blog

Sook-Yin Lee Bio, Wiek, CBC, Żonaty, Mąż, Chłopak, Pochodzenie

Sook-Yin Lee nie pozostawił kamienia na kamieniu w przemyśle rozrywkowym. Zagrała większość ról związanych z zapleczem rozrywkowym - filmowca, muzyka, artysta, aktor. Ta wszechstronnie utalentowana kanadyjska dama jest najbardziej znana jako była VJ MuchMusic i współproducent programu opowiadania CBC Radio 1 DNTO. Oprócz tego wystąpiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Zanim stworzyła swoją solową tożsamość, była wokalistką zespołu muzycznego Bob’s Your Uncle.

  Sook-Yin Lee Bio, Wiek, CBC, Żonaty, Mąż, Chłopak, Pochodzenie

Ta wszechstronnie utalentowana kanadyjska dama jest najbardziej znana jako była VJ MuchMusic i współproducent programu opowiadania CBC Radio 1 DNTO. Oprócz tego wystąpiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Zanim stworzyła swoją solową tożsamość, była wokalistką zespołu muzycznego Bob’s Your Uncle.

Ile jest warte netto Sooka?

Gromadziła swoją wartość netto z różnych sektorów, ale jedną z jej charakterystycznych ról była współproducentka programu CBC Radio 1. Według źródeł średnia pensja kierownika CBC wynosi 60 000 USD. Jako koproducentka i mająca wiele innych prac pomocniczych w swoim życiu, musiała zgromadzić przyzwoitą wartość netto.

Czytaj więcej: Natasha Raskin Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak

Bardzo znany kanadyjski prezenter Sook był liderem artystycznego zespołu rockowego Bob's Your Uncle, zanim rozpoczął karierę jako singiel. Lee jest również byłym gospodarzem „MuchMusic” jako VJ i produkuje prywatny program opowiadania „DNTO” w CBC Radio1. Jako aktorka zaczęła występować w pełnym przygód filmie erotycznym „Shortbus”, który został pokazany na Festiwalu Filmowym w 2007 roku, zdobywając w 2007 roku nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej od „ICS”. Jej debiutanckim filmem jako aktora i reżysera jest „Carnivore” z 2007 roku. Sook Począwszy od jesieni, Lee będzie gospodarzem nowego programu, Sleepover, dla CBC Radio w 2016 roku. Lee pochodzi z Kanady, ale ma pochodzenie etniczne Chińczyków Han (Azjatów).

Jako aktorka była już kontrowersyjna. Jej rola w Shortbusie wciągnęła ją do wiadomości, ponieważ film był wypełniony wyraźną sceną seksu i była część, w której Lee był widziany podczas masturbacji. Po 12 latach ponownie pojawiła się na ekranach kin jako scenarzystka i reżyserka filmu Octavio Is Dead. Został niedawno wydany 23 listopada 2018 roku.

Wiedzieć więcej: Kassius Green Wiki, wiek, wesoły, wartość netto, Brian Austin Green

Więc filmy i wszystkie ścieżki, które wybrała w swoim życiu, musiały zapewnić jej wspaniały styl życia.

Mąż czy partnerka?

Sook jest jedną z tych celebrytek, która woli trzymać swoje życie osobiste z dala od uwagi mediów. Nigdy nie mówiła o swoim randkowaniu ani życiu małżeńskim. Choć jej życie miłosne było tajemnicą, otwarcie wyznała, że ​​jest biseksualna. Żyła z „niesamowitą społecznością lesbijek i artystów”, która pomogła jej pokazać inny kolor tego, czym mogą być kobiety. Może to jest powód, dla którego może współczuć zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie.

Możesz polubić: Johnny Iuzzini Molestowanie seksualne, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Geje, Bio

Biorąc to wszystko pod uwagę, 52-letnia aktorka i osobowość medialna zostały romantycznie powiązane i przewidziano, że będzie miała chłopaka, objętego wiki. Lee miał plotki z Jianem Ghomeshi, kanadyjskim muzykiem, pisarzem i byłym nadawcą radiowym CBC. Ale nigdy nie zaakceptowali plotek i zignorowali je, mówiąc, że są tylko dobrymi przyjaciółmi. Może to tylko plotka, może Sook szuka w tej chwili swojego przyszłego męża lub partnera.

Krótki życiorys

Lee urodziła się w Vancouver w Kanadzie 4 października 1966 roku. Lee jest drugą córką chińskiego ojca i matki z Hongkongu. Jej rodzice uciekli z komunistycznych Chin w Kanadzie, gdzie dorastała w Vancouver z rodzeństwem, więc ma obywatelstwo kanadyjskie.

52-letnia kanadyjska celebrytka Soo-Yin Lee ma ponad 5 stóp i 5 cali wzrostu i waży ponad 49 kg. Lee ma smukłe ciało z atrakcyjną sylwetką i uwodzicielskimi wymiarami ciała.

Zalecane