blog

Sophie Kasaei Wiki: Chłopak czy singiel, utrata wagi, wartość netto, rodzina

Gwiazda reality show, Sophie Kasaei, zdobyła sławę, gdy wystąpiła w słynnym programie telewizyjnym MTV UK, „Geordie Shore”. Jest także właścicielką własnej firmy butikowej o nazwie Off the Rails Boutiques, z której zarabia swoją wartość netto. Stała się inspiracją dla fanów poprzez swoją ogromną transformację ciała poprzez utratę wagi. Po jej związku z byłym chłopakiem, obecnie spotyka się ze swoim partnerem.

 Sophie Kasaei Wiki: Chłopak czy singiel, utrata wagi, wartość netto, rodzina

Para często była widziana razem, spędzając czas. W listopadzie 2016 roku została zauważona, gdy spacerowała ze swoim chłopakiem Joelem na plaży w Hiszpanii.

Sophie Kasaei spędza czas ze swoim chłopakiem na hiszpańskiej plaży w listopadzie 2016 r. (Zdjęcie: thesun.co.uk)

Od września 2017 roku sugerowała rozłam, a nawet twierdziła, że ​​to początek jej nowego życia. Na początku listopada 2017 r., kiedy powiedziała magazynowi OK, że

„Plotki to plotki… ale chcę się teraz skoncentrować na mnie”.

W tym samym miesiącu bliskie źródła potwierdziły, że duet się rozstał. Para była na skalistym miejscu, ponieważ obaj ex-flame twierdzili, że zdradzali się nawzajem podczas ich programu. Joel twierdził, że zdradziła go na przyjęciu domowym z Yabbą, który jest James Tindale przyjaciel.

Wyjaśniła również, że Joel zakończył ich sześcioletni związek dzwoniąc przez telefon. Powiedziała też, że zablokował jej możliwość dzwonienia, wysyłania SMS-ów i kontaktowania się z nim w mediach społecznościowych.

Sophie nie jest singlem, randkuje członek obsady?

Zaledwie po czterech miesiącach zerwania z Joelem ma podobno romantyczny związek z Geordie Shore gwiazda Alexander Macpherson. 28-latka spędza z nim czas na planie filmowym Geordie Shore.

Para została nawet zauważona podczas wspólnego picia wina. Para nie wspomniała jednak o związku, a oficjalne potwierdzenie związku ma dopiero pojawić się.

Rodzina Sophie Kasaei

Urodziła się matce o imieniu Eunice Kasaei, z którą łączy ją piękna więź. Życzyła jej, aby w Dniu Matki 2018 podzieliła się swoim zdjęciem. Sophie ma młodszego brata, który również jest DJ-em.

W Boże Narodzenie 2017 r. Sophie opublikowała jej zdjęcie z tatą i bratem, wymieniając ich jako mężczyznę, którego potrzebuje w swoim życiu, co odzwierciedla silną więź z rodzicami i rodziną.

Sophie Kasaei robi zdjęcie swojego taty i brata w Boże Narodzenie 2017. (Zdjęcie: Instagram)

Utrata wagi Sophie

Geordie Shore Gwiazda, Sophie przeszła ogromną utratę wagi, odchudzając się z 10 kg do 8 kg i z sukienki w rozmiarze 16 do ósemki. Sama straciła ponad siedem cali na biodrach.

Była trollowana ze względu na swoją nadwagę, a nawet spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami dotyczącymi jej wagi w dniu swoich urodzin. Następnie zdecydowała się przejść przez rutynę odchudzania i zaczęła skupiać się na swoim ciele.

Krótki życiorys

Sophie Kasaei urodziła się jako Sophia Zarie Kasaei 8 listopada 1989 roku w South Shields w Anglii. Stoi na wysokości 1,55 metra (5' 1'). Posiadająca obywatelstwo brytyjskie, Sophia należy do mieszanych grup etnicznych. Obecnie ma 28 lat zgodnie z wiki.

Zalecane