blog

Stan Wawrinka Wiki, Żonaty, Rozwód, Dziewczyna, Córka, Życie osobiste

Kiedy fani zakorzeniają „Stanimal”, byli świadkami jednego z najsilniejszych backhandów na świecie lub jednego ze słynnych ofensywnych backlinerów. Były świat nr 3, Stan Wawrinka jest często nazywany „Wielkim Latecomerem w tenisie”, ma imponujący gabinet 16 tytułów, w tym trzy prestiżowe Grand Slam (australijski, francuski i US Open). Szwajcarski tenis jest często znany z mocnego serwisu, w którym jego najszybszy serwis zanotował zdumiewające 232 km na godzinę.

  Stan Wawrinka Wiki, Żonaty, Rozwód, Dziewczyna, Córka, Życie osobiste

Ile jest warte netto Stana?

„Stanimal” ma na swoim koncie trzy Wielkie Szlemy, Złoty Medal i tytuł ATP Masters, zgromadził ogromną wartość netto. Obecny świat nr 5 również zwiększa swoją wartość netto dzięki różnym reklamom marki. Wartość netto szwajcarskiego gracza osiąga przyzwoitą wysokość 12,5 miliona dolarów.

Odkryć: Braun Strowman Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Tatuaż

Stanimal, który przeszedł na zawodowstwo w 2002 roku, był trenowany przez innego trenera, w tym Dimitriego Zavialoffa, Petera Lundgrena, Magnusa Normana i Paula Annacone. Jego gablota jest wypełniona trofeami i trzema trofeami wielkoszlemowymi australijskimi (2014), francuskimi (2015) i US Open (2016). Ponieważ brakuje tylko Wimbledonu, aby ukończyć jego trofea Grand Slam, desperacko próbuje zrobić znak, ale nie wyszedł poza ćwierćfinały.

Najwyższy czas w jego karierze był wtedy, gdy pokonał #1 we wszystkich swoich trzech okazjach, aby dotrzeć do finału Wielkiego Szlema, który ostatecznie wygrał. Szwajcar znany ze swojego silnego bekhendu znacznie poprawił swój forhend, czyniąc go śmiercionośną bronią w wolejach i serwisie. W lipcu 2006 roku zdobył tytuł ATP przeciwko Novakowi Djokovicowi, który przeszedł na emeryturę z powodu zmęczenia. W 2008 roku połączył siły z Rogerem Federerem na letnich igrzyskach olimpijskich, aby zdobyć złoto w deblu mężczyzn.

Jego nadzieja na ukończenie Wielkiego Szlema spadła, gdy rozbił się w pierwszej rundzie Wimbledonu 2017. Przegrał z Daniilem Miedwiediewem, 49. rozstawionym graczem w zestawie 3-1, gdzie przez cały mecz walczył z kontuzją lewego kolana. Potwierdził tę wiadomość po przerwie od tenisa na leczenie.

Życie osobiste: z kim Stan spotyka się po rozwodzie?

Gwiazda tenisa Stan spotyka się z chorwacką zawodową tenisistką Donną Vekic. Rzeczywista data rozpoczęcia randkowania jest nieznana. Jak potwierdza tenisworldusa.org, Stan zawsze był inspiracją dla swojej dziewczyny Donny. Powiedziała, że ​​Stan bardzo ją motywuje w każdej sytuacji. Jej chłopak, zwycięstwo Stana nad Dymitrowem, również wzmocniło jej pewność siebie.

Zobacz więcej: Dylan Ratigan Wiki: Żonaty, Żona, wesoły, Net Worth

Stan i jego pani często obnoszą się ze zdjęciami w mediach społecznościowych. 6 maja 2017 r. wraz z Donną wzięli udział w Mutua Madrid Open. Donna często wyraża swoją miłość do Stana w mediach społecznościowych i dzieli się chwilą spędzoną razem na Instagramie.

Donna przesyła zdjęcie, na którym przytula swojego chłopaka, Stana (zdjęcie: Instagram)

Niedawno, w urodziny Donny, Stan życzył jej, aby przesłała swoje przytulne ujęcie. Zdjęcie potwierdziło, że para utrzymuje ze sobą zdrową więź.

Przed umawianiem się z Donną, Stan był żonaty ze szwajcarskim reporterem telewizyjnym i modelem Ilhamem Vuilloud 15 grudnia 2009 roku. Dwa miesiące po złożeniu przysięgi ślubnej para powitała swoją córeczkę o imieniu Alexia 12 lutego 2010 roku.

Prawie rok później, 4 stycznia 2011 roku, Stan rozstał się z żoną. Później para na krótko ponownie się ze sobą zjednoczyła, ale ich związek nie przetrwał długo i całkowicie rozstali się 19 kwietnia 2015 roku, składając wniosek o rozwód.

Nie przegap: Bernice Burgos Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Córka, Pochodzenie, Wartość netto

Krótki życiorys

Stan urodził się pod nazwiskiem Stanislas Wawrinka 28 marca 1985 r. w Lozannie w Szwajcarii. Posiada podwójne obywatelstwo niemiecko-szwajcarskie. „Stan The Man” urodził się z niemieckim ojcem Wolframem Wawrinką i Szwajcarką Isabellą, która jest pedagogiem i rolnikiem biodynamicznym.

Stan stoi na wysokości 6' (1,83 metra). W wieku piętnastu lat porzucił szkołę, aby kontynuować karierę w tenisie. Szwajcarski Maestro ma na ciele dwa tatuaże. Wawrinka ma włoski napis na lewym ramieniu, który mówi: „Kiedykolwiek próbował, nigdy nie powiódł się, bez względu na to, spróbuj ponownie, porażka, porażka lepiej”. Na prawym ramieniu ma również tatuaż z imieniem swojej córki.

Zalecane