blog

Somaya Reece Wiki, chłopak, zaręczony, żonaty, utrata masy ciała, wartość netto

Dla wielu dorosłych jest odzwierciedleniem dzieciństwa, ale nie dla tej byłej gwiazdy „Love and Hip Hop”. Samaya Reece miała cały negatywny wpływ na jej dzieciństwo, ale mimo to jest teraz najwyżej ocenianą gwiazdą rzeczywistości, aktorką i piosenkarką. Somaya Reece jest uznawana za założyciela firmy herbacianej detox Get Slim Tea, która pomaga w odchudzaniu. Jest również szefem kuchni zdrowej żywności.

  Somaya Reece Wiki, chłopak, zaręczony, żonaty, utrata masy ciała, wartość netto

Somaya Reece jest uznawana za założyciela firmy produkującej herbatę detox Get Slim Tea, co pomaga w odchudzaniu. Jest również szefem kuchni zdrowej żywności.

Ile jest warte netto Somayi?

Gwiazda reality show zaznaczyła się w bractwie rozrywkowym dzięki swojemu reality show o nazwie „Love and Hip Hop”. Obecnie inwestuje i jest właścicielem wielu przedsięwzięć biznesowych, które przyczyniają się do jej fortuny. W całej swojej karierze zgromadziła majątek netto w wysokości 4 milionów dolarów, co jest zdumiewające, biorąc pod uwagę miejsce, z którego zaczęła. Zgromadziła również miliony dolarów od swojej firmy Get Slim Detox Tea, która została założona pod koniec 2014 roku. Według magazynu Forbes jej firma zarobiła ponad 2,5 miliona dolarów przychodu do 2017 roku.

Po pokonaniu agresywnego związku i traumatycznej fazie we wczesnym okresie życia, awansowała, by stać się współczesną wielką. Zdobyła uznanie po tym, jak została jedną z obsady „Love and Hip Hop”. Serial reality na VH1 wyemitowano 6 marca 2011 r. i po dwóch sezonach z rzędu; przeniosła się do innego reality show o nazwie „Famously Single”.

Oprócz swojego reality show, wystąpiła także jako aktorka w „American Psycho” (2002), „Król Skorpion” (2002), „Go For It” (2009) i wielu innych. Tworzy również produkty odchudzające za pośrednictwem swojej firmy o nazwie „This Fits Me”.

Zobacz więcej: Amanda Boyd Wiki: Wiek, Narodowość, Instagram, Żonaty, Rozwód, Teraz

Zaręczony z Panią Szczęścia!

Shanell „Lady Luck” Jones podkochiwała się w Somayi w 2013 roku. Wyznaczyła nawet Somayę w komentarzu, ale wtedy nie nabrało to żadnego kształtu.

„Po prostu cieszymy się sobą. Nie ustaliliśmy żadnych dat. Nadal prowadzimy badania i studiujemy, aby zobaczyć różne ceremonie.

Niestety, ich związek nie mógł zakończyć się małżeństwem, ponieważ odwołali swoje zaręczyny w listopadzie 2017 roku. Jak potwierdził thejasminebrand.com, zerwali ze sobą potajemnie, zachowując prywatność. W przeszłości miała syna. 17 listopada 2018 r. w poście opowiedziała o swoim ciężkim czasie fanom Instagrama, w którym ujawniła, że ​​straciła syna w Los Angeles. Opowiedziała też swoją tragiczną historię o tym, jak jej chłopak próbował ją zamordować.

Obecnie wygląda na to, że Somaya jest singlem i nie interesuje się nikim na randki. W swoim poście na Instagramie 8 lutego 2019 r. powiedziała, że ​​umawianie się z kimś nigdy nie było potrzebne w jej życiu.

Ucz się więcej: Brian J. Smith Chłopak, Randki, Gay, Plotki, Wywiad, Twitter, Bio

Turbulencja we wczesnym okresie życia!!

Somaya borykała się z kilkoma problemami życiowymi we wczesnym okresie swojego życia. Kiedy miała zaledwie 13 lat, miała pierwszy związek, który skłonił ją do zakochania się. Po zerwaniu z pierwszym chłopakiem wyszła z domu i dołączyła do gangu. To tam poznała faceta i zaczęła się z nim spotykać. Zaczęli mieć romans, a nawet zaszli w ciążę.

Myślała, że ​​tylko tyje, ale po powrocie do domu jej matka wiedziała o ciąży. Jej matka wyrzuciła ją z domu, gdy była w piątym miesiącu ciąży.

Nie chcę przegapić: Adrian Grenier Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Pochodzenie, Wartość netto

Po miesiącu bezdomności przebywała w domu matki swojego chłopaka, która była agresywna i zwykła ją bić. Mimo przeszkód urodziła dziecko. Po porodzie otrzymywała groźby śmierci od facetów, którzy byli związani z jej chłopakiem. Ale to było to, ponieważ jej syn został otruty i zamordowany przez grupę ludzi. Widziała, jak jej syn bierze ostatni oddech w bolesnym bólu w jej ramionach i wciąż pamięta tę traumatyczną fazę. Ale wyrosła na odpowiedzialną kobietę, a teraz zaczynają się od niej historie sukcesu.

Nie tylko to, ale jest też inspiracją dla osób chcących schudnąć i mówi, że chodzi o myślenie, że możesz. Po przerażeniu zdrowia z powodu przyrostu masy ciała schudła poprzez zdrową dietę, a nawet wprowadziła zestaw produktów odchudzających dla innych.

Krótkie życiorys i rodzina Somayi:

Somaya Reece urodziła się 17 czerwca 1983 r. w Los Angeles w Kalifornii, co daje 35 lat. Według źródeł wiki, Somaya urodziła się jako dziecko alkoholika i znęcającej się matki, co sprawiło, że jej dzieciństwo stało się piekłem. Należy do pochodzenia salwadorskiego i posiada obywatelstwo amerykańskie. Wysokość 5 stóp i 9 cali oraz utrzymany kształt ciała nadają jej wyjątkowego wyglądu i osobowości.

Zalecane