blog

Stedman Graham, Oprah Winfrey Partner's Wiki: Wartość netto, dzieci, pochodzenie etniczne

Stedman Graham jest dyrektorem generalnym firmy marketingowej i konsultingowej S. Graham & Associates. Oprócz tego jest mówcą motywacyjnym, który inspiruje ludzi ze wszystkich sfer życia do osiągania większych sukcesów w swojej dziedzinie. Amerykański biznesmen znany jest od 32 lat jako niezachwiany partner popularnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey. Nie tylko udany związek, ale był w stanie zgromadzić ogromną wartość netto, głównie dzięki swojej firmie marketingowej i konsultingowej S. Graham & Associates w Chicago.

 Stedman Graham, Oprah Winfrey Partner's Wiki: Net Worth, Kids, Ethnicity

Ile ma wartość netto Stedmana?

Stedman Graham zgromadził ogromną wartość netto w wysokości 10 milionów dolarów. Był w stanie zgromadzić tak ogromną wartość netto, głównie dzięki swojej firmie marketingowej i konsultingowej S. Graham & Associates w Chicago. Jest także autorem blisko kilkunastu książek wydanych w latach 1955-2012, które wzbogaciły jego bogactwo. Niektóre z jego godnych uwagi książek to Nastolatki mogą to osiągnąć: Dziewięć kroków do sukcesu, możesz to osiągnąć Codzienny oraz Poczta Huffingtona. Od ponad trzech dekad prowadzi wystawne życie wraz ze swoją partnerką Oprah.

Oprah Winfrey ma wielką wartość netto w wysokości 3,2 miliarda dolarów. Swoje bogactwo ujarzmiła głównie z występów telewizyjnych i inspirujących książek. Zarabia rocznie 315 milionów dolarów ze swojej lukratywnej branży medialnej.

Błogie życie randkowe z partnerem Oprah przez 32 lata

Stedman i Oprah poznali się w 1986 roku na jakiejś imprezie charytatywnej. Właśnie uruchomiła swój program Oprah Winfrey Show w tym czasie. Wtedy ich niezachwiany związek pojawił się przed światem. Para dzieli się teraz miłością od ponad dekady.

Poprzednie nieudane małżeństwo Stedmana

Biznesmen Stedman ożenił się z Glendą w 1974 roku. Stedman i jego żona, w separacji, wymienili przysięgę podczas skromnej ceremonii ślubnej. Zostali rodzicami córki o imieniu Wendy Graham, która urodziła się w 1975 roku. Gdy związek stał się kwaśny, para rozstała się z rozwodem. Wendy mieszkała z matką i ojczymem Paulem Luskiem w Teksasie, dopóki nie wyszła za mąż.

Wendy zaręczyła się w 2002 roku z Shermanem Galbreathem, ale niestety utonął podczas pływania na wakacjach na Wyspach Wirginii. Jej strata przygnębiła jej rodzinę, ale jej ciemne dni nie trwały długo. Wendy, która ma obecnie 43 lata, poślubiła 30-letniego inżyniera Bradleya Kerwina Greene'a w Chicago 28 marca 2015 r. podczas duchowej ceremonii. Nowożeńcy mieli piękną córeczkę o imieniu Cadence w czerwcu 2015 roku.

Stedman Graham umawiał się z prezenterką Chicago Robinsonem w latach 1982-1985. Powiedziała, że ​​Stedman jest nieśmiały w małżeństwie z powodu swojego wcześniejszego fatalnego życia małżeńskiego z Glendą. Stali się dobrymi przyjaciółmi nawet po rozstaniu.

Krótki życiorys

Stedman Graham urodził się 6 marca 1951 roku. Dorastał w Whitesboro New Jersey z pięciorgiem rodzeństwa. Mówca publiczny Stedman ma obywatelstwo amerykańskie i należy do grupy etnicznej Afroamerykanów. Jego ojciec Stedman Graham senior był malarzem i wykonawcą. Jego matka Mary Jones Graham była gospodynią domową.

Stedman ukończył szkołę w Middle Township High. Wysoki na 2,01 m (6' 7 cali) Stedman był wówczas jednym z najlepszych koszykarzy w swojej drużynie. Ukończył Hardin-Simmons University w Abilene w Teksasie w 1974 roku z dyplomem z pracy socjalnej. W 1979 roku Stedman ukończył Ball State University w Muncie, uzyskując tytuł magistra pedagogiki.

Zalecane