blog

Sorcha Cusack Wiki: mąż, rodzina, wartość netto

Irlandzka aktorka Sorcha Cusack słynie z tytułowej roli Jane Eyre w telewizyjnym dramacie BBC z 1973 roku, Jane Eyre. Zagrała także postać Helen Connor w British Soap Opera, Coronation Street w 2008 roku. Znana jest również z roli w filmie Guya Ritchiego Snatch (2000). Jest żoną swojego męża aktora i ma dwoje dzieci.

 Sorcha Cusack Wiki: mąż, rodzina, wartość netto

Jaka jest wartość netto Sorchy Cusack?

69-letnia irlandzka aktorka zebrała większość swojej wartości netto ze swojej kariery aktorskiej od 1973 roku. Podniosła swoje zarobki dzięki roli sędziego Dickie w irlandzkim filmie komediowym z 2014 roku, Boys D'Movie pani Brown. Zabawny film powstał przy budżecie wynoszącym 3,6 miliona funtów, co dało ogromną kolekcję kasową w wysokości 28,8 miliona dolarów.

Była także częścią dramatu teatralnego Irish Playwright 1998, Na bagnach kotów .

Sorcha Cusack (po lewej) z aktorką Holly Hunter w Wyndham's Theatre w Londynie w 2004 roku (Gettyimages.com)

Na zdjęciu Sorcha jest widziana z amerykańską aktorką Holly Hunter, która w 2004 roku wcieliła się w postać Hester Swane w Wyndham's Theatre w centrum Londynu.

Żonaty z mężem aktora; Jej syn sprzeciwia się rodzinnej tradycji

Irlandzki wykonawca jest żonaty z Korona aktor, Nigel Cooke. Mają dwoje dzieci; syn o imieniu Liam i córka o imieniu Beth Cooke. Liam zajmuje się produkcją mebli, w przeciwieństwie do rodzinnej kariery w przemyśle rozrywkowym.

Jednak jej córka, Beth, podziela pasję do aktorstwa i jest również uznawana za rolę Emmy Moody w brytyjskim serialu telewizyjnym 2014, Podejrzenia pana Whichera .

Według wywiadu Cusack z Pressreaderem w 2017 r. jej córka nigdy nie wzięła od matki żadnych przewodników po aktorstwie. Sorcha dalej ujawnia, że ​​ona i jej mąż lubią spędzać czas na planach filmowych.

Rodzina: ojciec zmarł po chorobie neuronowej

Sorcha Cusack jest drugą córką zmarłych artystów, Cyrila Cusack i Maureen Kiely. Jej ojciec, Cyril, był irlandzkim aktorem, który zmarł w wieku 82 lat w Burlington Lane w Chiswick w październiku 1993 roku po zdiagnozowaniu choroby neuronu ruchowego.

Jej matka, Maureen, była również irlandzką aktorką najlepiej zapamiętaną z brytyjskiego filmu z 1947 roku, Dziwny mężczyzna . Płodna aktorka zmarła 18 grudnia 1977 w Dublinie i została pochowana na cmentarzu Saint Fintan's w Sutton w Irlandii.

Cusack ma czworo rodzeństwa i przyrodnią siostrę, dwie siostry o imionach Sinead i Niamh Cusack oraz dwóch braci, Paula i Pádraiga Cusacków. Ma też inną przyrodnią siostrę, Catherine Cusack ze związku jej ojca z damą o imieniu Mary Rose Cunningham. Podczas wywiadu dla Guardiana w 2011 r. , Cusack zdradza, że ​​po śmierci ojca jest znacznie bliższa swojej przyrodniej siostrze Catherine.

Jej siostry są uznanymi aktorkami, podczas gdy jej bracia są producentami.

Krótki życiorys

Sorcha Cusack urodziła się 9 kwietnia 1949 r. w Dublinie w Irlandii zgodnie z wiki. Znak urodzenia irlandzkiej aktorki to Baran. Sorcha, lat 59, stoi na wysokości 1,65 metra (5' 5 cali).

Zalecane