blog

Stephanie Allynne Wiki, Bio, Wiek, Ślub, Mąż, Rodzina, Wartość netto

Nie musisz zakochiwać się w osobie płci przeciwnej tylko po to, by cieszyć się szczęśliwym życiem małżeńskim. Czasami możesz znaleźć osobę tej samej płci co twoja bratnia dusza. Cóż, relacja między Stephanie Allynne i jej partnerem Tigiem Notaro może być najlepszym przykładem w tej sprawie. Oboje są dobrze osadzeni w swoim życiu i żyją szczęśliwie ciesząc się swoim towarzystwem.

 Stephanie Allynne Wiki, Bio, Wiek, Ślub, Mąż, Rodzina, Wartość netto

Kariera i wartość netto

Stephanie jest bardzo znana jako aktorka i pisarka. W swojej karierze udowadniała swoje umiejętności, grając różne role. Podobnie występowała w teatrze The Upright Citizens Brigade Theatre w Los Angeles, a także była członkinią The Groundlings Sunday Company.

Regularnie występowała w The Upright Citizens Brigade Theatre (UCB). Jej pięć filmów, In A World, People Places Things, KIT, Gregory Go Boom i dokument Tig, miało swoją premierę na Sundance Film Festival.

Stephanie jest najbardziej znana z „In A World” (2013), One Mississippi (2015), Twin Peaks (2017). Jako całość Stephanie osiągnęła udaną karierę w branży rozrywkowej.

Mówiąc o swojej wartości netto, nie ujawniła zbyt wiele o swoich zarobkach. Ale jej rosnąca sława jest dowodem na to, że jej status finansowy znajduje się w bezpiecznej strefie.

Radosne życie małżeńskie

Jeśli chodzi o życie osobiste Stephanie, cieszy się błogim życiem małżeńskim ze swoim długoletnim partnerem, Tigiem Notaro. Para spotkała się po raz pierwszy na planie „W świecie” i ostatecznie ich przyjaźń rozkwitła, co później zinterpretowało ich jako męża i żonę.

„Nie spotykałem się wcześniej z kobietami i myślę, że kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy ze sobą spędzać czas, bardzo zakochałem się w Tig i zakochałem się w niej i nie wiedziałem, jak to zidentyfikować, ponieważ myślałem, że jestem hetero ”.

Dodała, że ​​po poznaniu Tiga wiedziała, czym jest prawdziwa miłość. Wkrótce po uświadomieniu sobie miłości między nimi śliczne panie postanowiły przenieść swój związek na wyższy poziom i zaręczyły się w nowy rok 2015. Stephanie udostępniła zdjęcie swojego pierścionka na Instagramie jako dowód ich zaręczyn.

Zalecane