blog

Sophy Ridge Żonaty, Mąż, W Ciąży, Chłopak, Wzrost, Urodziny

W dziennikarstwie jest dziś wiele kobiet. Te odważne kobiety osiągnęły ogromny sukces, nazwisko i sławę w swoim zawodzie Sophy Ridge jest jedną z nich. Jest właścicielką mediów telewizyjnych ze swoją uroczą i odważną osobowością jako korespondentka polityczna Sky News. Za wyjątkową pracę dziennikarską dziennikarka została obsypana kilkoma nagrodami, w tym Young Journalist of the Year w Royal Television Society Awards, Headline Money Rising Star Award, najwyżej ocenianą kobiecą blogerką polityczną w Total Politics Blog Awards, i więcej.

  Sophy Ridge Żonaty, Mąż, W Ciąży, Chłopak, Wzrost, Urodziny

Za swoje wyjątkowe prace dziennikarskie dziennikarka audycji została obsypana kilkoma nagrodami, w tym Młody Dziennikarz Roku w Royal Television Society Awards, Nagroda Headline Money Rising Star; , Najwyżej oceniana blogerka polityczna dla kobiet w Total Politics Blog Awards i nie tylko.

Sophy Ridge jest mężatką; Mąż pracuje dla krajowej gazety

Amerykańska dziennikarka, Sophy Ridge, jest mężatką. Jest żoną Bena, który pracuje dla ogólnokrajowej gazety. Jej mąż Ben dostaje okazjonalnie Sophy Ridge wyłącznie w Sky News. Chociaż jest notorycznie prywatna, jeśli chodzi o swojego męża, korespondentka polityczna dostrzegła winnice Napa, gdzie w październiku 2015 roku Ben uchwycił zadziwiającą panoramę.

Mąż Sophy Ridge, Ben, z panoramą winnic Napa w październiku 2015 r. (zdjęcie: Instagram)

W 2017 roku w mediach społecznościowych krążyła wiadomość o ciąży Sophy. W jednym ze swoich tweetów potwierdziła swoją ciążę, gdy obserwator zapytał, dlaczego nie występuje na Sky.

  Obraz

Od tego czasu Sophy trzymała z dala od opinii publicznej każdy szczegół dotyczący jej życia prywatnego.

Ile jest warte wynagrodzenie i netto Sophy Ridge?

Sophy zbiera swoją wartość netto dzięki karierze brytyjskiej dziennikarki telewizyjnej. Jak na Szklane drzwi , a Niebo Wynagrodzenie dziennikarza telewizyjnego waha się od 38 000 GBP do 42 000 GBP. Korespondent polityczny Sky News i prezenter w programie „ Sophy Ridge w niedzielę” zarabia trochę lukratywnych wynagrodzeń.

Po ukończeniu studiów w 2006 roku Sophie rozpoczęła karierę jako stażystka reporterska w tabloidowej gazecie Wiadomości ze świata. Początkowo pracowała jako korespondentka ds. konsumenckich i awansowała na korespondenta politycznego.

Dowiedz się więcej: Harry Triguboff Net Worth, żona, rodzina, biografia, fakty

W 2011 r. mieszkaniec Richmond nad Tamizą zaczął pracować jako korespondent polityczny dla Wiadomości z nieba. Pracując w Sky News, miała okazję relacjonować różne historie polityczne i podróżować z premierem do miejsc takich jak Afganistan, Nowy Jork i Brazylia. W Sky News , Ridge był odpowiedzialny za transmisję konferencji partyjnych i odegrał znaczącą rolę w relacjach kanału z wyborów w USA.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sophy Ridge (@sophyridge)

Obecnie Sophy jest prezenterką programu, Sophy Ridge. Wykazuje również żywe zainteresowanie polityką i otwarcie wspierała Hilary Clinton podczas wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku.

Hilary przegrała wybory prezydenckie z Trumpem, ale za przegraną kandydata przypisywała seksizm. W swojej książce przedstawiła swoje poglądy polityczne Kobiety, które kształtowały politykę, opublikowana 23 marca 2017 r. Sophy w swoim politycznym przedsięwzięciu opisuje rolę kobiet w świecie politycznym.

Krótki życiorys

Ridge urodził się w 1984 roku w Richmond upon Thames w Londynie. Podobno obchodzi swoje urodziny 16 października. Oboje rodzice Ridge'a są nauczycielami, a ona ma młodszego brata. Sophy należy do narodowości brytyjskiej. Oboje rodzice Ridge'a są nauczycielami, a ona ma młodszego brata.

Przeczytaj także: Jan Koum Wiki: żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, rodzina, wartość netto, dom

Sophy ukończyła St Edmund Hall w Oksfordzie i w krótkim okresie swojej kariery odniosła ogromny sukces dziennikarski.

Zalecane