blog

Sonia Azad Wiki WFAA: Wiek, Biografia, Chłopak, Żonaty, Narodowość, Mąż i więcej

Dziennikarka, laureatka nagrody Emmy, Sonia Azad, nie zbliża się do małżeństwa, ponieważ sama przyznaje, że zdobycie męża jest mniej opłacalne niż bieganie w maratonie na Antarktydzie. Chciała jednak zostać matką i poszła na zabieg zamrożenia jajek. Dołączyła do stowarzyszonej z ABC WFAA w październiku 2015 r. jako reporterka stacji ds. zdrowia i dobrego samopoczucia.

  WFAA's Sonia Azad Wiki: Age, Bio, Boyfriend, Married, Nationality, Husband & More

Nie zamężna, ale chce być mamą!

Sonia ma fascynujące życie osobiste, jeśli chodzi o jej romanse. Podobno spotykała się ze swoją pracą partner Ron Corning , która wraz z nią umieszcza wiadomości w News 8 Daybreak, gdy jeden z ich fanów napisał na Twitterze;

@SoniaAzadTV Wygląda na to, że ty i Ron jesteście w związku małżeńskim lub rodzeństwem????.

Sonia podarowała również Ronowi kubek kawy na urodziny, życząc mu na swoim Twitterze. Niedawno w marcu inny fan spekulował, że są małżeństwem. Jednakże, Aktualności 8 Świt odpowiedział tweet potwierdzający, że ani się nie spotykają, ani nie są małżeństwem.

Chociaż nie otwiera się całkowicie na temat swojego statusu związku, lubi wchodzić w interakcje ze swoimi fanami na swoich kontach w mediach społecznościowych. W Walentynki 2017 roku życzyła wszystkim tweetowania;

Jeśli nikt Ci dzisiaj nie powie... wiedz, że Cię kocham!!??????? #Walentynki #iamup #wfaa ???????

A we wrześniu 2017 r. opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z Teddym wspominającym go jako swojego nowego chłopaka, co sugeruje, że jest singlem.

Kariera zawodowa i wartość netto

Sonia Azad jest obecnie reporterką ds. zdrowia i dobrego samopoczucia w telewizji WFAA-TV stowarzyszonej z ABC w Dallas w Teksasie, gdzie ma prawo do porządnej pensji. Dołączyła do sieci w październiku 2015 roku zastępując Janet St. James, która była w stacji przez prawie dwie dekady.

Przed dołączeniem do WFAA Sonia pracowała jako reporterka w KTRK-TV. Relacjonowała dla stacji telewizyjnych z różnych miejsc, w tym Houston, San Diego, Chicago, Waco i College Station. Spędziła w sieci ponad sześć lat i prawdopodobnie zebrała przyzwoitą ilość fortun.

Niektóre z jej godnych uwagi globalnych zadań obejmują; donosi o Irańczykach i Afgańczykach szukających azylu w Paryżu, katastrofie promu kosmicznego Columbia dla Star Television z New Delhi w Indiach. W kraju jej raporty obejmowały medyczne następstwa huraganu Harvey, śmiertelną policyjną zasadzkę w Dallas i późniejszą wizytę prezydenta Baracka Obamy w północnym Teksasie, kampanię gubernatorską Wendy Davis, kryzys wywołany wirusem Ebola w Dallas, aż po strzelaninę do teatru masowego w Aurorze. Kolorado. Sonia przekazała wiadomość o małżeństwie jednopłciowym burmistrz Houston Annise Parker z Palm Springs w Kalifornii.

Sonia wygrała Nagroda Emmy w 2011 roku za półgodzinny raport specjalny pt. Przejazd do Indii .’ A w 2012 roku Texas Associated Press Broadcasters uznał Sonię za jedną z najlepszych reporterek w stanie.

Krótki życiorys

Sonia Azad obchodzi swoje urodziny 17 ten we wrześniu każdego roku. Jej rok i wiek urodzenia pozostają tajemnicą. Jednak prawdopodobnie starzeje się około trzydziestki. Posiada podwójne obywatelstwo i jest wokalnym przedstawicielem pochodzenia azjatyckiego Amerykanina.

Zgodnie z wiki, Sonia ukończyła University of Texas w Austin z tytułem Bachelor of Science w dziedzinie dziennikarstwa. Posiada również tytuł magistra dziennikarstwa uzyskany w Medill School of Journalism na Northwestern University. Ponadto Sonia uzyskała tytuł Master of Legal Studies na prestiżowej szkole prawa Northwestern University.

Sonia jest również maratończykiem i certyfikowanym instruktorem jogi, o wzroście 1,52 metra (5 stóp), która lubi uczyć w studio i na zajęciach firmowych.

Zalecane