blog

Sonia Isabelle Wiki: Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Sonia Isabelle zdobyła znaczącą część majątku netto dzięki swojej karierze medialnej. Jej mąż Frank jest biznesmenem. Sonia Isabelle jest uznawana za gospodarza amerykańskiego konsorcjalnego programu rozrywkowego Celebrity Page. Jest laureatką nagrody Emmy, która jest dobrze znaną twarzą podczas imprez na czerwonym dywanie. Przez prawie dziewięć lat pracowała w stacji telewizyjnej WTNH jako prezenterka wiadomości.

  Sonia Isabelle Wiki: Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Niskie życie małżeńskie: kto jest jej mężem?

Według Soni post w mediach społecznościowych wyszła za mąż za Franka DePino. Franka Konto LinkedIn stwierdza, że jest prezesem Media Boom, wielokrotnie nagradzanej agencji reklamy cyfrowej.

22 sierpnia 2013 roku Sonia napisała na Twitterze komplementy dla Franka i wymieniła go jako swojego męża. Pochwaliła też jego firmę Mediaboo m jak został wybrany dla „Awwwards”, które jest wydarzeniem rozpoznawczym dla programistów i projektantów stron internetowych.

Sonia Isabelle komplementuje swojego męża Franka Depino i jego firmę medialną MediaBoom 21 sierpnia 2013 r. (Zdjęcie: Świergot

Dalej 7 listopada 2013 r. zamieściła post Facebook z informacją o firmie współmałżonka MediaBoom stworzył powieść romantyczną o nazwie Awaria pasji.

Przeczytaj także: Nick Simmons Wiki, dziewczyna, randki, geje, wartość netto

Jednak po 2013 roku nie ma żadnego związku w mediach społecznościowych związanych z jej mężem i żadna z nich nie odniosła się do ich związku. Podobno nie mają dzieci, a Frank postanowił zatrzymać swoje Instagram prywatny.

Z drugiej strony Instagram Soni jest pełen zdjęć związanych z karierą, na których publikuje zdjęcia ze swoimi bliskimi przyjaciółmi i celebrytami. Sonia skupia się bardziej na skupieniu się na swojej karierze niż na zapewnianiu wglądu w jej relacje z małżonkiem. Od listopada 2018 r. jej związek z Frankiem jest nieznany.

Ile jest warte netto Soni?

Sonia Isabelle zdobyła znaczącą część majątku netto dzięki swojej karierze medialnej. Jako gospodarz Strona gwiazd w telewizji Reelz relacjonuje wydarzenia z czerwonego dywanu, wywiady z celebrytami i popkulturę. Według danych, zarabia 53 tys. dolarów rocznie, pracując w programie telewizyjnym payscale.com .

Nie przegap: YBS Skola Wiki, wiek, prawdziwe imię, wzrost, wartość netto

Jej 9-letnia praca w Wiadomości8 (WTNH) w Connecticut powiększyła też swoją fortunę. W Connecticut prezenter wiadomości zarabia średnio 50 000 dolarów rocznie, czyli o 17% mniej niż średnia krajowa, która wynosi do 58 000 dolarów. Niemniej jednak ich dochody wahają się od 42 000 do 83 000 USD rocznie. Podczas pracy w Aktualności8, Sonia prawdopodobnie podzieliła swoje zarobki między te liczby.

Amerykańska celebrytka rozpoczęła karierę pracując dla ABC, NBC, oraz Telewizja kablowa . Prowadziła popołudniowy program w dni powszednie o nazwie Connecticut Style podczas korzystania z ABC. Od grudnia 2002 do listopada 2013 pracowała jako kotwica wiadomości w WTNH.

Pracowała również w takich firmach produkcyjnych jak Produkcja LUSHPOP, Guess Watches, Bulova, Mastercard, Lands’ End, Citizen, oraz Amazonka, promowanie filmów i reklam . Prowadziła też dzienny talk show, Sok na ' Z Żyjący' sieć telewizyjna. Jako lokalna osobowość telewizyjna została wymieniona w „ 20 godnych uwagi kobiet za pomocą Czas biznesowy Nowego Nieba”.

W sierpniu 2019 trzeci sezon serialu Netflix Blask wyemitowany z dziesięcioma odcinkami. Wygląda na to, że Sonia przyczyniła się do powstania serialu i podzieliła się informacjami ze swoimi fanami za pośrednictwem swojego Instagrama. Podobnie, 2 sierpnia, towarzyszyła gwiazdorowi Jamesowi Dentonowi w dyskusji na temat piątego sezonu Goodwitch.

Oprócz mediów społecznościowych, prezenterka wyraziła swoje poglądy na temat społeczeństwa w wywiadzie z 4 kwietnia 2019 r. Następnie omówiła sposoby radzenia sobie z obecną społecznością i powiązała swoją ścieżkę kariery z punktem, który zamierzała zrobić.

Krótki życiorys

Sonia urodziła się 16 czerwca 1975 roku jako Sonia Bagdad. Jest wielokrotną laureatką Emmy, a także laureatką Associated Press i Telly Award.

Dowiedz się więcej: Maria Victoria Henao Wiki: Wiek, rodzina, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto – wszystko o żonie Pabla Escobara

Prezenter wiadomości dorastał w Nowym Jorku i Kalifornii. Ma mieszane pochodzenie etniczne i narodowość amerykańską. Jeśli chodzi o wykształcenie, Sonia ukończyła Uniwersytet Fairfield w Connecticut w 1997 roku. Ma w rodzinie nauczycielkę nauk ścisłych; jej siostra Amanda Baghdady jest nauczycielką biologii.

Zalecane