blog

Sonya Curry Wiki, pochodzenie etniczne, rodzice, rodzina, wartość netto, mąż

Jej syn, Stephen Curry, został właśnie mianowany MVP NBA w swoim pierwszym jednogłośnym głosowaniu, a dzięki niemu Sonya Curry jest dziś wirusową sensacją. Sonya prawie złamała Twittera, kiedy kilka razy pokazywano ją w telewizji podczas zwycięstwa Golden State Warriors nad Huston Rockets. Najgorętsza zawodniczka matki NBA jest także byłą zawodową siatkarką.

 Sonya Curry Wiki, pochodzenie etniczne, rodzice, rodzina, wartość netto, mąż

Curry był studentem pierwszego roku, a Dell był młodszy, kiedy, jak głosi legenda, po raz pierwszy zaprosił ją na randkę po jednym ze swoich meczów. Oboje pobrali się w 1988 roku i przenieśli się do Charlotte w Północnej Karolinie po tym, jak Dell wybrał w tym roku Charlotte Hornets w projekcie rozszerzającym NBA.

Po wyjeździe do Północnej Karoliny w 1988 roku wraz z mężem Dellem założyli rodzinę. Mają razem troje dzieci, synów Stephena i Setha oraz córkę Sydel. Niemniej jednak nie ma żadnych wiadomości o ich rozwodzie.

Krótki życiorys:

Sonya ma obywatelstwo amerykańskie i ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej rodzice mają różne pochodzenie, na przykład jej ojciec z Afryki i matka z Haiti. Ma również średnią wysokość 5 stóp i 6 cali, a także nadal wygląda młodo, gorąco i pięknie. Zobaczenie jej kont w mediach społecznościowych również udowodniło, że jest jedną z najsłodszych matek graczy NBA.

Zalecane