blog

Sophia Pierson Wiki: wiek, urodziny, chłopak, randki, siostra, wzrost, wartość netto

Sophia Pierson jest osobowością mediów społecznościowych, a także modelką, znaną ze swojego profilu na Instagramie. Sophia zagrała w Wives and Girlfriends of Sportspersons (WAGS) razem ze swoją starszą siostrą Olivią Pierson. Występując w serialu, wzbudziła wśród widzów ciekawość dotyczącą jej romantycznego życia. Ale jej miłość została odrzucona, a teraz jest prawie powstrzymywana, jeśli chodzi o romans. Więc kim była osoba, z którą była w związku? Aby się dowiedzieć, kontynuuj!

  Sophia Pierson Wiki: wiek, urodziny, chłopak, randki, siostra, wzrost, wartość netto

Kariera zawodowa Zofii

Zapowiedziała się w mediach społecznościowych w maju 2009 roku, kiedy założyła swoje konto na Twitterze. Po tym, jak zebrała obserwujących na swoim Twitterze, założyła swój kanał na YouTube i opublikowała różne filmy dotyczące porad modowych, zdrowia i urody oraz inne zwykłe filmy. Jej siostra Olivia Pierson to znana modelka i gwiazda reality show.

Sophia regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie od 2014 roku. Dorastając do rangi jednej z internetowych sensacji, zdobyła na swoim Instagramie ponad 430 000 obserwujących. Gwiazda Instagrama dołączyła do obsady serialu reality WAGI w drugim sezonie, który miał premierę na E! Sieć Telewizyjna w 2016 roku. Uczestniczyła w WAGI jako rzekoma dziewczyna gracza NHL Jasona Garrisona i zagrała razem ze swoją starszą siostrą Olivią. Oprócz bycia żoną lub dziewczyną w serialach telewizyjnych, jest także modelką.

Ile jest jej wart netto?

Ponieważ Sophia ma ugruntowaną pozycję jako gwiazda Instagrama i aktorka telewizyjna reality, mogła zdobyć odpowiednią wartość netto. Ale sensacyjna internetowa sensacja zachowała swoją przemowę na niskim poziomie, jeśli chodzi o jej zarobki i przychody. Tak więc bez znajomości jakichkolwiek informacji dotyczących jej rocznych dochodów trudno jest przewidzieć jej wartość netto.

Sophia łamiący serce związek!

Podczas prezentowania at WAGI, zbudowała tajemnicę wobec swoich odbiorców, zmuszając ich do spekulacji na temat jej życia randkowego z Jasonem Garrisonem. Członek zespołu NHL Błyskawica w Zatoce Tampa Jason zaprzeczył swojemu romantycznemu zaangażowaniu w Sophię, podczas gdy ona postanawia nie komentować tej sprawy.

W czerwcu 2016 roku ujawniła, że ​​spotyka się z holenderskim piłkarzem Denzelem Slaggerem, który grał w United Soccer League przez LA Galaxy II . Zapytany o idee spektaklu WAGI , jej chłopak Denzel odpowiedział:

Byłem całkiem zaznajomiony z serialem, ale... Przyjechałem do Stanów z Holandii, małego kraju, i wszystko było dla mnie nowe, wszystko. Więc nigdy nie słyszałem o „WAGS”… to było dla mnie nowe.

Relacja w parach przebiegała gładko, dopóki plotki o ich zerwaniu nie spowodowały przerwania internetu. 26 listopada 2017 r. Sophia potwierdziła plotki za pośrednictwem swojego łamiącego serce tweeta. Para zakończyła trzyletni związek. Następnie 27 grudnia 2017 r. stwierdziła, że ​​nie rozumie z zimną krwią ludzi, którzy na jej Twitterze odnoszą się do jej byłego chłopaka.

Życie rodzinne

Ma dość zgraną rodzinę i wszyscy trzymają się razem. Jej rodzice Brian Pierson i Julia Jerome mają pięcioro dzieci, w tym ona jest najmłodsza. Ma trzech braci i starszą siostrę. Jej braćmi są Owen Pierson, Brock Pierson i Preston Pierson. Jej siostra, Olivia Pierson, jest znaną kanadyjską osobowością telewizyjną i znaną z serialu reality WAGI.

Krótki życiorys

Sophia urodziła się w 1991 roku, czyli ma 26 lat. Swoje urodziny obchodzi co roku 19 czerwca. Sophia, pochodząca z Langley, posiada obywatelstwo kanadyjskie. Zgodnie z wiki ukończyła edukację na Instytut Technologii Kolumbii Brytyjskiej (BCIT) z zarządzaniem firmą. Ma wysokość 5 stóp i 10 cali (1,78 m).

Zalecane