blog

Sophina DeJesus Bio, Rodzina, Pochodzenie etniczne, Chłopak, Randka lub Samotna, 2017

Kiedy mówimy o gimnastyczkach artystycznych, na szczycie listy pojawia się nazwisko Sophina Saade Dejesus. Zaintrygowała publiczność swoimi ruchami i pozostawiła na nich głęboki ślad. Jest amerykańską gimnastyczką artystyczną i tancerką, która jest najbardziej znana jako wielokrotny All-American i Pac-12 Freshman of the Weeks, a także członek drużyny gimnastycznej UCLA Bruins.

 Sophina DeJesus Bio, Rodzina, Pochodzenie etniczne, Chłopak, Randka lub Samotna, 2017

Podobnie startowała w 2008 US Classic w Houston w Teksasie. Gimnastyczka wystąpiła po raz drugi w The Ellen DeGeneres Show w 2016 roku. Jest głównym trenerem Valorie Kondos Field i będzie kontynuować treningi w 2017 roku.

Czy Sophina z kimś się spotyka? A może jest singielką?

Z tym urokiem i wyglądem Sophiny nie ma mowy, żeby była samotna i spędzała nudne życie. Ujawnijmy; gimnastyczka dzieli piękny związek z chłopakiem Malikiem Ali

Chociaż gwiazda gimnastyki nie lubi rozmawiać z mediami o swoim randkowym romansie, nie mogła ukryć przed mediami społecznościowymi swoich błogich chwil spędzonych ze swoim partnerem.

Sophina pokazała przebłyski uroczych momentów na swoim koncie na Instagramie. W jednym z postów znajdujemy ją owiniętą w ramiona swojego partnera, gdy wpatrują się sobie w oczy z uśmiechami na twarzach.

Krótkie życiorys Sophiny Dejesus:

Gimnastyczka artystyczna i tancerka Sophina Dejesus, lat 22, urodziła się 6 października 1994 roku w San Jose w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się dla rodziców; Jerry Dejesus, który pochodzi z Portorykańczyków i Maria Dejesus, która jest potomkiem Afroamerykanów.

Ma także braci Izaię i Jerry'ego Dejesus oraz siostry; Angelica i Savannah Dejesus w rodzinie. Obywatel amerykański należy do grupy etnicznej Afro-Amerykanie-Puerto Rican i ma prawidłowy wzrost atletyczny 1,52 m.

Zalecane