blog

Sonoya Mizuno Wiki: żonaty, chłopak, randki, romans, rodzice, wartość netto

Ta aktorka ma ochotę zachwycić publiczność najnowszym filmem Warner Bros „Crazy Rich Asians”. To nikt inny, jak Sonoya Mizuno, która zaraża publiczność zwiastunem Szalonych bogatych Azjatów wydanym 21 kwietnia 2018 roku. Brytyjsko-japońska aktorka porzuciła karierę w tańcu baletowym, by rozkwitnąć w polu swoich marzeń, a fanów oszołomiła swoją surrealistyczną sportretowanie.

 Sonoya Mizuno Wiki: żonaty, chłopak, randki, romans, rodzice, wartość netto

Przełącza balet na duży ekran

Mówiąc o karierze Sonoyi Mizuno, w wieku 11 lat poszła do Królewskiej Szkoły Baletowej. Ale jej zainteresowanie aktorstwem utorowało jej drogę od tańca. W wieku 20 lat podpisała kontrakt z Profile Models w Londynie, aby zaznaczyć swój początek kariery modelki. Następnie modelowała dla różnych marek, takich jak Chanel, Louis Vuitton, Alexander McQueen, Saint Laurent.

Sonoya po raz pierwszy pojawiła się w Wenus w Eros wcielając się w postać Straży Leśnej w 2012 roku. Następnie trafiła do wielu filmów, takich jak Ex Machina, High Strun, Alleycats. W 2017 roku wystąpiła w amerykańskim muzycznym romantycznym filmie fantasy Piękna i Bestia As debiutant.

Sonoya trafiła na nagłówki swoich nadchodzących filmów Szaleni bogaci Azjaci w którym zagra postać Araminty Lee. Film ukaże się 17 sierpnia 2018 roku. W 2018 roku Sonoya obsadziła psychologiczny horror science-fiction Zagłada jako Katie.

Ile jest warta Sonoya Netto?

Sonoya bawi publiczność od ponad pięciu lat i otrzymuje od producentów sowite wypłaty. Chociaż jej wartość netto jest wciąż w trakcie oceny, cieszy się fortunami wartymi miliony dolarów. Z filmami Ambicja oraz Krajowcy na postprodukcji ma prawo do porządnego zarobku z tych filmów.

Status randkowy Sonoyi

Sonoya ma wcielić się w rolę Araminty, która wychodzi za Colina. Tak więc dzieli się przysięgą ślubną na ekranie, ale co z jej prawdziwym życiem? Cóż, prowadzi skromne życie i nie ujawniła jeszcze swojego chłopaka.

29-letnia Sonoya, która ma 48,6 tys. fanów na Instagramie, przyciągnęła fanów płci męskiej, a wielu z nich podkochuje się w niej nawet jako celebrytka. Ale nie znalazła jeszcze swojego partnera. Mówiąc o swoim romansie, wygląda na to, że nie ma nic do powiedzenia o swoim mężczyźnie swoim fanom. Sonoya milczała, jeśli chodzi o osobiste preferencje.

Spojrzenie na rodzinę Sonoyi

Mówiąc o swoich rodzicach, jej ojcu, Hajime Mizuno jest Japonką, a jej matka jest w połowie Brytyjczykiem, a w połowie Argentyńczykiem. Tak więc należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Ma też pięcioro rodzeństwa zgodnie z wiki. Informacje o jej rodzeństwie są skąpe; jednak często obnosi się ze zdjęciem jej brata o imieniu Tomoya Mizuno. Tomoya to ugruntowany model. Od czasu do czasu, na przykład na Dzień Matki, obnosi się też ze zdjęciami swoich rodziców na Instagramie. 10 września 2012 r. podzieliła się dawnym zdjęciem swoich rodziców.

Ojciec i matka Sonoyi udostępnili 10 września 2012 r. (Zdjęcie: Instagram)

Krótki życiorys

Urodzona w Japonii brytyjska aktorka, modelka, Sonoya Mizuno, urodziła się 1 lipca 1988 roku w Tokio w Japonii. Stojąc na wysokości 1,7 metra (5' 6 cali), Sonoya została wychowana przez rodziców w Somerset w Anglii. Ukończyła maturę z Królewska Szkoła Baletowa.

Zalecane