blog

Stan Cadwallader Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto, teraz - wszystko o mężu Jima Naborsa

Życie Stana Cadwalladera, znanego głównie jako miłość Jima Naborsa, zmieniło się, gdy małżeństwa osób tej samej płci stały się legalne w Waszyngtonie w 2012 roku. Jako para, Stan i Jim nie mogli dłużej czekać i w końcu spełnili swoje życiowe marzenie o byciu prawowity partner prawdziwy. Jednak nawet po prawie czterech dekadach szczęśliwa chwila nie trwała wystarczająco długo dla dwojga.

 Stan Cadwallader Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto, teraz - wszystko o Jimie Naborsie' Husband

Wgląd w fascynujące małżeństwo Stana

Stan Cadwallader poślubił swojego 82-letniego partnera, Jima Naborsa 13 stycznia 2013 r., po tym, jak spotykał się z nim przez ponad 38 lat. Stan miał 64 lata, kiedy w końcu odbyła się ceremonia.

Stan i Jim przebyli całą drogę do stanu Waszyngton, gdzie małżeństwa homoseksualne stały się legalne na początku grudnia 2012 roku i wzięli ślub w Fairmount Olympic Hotel w Seattle. Ceremonia odbyła się prywatnie z kilkoma przyjaciółmi w ich pokoju hotelowym.

Stan Cadwallader” ze swoim partnerem Jimem Naborsem (zdjęcie: hawaiinewsnow.com)

Kiedy wiadomości z Hawajów próbowały przeprowadzić wywiad z nowożeńcą parą w kamerze w 2013 roku, Jim wyraźnie odmówił i zamiast tego udzielił wywiadu na telefon. Jim powiedział Hawaii News wyłącznie przez telefon, że są razem od 38 lat i nie wstydzi się ludzi, którzy wiedzą o ich małżeństwie. Ponadto powiedział, że jest zachwycony i błogosławiony, że ma partnera przez tak długi czas.

Para spotkała się po raz pierwszy w 1975 roku, kiedy Stan pracował jako strażak w Honolulu. W końcu zaczął pracować dla Jima i nawiązał przyjacielskie relacje.

Jim powiedział w wiadomościach z Hawajów, że był otwarty na bycie gejem wobec swoich współpracowników i przyjaciół, ale nigdy nie ujawnił się publicznie w mediach aż do 2012 roku, kiedy poślubił swojego towarzysza. Powiedział dalej, że wcześniej jako para nie mieli żadnych praw i czekali, aż małżeństwa osób tej samej płci będą legalne w Waszyngtonie.

Tragiczna śmierć Stana Partnera

Towarzysz Stana, Jim, cierpiał na problemy zdrowotne od 1972 roku, co ograniczało jego zdolność do podróżowania. W 1994 roku Jim przeszedł przeszczep wątroby po tym, jak zachorował na zapalenie wątroby typu B. W maju 2012 przeszedł udaną operację na otwartym sercu.

Ale, według Stana, zdrowie Jima pogarszało się przez większą część ostatniego roku. A w wieku 87 lat, 30 listopada 2017 roku, Jim zmarł spokojnie w swoim domu w Honolulu na Hawajach w USA.

Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych wydał oświadczenie w sprawie śmierci Jima, honorując go jako jednego z nielicznych, którzy kiedykolwiek otrzymali tytuł Honorowego Marine. Stan, pamiętając, że jego partner powiedział CBS News tego samego dnia swojej śmierci, że Jim był wspaniałym człowiekiem i będzie mu bardzo brakować. Dodał ponadto, że utrata Jima wydaje się być z przyczyn naturalnych.

Ile jest warte netto Stana?

Teraz na emeryturze Stan Cadwallader miał kiedyś pracę jako strażak w Honolulu. A po spotkaniu z aktorem Jimem Naborsem zaczął z nim współpracować jako wspólnik biznesowy. Jim jest najbardziej znany jako Gomer, żołnierz piechoty morskiej w komedii CBS, która trwała pięć sezonów w latach sześćdziesiątych.

Wartość netto Stana jest nadal niejasna; jednak jego partner Jim zgromadził w swojej karierze całkiem niezłą sumę pieniędzy. Były amerykański aktor i piosenkarz, Jim, miał 15 milionów dolarów netto.

Krótki życiorys

Stan Cadwallader był z zawodu strażakiem w swoim rodzinnym mieście Honolulu. Urodził się w roku 1948, gdy miał 64 lata, kiedy ożenił się ze swoim długoletnim partnerem w 2013 roku. Jednak dokładna data urodzenia jest nadal nieznana. Ponadto na jego stronach wiki nie ma dostępnych informacji na temat jego rodziny i wykształcenia.

Zalecane