blog

Stephanie Abrams Wiki, mąż, rozwód, chłopak, randki i wynagrodzenie

Amerykańska prognosta pogody Stephanie Abram urodziła się 27 października 1978 roku w Miami na Florydzie. Jest znana jako meteorolog z amerykańskiej telewizji. Od 2003 roku współpracuje z kanałem Weather Forecast. Abram jest członkiem National Weather Association i American Meteorological Society. Stephanie obsługuje obecnie The Weather Channel (TWC). Pracowała również jako reporterka na żywo podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Kanadzie.

 Stephanie Abrams Wiki, mąż, rozwód, chłopak, randki i wynagrodzenie

Edukacja, kariera i wczesne życie:

Stephanie ukończyła szkołę średnią w Forest Hill Community High School. Po ukończeniu liceum wstąpiła na University of Florida w Gainesville i ukończyła Bachelor of Science z geografii oraz specjalizację z matematyki. Abram dodał również drugi stopień licencjata meteorologii z Florida State University w Tallahassee. Karierę rozpoczęła w WTXL jako meteorolog pracujący jako meteorolog na antenie w 2003 roku. Abram pracował w The Weather Channel przez dwa lata. Została wysłana jako współprowadząca meteorologa w aparacie w 2006 roku. Abram zaczął współgospodarować z kanałem informacyjnym NBC, a zakończyła w 2015 roku. Więcej szczegółowych informacji na jej temat można znaleźć na stronach wiki.

Życie osobiste:

Piękna dama Stephanie Abram jest na razie singielką. Steph była wcześniej żoną współgospodarza Mike'a Bettesa, ale para nie trwała długo. Stephanie nie ma dzieci, chociaż wcześniej była mężatką. Po rozwodzie Stephanie nie znalazła żadnego chłopaka ani nie spotykała się z nikim od tego czasu. Od tego czasu Stephanie zachowała swoje sekrety i prywatność w temacie romansów. 37-letnia urocza dama z pięknym kształtem Abram wydaje się być zadowolona ze swojego samotnego życia i nie wydaje się być w innym związku.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Dobrzy meteorolodzy o kształtach ciała pracują nad prognozą pogody od 2003 roku. Stephanie pracuje obecnie z The Weather Channel (TWC). Mogła zgromadzić wiele cyfr na swoim koncie bankowym, ponieważ kontynuuje swoją działalność bez marnowania czasu. Trzeba powiedzieć, że Stephanie Abram posiada majątek netto w wysokości 7 milionów dolarów. Meteorolog zarabia przyzwoitą pensję blisko 180 000 dolarów rocznie. Istnieje znak przekroczenia obecnej wartości netto w odległej przyszłości, jeśli ta piękna dama będzie kontynuowała swoją ciężką pracę tak, jak jest teraz.

Krótki życiorys i fakty:

37-letnia Stephanie jest amerykańską prognostyką pogody. Jej ojciec nazywa się dr Barry Abrams. Jej rodzic rozwiódł się, gdy była młoda. Stephanie ma średni wzrost 5 stóp 8 cali, a jej rozmiar ciała to 37-27-35, co wydaje się być doskonale utrzymanym ciałem. Reporter Abram jest obecnie kawalerem.

Zalecane