blog

Stan Verrett Żonaty, Żona, Rodzice, Wynagrodzenie, Wartość netto, Bio, Wzrost

Przez ostatnie siedem lat widzowie ESPN liczyli na to, że Stan Verrett przetrwa noc. I podczas gdy inne filary sportowego ruchu Walta Disneya odeszły, ten duet nie będzie jednym z nich. Urodził się 9 sierpnia 1967 roku w Nowym Orleanie i zasłynął jako „Stan the Man”. Jednak jego dom z dzieciństwa został zniszczony przez huragan Katrina.

 Stan Verrett Żonaty, Żona, Rodzice, Wynagrodzenie, Wartość netto, Bio, Wzrost

Jaka jest kariera i ścieżka Stana?

Stan dołączył do ESPN jako gospodarz ESPNEWS we wrześniu 2000 r., w marcu 2009 r. udał się do nowego zakładu produkcyjnego firmy w Los Angeles, aby wspólnie z Neilem zakotwiczyć edycję SportsCenter o godzinie 1 w nocy ET.

Przed przejściem do ESPN pełnił funkcję weekendowego gospodarza sportowego i dziennikarza w WDSU-TV i filii NBC w swoim rodzinnym mieście. Poza tym pracowała również jako gospodarz i reporter sportowy w Norfolk, w WVEC-TV i WAVY-TV. Ten człowiek jest również najwyżej ocenianą osobowością programów porannych na wielu kanałach.

Ile jest wart Stan?

Wartość netto Stana w 2016 roku wynosi w przybliżeniu ponad 5 milionów dolarów, a także donosi, że zarobił ponad 500 tysięcy dolarów w przeliczeniu na roczną pensję z jego pracy, którą już opisaliśmy jego karierę i zawód.

Oprócz gospodarza i spikera sportowego ma także własny klub akademicki w swoim rodzinnym mieście, Nowym Orleanie, skąd hoduje dobrego gracza sportowego. A także zainwestował w kilka innych dzieł, a także zdeponował rynki akcji.

Dlaczego jeszcze się nie ożenił?

Ludzie są chętni i muszą wiedzieć o prywatnym profilu, plotce, a także romansie dotyczącym życia tej osobowości. Ponieważ Stan zaczął tam służyć jako gospodarz, zebrał wielu swoich fanów, zwłaszcza fanek, ze względu na jego style prezentacji i umiejętności pracy, a także jego przystojny wygląd. Do tej pory nie wyraził swojej prawdziwej opinii i poglądów na pasję wśród ludzi.

Ten człowiek nie ogłosił publicznie swojego faktycznego pola zainteresowań, pasji i swojej pracy, a także nie powiedział do tej pory o swoim randkowaniu i dziewczynie, a nawet nie wyjaśnił, że to jego romans.

Wygląda więc na to, że do tej pory nie był żonaty, ale czasami krążyły plotki o jego żonie i rozwodzie, ale nigdy nie przyjął wiadomości.

Krótkie bio i pochodzenie etniczne:

Jest bardzo nienaganną osobowością medialną, a ludzie nazywali go niewinną kotwicą. Ma narodowość amerykańską i ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ ma rodziców innego pochodzenia, jego ojciec z USA, a matka z Afryki. Verrett ma wysoki wzrost ponad 5 stóp i 11 cali, a także ma dobrze utrzymany kształt i rozmiar ciała.

Zalecane