie Wiki, wiek, urodziny, wzrost, rodzice, rodzeństwo, program telewizyjny
 • Rodzeństwo
 • Jeśli chodzi o młodą performerkę, która może dać pełną dawkę każdego składnika rozrywki, jakim jest taniec, śpiew i aktorstwo, od razu pojawia się nazwisko Sofia Wylie. Nie tylko dzieciak Disneya z niesamowitymi umiejętnościami aktorskimi, ale obdarzony wyjątkowymi umiejętnościami tańca i śpiewu w połączeniu z jej słodkim i rozgrzewającym urokiem. Pełen pakiet rozrywki otrzymała szkolenie aktorskie w Second City Training Center w Hollywood w Kalifornii. Sofia pojawiła się jako powracająca postać w Nicky, Ricky, Dicky i Dawn, a także wystąpiła gościnnie w Nickelodeon „School of Rock”.

  Sofia wystąpiła w przebojowym programie telewizyjnym Andi Mack

  Znakomita artystka dokonała przełomu w swojej karierze, kiedy w 2017 roku wystąpiła jako Buffy Driscoll w serialu American Comedy Andi Mack u boku Peyton Elizabeth Lee.

  Zobacz: Touré Roberts Wiki: Wiek, żona, żonaty, wartość netto, dzieci — szczegóły!

  Zanim znalazła wyczyn w filmie i programie telewizyjnym, pokazała swoją wiarygodność w różnych reklamach telewizyjnych i programach tanecznych. Sławny artysta Andi Mack był także dwukrotnym finalistą Dance Mom i startował w So You Think You Can Dance w 2016 roku.

  Jej występ jako Buffy otrzymał bezbłędne recenzje od krytyków. Urocza aktorka w najbliższych dniach będzie doskonalić swoje umiejętności aktorskie.

  Zgodnie z przysłowiem- 'ciężka praca się opłaca,' podszlifowała swoje umiejętności aktorskie i pojawiła się obok emocjonalnego odcinka Andi Mack Lilan Bowden , dzięki czemu zyskała liczne wsparcie fanów i publiczności. Później podziękowała wszystkim zwolennikom oświadczeniem: ”

  „Chcę podziękować wszystkim za wspaniałe wiadomości dotyczące tej sceny. Wiele dla mnie znaczy, kiedy słyszę, że coś, co zrobiłem, poruszyło Cię w pozytywny sposób!”.

  Co więcej, podziękowała showrunnerce i twórczyni Terri Minsky oraz scenarzystom za danie jej tak niesamowitej postaci do ożywienia.

  Słodka aktorka pozostawia niezatarte wrażenie na każdym swoim występie, a widzowie mają duże nadzieje, że Sofia wkrótce osiągnie kamień milowy w swojej karierze. Piękna artystka jest obdarzona naturalnymi zdolnościami aktorskimi, a każdy fan jest zafascynowany jej wiarygodnością aktorską na tak wczesnym etapie kariery.

  Później, w czerwcu 2018 roku, historie o jej odejściu z Andi Mack pojawiły się w mediach, gdy opublikowała słodkie tweety o swoich kolegach z obsady na swoim Twitterze. W tweecie napisała, że ​​serial zmienił jej życie i zawsze będzie kochać tę trójkę miłości, tak długo, jak będzie mogła żyć. W końcu podziękowała kanałowi Disneya za umożliwienie jej odegrania roli Buffy Driscol.

  Ale wiadomość nie została przez nią potwierdzona i nie było od niej innych odpowiedzi na temat odejścia z programu.

  Przeczytaj także: Rupert Evans Żonaty, wesoły, Dziewczyna, Randki

  Wyszkolona wersja baletowa, hip-hopowa, liryczna, współczesna i jazzowa prezentuje swoje umiejętności taneczne i zadziorne na Instagramie, a nawet rywalizowała w America’s Got Talent. Następnie utalentowany wykonawca koncertował również z Justinem Bieberem. Sofia jest nawet bardzo popularna w mediach społecznościowych, a tysiące zagorzałych fanów czeka na jej nienaganne zdjęcia i kilka przebłysków jej zręczności.

  Obecnie uczestniczy w kilku wydarzeniach ze swoimi członkami obsady. Ostatnio była ze swoimi ekipami w konkursie Looking Ahead Awards 2018. Udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie, w którym stwierdziła, że ​​chwila była magiczna.

  Przyjazna rywalizacja między rodzeństwem!!

  Młoda aktorka otrzymała niesamowity wyczyn, by dorównać jej starszemu rodzeństwu Belli Wylie, kiedy w wieku 15 lat wygrała drugi sezon siekanego juniora. Ale Sofia odkrywa swój talent w dziedzinie rozrywki, a młodsza z dwójki rodzeństwa daje ciężka konkurencja dla swojego rodaka.

  Dowiedz się więcej: Larsa Younan Wiki, wiek, dzieci, wartość netto, rodzeństwo

  Krótki życiorys

  Sofia Wylie wzięła swój pierwszy oddech w Scottsdale w Arizonie w 2004 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 7 stycznia. Wykonawca, który obecnie ma 14 lat, ma przyzwoity wzrost 5 stóp i 5 cali. Aktorka wraz z rodzicami mieszka w Scottsdale. Według źródeł wiki, urodziła się dla ojca Chrisa Wylie, który jest trenerem życia. Aktorka z kręconymi włosami należy do mieszanej rasy.

  Zalecane