blog

Stacy London Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Włosy

Jeśli chodzi o wygląd osobisty, kobiety są zawsze świadome i przez większość czasu nie mają pewności, w co powinny się ubrać, zanim udają się w dowolne miejsce. Stacy London jest stylistką/konsultantką modową, autorką i redaktorką magazynu, która bardzo ułatwia kobietom szukanie odpowiednich porad dotyczących sukienek i stylów. Wszyscy rozpoznają ją z serialu What Not To Wear, w którym zmienia wygląd różnych kobiet zgodnie z ich osobowością.

 Stacy London Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto, Włosy

Kariera i postęp:

Stylistka rozpoczęła karierę jako asystentka mody w magazynie Vogue. Zwiększyło to jej możliwości i zdobyło stanowisko starszego redaktora działu mody w Mademoiselle. Jej niezwykle udana kariera składa się z prac w wielu znanych publikacjach modowych i stylizacji dla takich gwiazd jak Kate Winslet i Liv Tyler. Współpracowała również z projektantami, takimi jak Rebecca Taylor, Ghost i Vivienne Tam.

Brała udział w kilku kampaniach reklamowych, takich jak Procter & Gamble, CoverGirl, Suave, Target, Levi Strauss & Co. Swatch i Calvin Klein. Od 2017 roku, podobnie jak jej poprzednia praca nad TLC, What Not To Wear, prowadzi program Love, Lust or Run, który również okazuje się popularny wśród ludzi.

Ile zarobiła Stacy?

Jej praca pomogła wielu kobietom z całego świata. Ulubiony amerykański ekspert od stylu również awansował finansowo z zawodu, który przyczynił się do powstania znakomitej wartości netto w wysokości 8 milionów dolarów. Pracowała w niemal wszystkich kluczowych publikacjach i domach mody w swojej długiej i prosperującej karierze. Jest gospodarzem butów Love, Lust or Run w TLC i ma swój segment w programie NBC Today.

Jest uznaną stylistką i brała udział w wielu programach typu talk show i wywiadach w programach informacyjnych. Jest aktywnym zwolennikiem American Cancer Society i Triple Negative Breast Cancer Foundation i zapewnia metamorfozy dla osób, które przeżyły podwójną mastektomię. Jest również w zarządzie 96 Magnolia i jest rzecznikiem National Psoriasis Foundation.

Czy Stacy ma jakiś plan ślubu?

Stacy zmagała się w przeszłości z kilkoma zaburzeniami i problemami zdrowotnymi, ale teraz wyzdrowiała. Była jedną z najbardziej stylowych nowojorczyków w 2010 roku, co oznacza, że ​​nie ma nic, co mogłoby przeszkodzić jej w znalezieniu osoby, której pragnie w swoim życiu.

Stylistka celebrytek i konsultantka modowa nie wyszła za mąż do tej pory. Ma już 48 lat, ale mówi, że nie ma na to żadnych planów. Opisuje siebie jako prawdziwie niezależną i pamięta swoją feministyczną matkę, która wyszła za mąż, miała dzieci, rozwiodła się i zrobiła karierę dla siebie. Problemy zdrowotne, z jakimi borykała się wcześniej w życiu i incydent w życiu matki, mogły ukształtować jej myślenie o małżeństwie i posiadaniu męża.

Chociaż czuje, że się postarzała i nie może tego uniknąć, nie sprawia to, że jest bardziej chętna do związku lub zamążpójścia. Mówi, że nie zawsze jest pewna, gdzie lub do kogo należy. Obecnie jest samotna i nie ma żadnych znanych incydentów z jej randkowaniem lub posiadaniem chłopaka. Pogłoski o tym, że jest lesbijką, najprawdopodobniej są nieprawdziwe.

Krótki życiorys:

Stacy London, obecnie w wieku 48 lat, urodziła się 25 maja 1969 w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się dla rodziców Victoria i Herb London, prezesa Hudson Institute. Ukończyła Vassar College z podwójnymi specjalizacjami z filozofii XX wieku i literatury niemieckiej. Amerykanin należy do rasy białej. Piękna i elegancka kobieta nosi najlepiej dopasowane stylowe nowe pagórki, które idealnie pasują do jej wyglądu i osobowości. Długie kosmyki białych włosów z paska sprawiają, że wygląda jeszcze bardziej elegancko i tajemniczo.

Zalecane