blog

Sophie Dalah Wiki, Wiek, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki, Bio, 2017

Ta młoda aktorka jest nie tylko utalentowana, ale też równie piękna i uwielbia się ubierać jak każda inna nastolatka. Sophie Dalah to australijska aktorka, która do tej pory pracowała w niektórych filmach. Jej osiągnięcia aktorskie obejmują filmy takie jak Unbroken, Applecart, The Weekend: The Hills i Unbroken. Młoda dziewczyna również lubi tańczyć i ma zabójcze ruchy freestyle.

 Sophie Dalah Wiki, Wiek, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki, Bio, 2017

Sophie Worth i kariera

Sophie Dalah gromadzi swój majątek dzięki swojej zawodowej karierze aktorskiej. Według PayScale mediana pensji aktora w dowolnym ogólnym filmie lub serialu wynosi 50 427 USD rocznie, co pokazuje, że mogła zgromadzić znaczną wartość fortun i bogactwa.

Zobacz: Braun Strowman Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Tatuaż

Jako nowicjusz w branży pojawiła się już na ekranach niektórych głównych filmów. Aktorka uwielbia odważnie próbować różnych stylów i sukienek. Podobno przyznała, że ​​moda i ubiór przyciągnęły ją przede wszystkim do aktorstwa.

Jedna z największych fanek Angeliny Jolie, dostała swoją pierwszą znaczącą przerwę w filmie Unbroken w reżyserii jej ikony. Od tego czasu zagrała w wielu filmach, pojawiła się także w różnych magazynach. Ostatnio pracowała przy filmie Satanic, w którym zagrała rolę Alice, a jej film Applecart jest w trakcie produkcji.

Czy Sophie ma chłopaka?

Sophie Dalah, lat 22, łączy romantyczna więź ze swoim chłopakiem. Chociaż jej treści w mediach społecznościowych zawierają aktualizacje jej romansów z kochankiem, niewiele jest dostępnych informacji na temat ich życia randkowego. Ukryła też tożsamość swojego chłopaka.

Nie przegap: Courtney Robertson Wiki, Mąż, Randki, Żonaty

Pomimo niskiego klucza, przedstawia swoją miłość i ujarzmienie poprzez swój post i zdjęcia w mediach społecznościowych. W marcu 2018 roku opublikowała zdjęcie ze swoim chłopakiem i jego kotem, przedstawiające jej życie randkowe.

Podobnie 8 października 2018 r. podzieliła się zdjęciem ze swoim chłopakiem na Instagramie i życzyła mu ciepłych, szczęśliwych urodzin, na których pojawiła się całując swoje ukochane zainteresowanie.

Od teraz cieszy się szczęśliwą więzią ze swoim partnerem.

Oprócz romansów, informuje także o swojej bliskości z rodzicami. Na przykład opublikowała swoje piękne zdjęcie z matką i wspomniała, że ​​ma zostać w Los Angeles, ukazując jej wymiary miłosne.

Dowiedz się więcej: Kyle Kuzma Wiki, dziewczyna, pochodzenie etniczne, rodzina, wartość netto

Krótki życiorys

Sophie Dalah urodziła się w 1997 roku w Sydney w Australii i 2 kwietnia obchodzi swoje urodziny. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo australijskie. Sophie stoi na wysokości 1,68 metra (5 stóp i 6 cali) z uroczymi wymiarami ciała. Sophie przeprowadziła się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę aktorską i rozrywkową.

Zalecane