blog

Stand-up Komik Nate Bargatze Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Nate Bargatze jest jednym z najbardziej niedocenianych, uwielbianych komików i aktorów stand-upowych w kraju. Zrobił kilka koncertów, tras i innych występów, aby zdobyć satysfakcjonującą sławę. Był określany przez bardzo duże nazwiska, takie jak Jimmy Fallon, Marc Maron i Jim Gaffigan. Jest jednym z najbardziej utalentowanych komików, który jest bardzo niedoceniany, więc dowiedzmy się o nim więcej.

  Stand-up Komik Nate Bargatze Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Był określany przez bardzo duże nazwiska, takie jak Jimmy Fallon, Marc Maron i Jim Gaffigan. Jest jednym z najbardziej utalentowanych komików, który jest bardzo niedoceniany, więc dowiedzmy się o nim więcej.

Czy on jest żonaty, czy spotyka się z dziewczyną?

Nate, który ma teraz 40 lat, jest żonatym facetem. Chociaż ukrywał tożsamość swojej żony, komik stand-upowy wspomniał w swoim tweecie w lutym 2018 roku, że on i jego żona są małżeństwem od 2007 roku. Razem mają córkę o imieniu Harper Blair, która urodziła się w lipcu 2012 roku. przywitał swoją wiązkę radości, podzielił się zdjęciem nowonarodzonego malucha i tryskał, że był to dla niego wspaniały dzień.

Przeczytaj to: Devin Booker Wiki, dziewczyna, pochodzenie etniczne, wynagrodzenie, wartość netto

Komik, pochodzący z rodziny South Baptist Christtain, w kwietniu 2014 roku wybrał się z córką na wesele. Nosił Harper na ramieniu i żartobliwie wspominał o koniu jako matce swojego dziecka.

Jego wartość netto i wynagrodzenie:

Ponieważ Nate Bargatze nie jest tak wielkim celebrytą ani komikiem, mimo że jest bardzo utalentowany w okolicy, nie ma w nim zbyt wiele, jeśli chodzi o jego finanse. Jego wartość netto i wynagrodzenie są nadal sprawdzane i dlatego nie mogą zostać zarchiwizowane. Wiemy, że średnia roczna pensja 18,6 dolarów za godzinę, czyli około 30 000 dolarów rocznie, podczas gdy Netflix, Comedy Central i HBO mogą płacić od 20 000 do 150 000 dolarów w zależności od programu. Podobnie, wysokiej klasy wycieczki komediowe, takie jak „Oddball Fest”, mogą płacić w granicach 7500-12000 dolarów za występ, podczas gdy headliner może zarobić dziesięć razy więcej.

Zobacz: Stan Wawrinka Wiki, Żonaty, Rozwód, Dziewczyna, Córka, Życie osobiste

Nate Bargatze odnosi sukcesy, wykonując stand-upy w różnych sektorach. Był częścią „Clean Cut Comedy Tour” Jimmy’ego Fallona. Bardzo lubi też występować w komedii dla amerykańskich żołnierzy w Iraku i Kuwejcie. Wspominał o nim także Marc Maron z „Rolling Stones”, który powiedział, że Nate jest „komiks, który powinien być duży”. Podobnie Jim Gaffin powiedział magazynowi Esquire, że Nate jest jednym z najlepiej zapowiadających się komiksów.

Krótki życiorys i Wiki

Nate Bargatze urodził się w Old Hickory w stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych z amerykańskiego pochodzenia etnicznego. Dane osobowe, takie jak jego wzrost, również są nadal oceniane. Jego rodzina odegrała dużą rolę w jego karierze, ponieważ jego ojciec był klaunem, który został magikiem.

Możesz polubić: Troy Aikman Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

W tym samym roku wygrał zarówno Festiwal Komedii w Nowym Jorku, jak i Festiwal Komedii w Bostonie, co jest punktem kulminacyjnym jego kariery. Możesz dowiedzieć się o nim więcej z jego prywatnej strony internetowej i Twittera.

Zalecane