blog

Status żony i małżeństwa Kavana Smitha | Rodzina, wartość netto, wysokość

Kanadyjski aktor Kavan Smith zaprezentował swoje aktorstwo w wielu filmach i programach telewizyjnych, w tym Stargate Atlantis (2004-09), When Calls the Heart (2014-obecnie), Baby Bootcamp (2014), The Perfect Bride (2017) i nie tylko. Oprócz aktorstwa, Kavan próbował również szczęścia w pisaniu scenariuszy, a nawet napisał scenariusz do filmu Hallmark Channel z 2019 roku, Love on the Menu.

 Status żony i małżeństwa Kavana Smitha | Rodzina, wartość netto, wysokość

Oprócz aktorstwa Kavan próbował również szczęścia w pisaniu scenariuszy, a nawet napisał scenariusz 2019 Kanał Hallmark film, Miłość w menu .

Sekretny temat życia małżeńskiego i żony, informacje o dzieciach

Kavan Smith od kilku lat jest żonaty, ale nadal potrzebuje zgody żony, aby publicznie opowiadać o ich związku. Do tej pory nie wspomniał nawet o dacie ani roku ślubu, bo żona mu na to nie pozwala.

Życie małżeńskie prezentera sportowego:- John Sterling Wiki, Żonaty, Żona, Dzieci, Wynagrodzenie

Jednak aktor ujawnił za pośrednictwem tweeta z 4 maja 2011 r. szczegóły dotyczące tego, jak poznał swoją żonę. Kavan najwyraźniej spotkał swoją żonę podczas wolontariatu w ośrodku terapeutycznym.

A teraz, wiele lat później, para jest rodzicami dwójki dzieci w swojej rodzinie, z których jedno jest synem.

Szczegóły dotyczące wartości netto

Od 2020 r. Kavan zabezpieczył wartość netto w wysokości 800 tysięcy dolarów. Fortuna aktora pochodzi z jego prac w przemyśle rozrywkowym.

 kavan-smith-pascale-hutton

Kavan Smith w scenie z Kiedy woła serce u boku Pascale Hutton (zdjęcie: IBTimes)

Kavan rozpoczął karierę aktorską od filmu science fiction z 2000 roku, Misja na Marsa . Od tego czasu brał udział w wielu udanych i cenionych przez krytykę projektach, takich jak Smallville , 4400 (2004), Nadprzyrodzony (2005), Eureka (2006), Sanktuarium (2007), Dość legalne (2011), Łobuz (2013), Miłość w menu (2019) i tak dalej.

Biografia Kavana Smitha: wiek, wykształcenie, wzrost, rodzina

Kavan Smith stoi wysoki na wysokości pięciu stóp osiem cali (1,73 m).

Pochodzący z Edmonton w Kanadzie aktor urodził się 6 maja 1970 roku. Jego rodzina rozpadła się po rozwodzie ojca i matki June Hawk, na którym on i jego brat wychowywali się pod opieką ojca.

Pokaż biografię gospodarza:- Carla Ferrell Wiki: wartość netto, status małżeński, nieznane fakty | Bio

Później, kontynuując naukę, Kavan wstąpił na uniwersytet po ukończeniu szkoły średniej. Ale zrezygnował po około roku. W końcu uczęszczał na Mount Royal University i ukończył z dyplomem sztuki.

Szybkie fakty o Kavan Smith

  • Aktor lubi gotować i jest doskonałym kucharzem.
  • Jego ulubionym filmem jest Casablance, który obejrzał prawie 200 razy.
  • Kavan to Byk po swoim znaku zodiaku.
  • Uczył się sztuk walki przez około 15 lat.

Zalecane