blog

Spensha Baker Wiki: wiek, urodziny, wzrost, rodzice, głos, randki, fakty

San Antonio Native, Spensha Baker, jest jedną z ostatnich uczestniczek amerykańskiego programu wokalnego The Voice w jego 14. sezonie. Piosenkarka Power Pact wzięła udział w przesłuchaniu do programu reality, śpiewając piosenkę Beatlesów Blackbird i została wysoko oceniona przez sędziów, w tym Kelly Clarkson, Adama Levine'a Blake'a Shelton i Alicia Keys. Chociaż była związana z innymi uczestnikami podczas swojego pobytu w The Voice, nie lubi randkować i raz po raz wspomina, że ​​koncentruje się na swojej karierze.

 Spensha Baker Wiki: wiek, urodziny, wzrost, rodzice, głos, randki, fakty

Życie osobiste: Czy Spensha randkuje?

Spensha zawsze stawiała na swoją karierę przede wszystkim. Chce osiągnąć więcej w swojej muzycznej karierze i nie jest pochłonięta żadnymi związkami ani romansami. Jej tweet z 2012 roku stwierdza również, że jest singielką i nie ma żadnego chłopaka. Wspomniała również, że jest skupiona na swojej karierze.

Piosenkarka podzieliła się również postem walentynkowym w 2018 roku dla wszystkich samotnych pań i wysłała serdeczną wiadomość dla samotnej kobiety, mówiąc, aby nigdy nie tracić nadziei i czekać na odpowiedniego faceta we właściwym momencie.

Spensha miała podobno spotykać się z innym zawodnikiem Terrence'em Cunninghamem. Rzekomy romans między kolegami wyszedł na światło dzienne, gdy inni uczestnicy, Pryor Baird, Kaleb Lee, Rayshun LaMarr i Jackie Foster również potwierdzili tę wiadomość. Jednak Spensha nie ujawniała swojego chłopaka.

Rodzina i rodzice

Rodzice Spenshy nazywają się Wayne i Marcy Baker. Jej ojciec pracuje jako siły zbrojne USA, a jej matka jest przedsiębiorcą, a także pełni funkcję menedżera córki.

Piosenkarka uwielbia publikować zdjęcia z członkami swojej rodziny. 25 kwietnia 2018 r. udostępniła zdjęcie swoich rodziców i wspomniała, że ​​są najpiękniejszymi ludźmi na planetach.

Krótkie bio i fakty

Spensha Baker obchodzi swoje urodziny 18 stycznia. Ma 25 lat i urodziła się w 1993 roku. Spensha uczęszczała do Judson High School w San Antonio i ukończyła angielski, zintegrowaną fizykę, geometrię i chemię. Ma 1,73 m (5 stóp 7”) wzrostu i należy do mieszanej grupy etnicznej.

Zalecane